Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 15.07.2012 08:39

Wal smialo byle szybko bo zaraz ni sie internet konczy ;-)
tgbhu
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tgbhu » 01.01.2013 17:10

Witam. Mam takie pytanko, czy da się z tego campingu zwodować 3,5 metrową łódkę? tzn. czy da się tam zjechać
z tej górki samochodem z przyczepą i czy są pobierane jakieś opłaty?
Pozdrawiam.
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 01.01.2013 19:54

Teoretycznie tak, jest asfalt do samego morza i nie sądzę, żeby ktoś robił problemy. Jedynie co to droga jest bardzo stroma i kręta. Dla pewności możesz wysłać maila z pytaniem do właścicieli kempingu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2013 20:03

tgbhu napisał(a):Witam. Mam takie pytanko, czy da się z tego campingu zwodować 3,5 metrową łódkę? tzn. czy da się tam zjechać
z tej górki samochodem z przyczepą i czy są pobierane jakieś opłaty?
Pozdrawiam.

Wydaje mi się że tak. Zobacz na google maps street view (jest ta droga) może to ci pomoże, co do opłat nie pomogę.
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 01.01.2013 22:57

z dobrymi hamulcami i spokojnie, to da rade zjechać. Kilkanaście łódek tam zawsze stoi mniejszych i większych i jeśli nie tedy są wodowane, to na pewno właściciele wskażą gdzie. Ale co do opłat, czy wogóle są, to już pewnie na dole w knajpce.
Ale moim zdaniem najlepiej i najprościej będzie wysłać zapytanie mailem na sam kemping, i to powinno wyjaśnić Ci dokładnie wszelkie okoliczności przyrody w tym temacie.
tgbhu
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tgbhu » 02.01.2013 16:48

bardzo kolegom dziękuję za info.
Pozdrawiam
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 02.01.2013 22:23

tgbhu napisał(a):Witam. Mam takie pytanko, czy da się z tego campingu zwodować 3,5 metrową łódkę? tzn. czy da się tam zjechać
z tej górki samochodem z przyczepą i czy są pobierane jakieś opłaty?
Pozdrawiam.

O opłatach nic nie wiem, najlepiej jak zapytasz na campie - spokojnie dogadasz się po angielsku,
po polsku od biedy też ;)
Droga faktycznie jest dość kręta i stroma - 15% spadek :D
Czy z łódką się da też nie wiem, nie widziałam... natomiast w ogóle zjechać się da praktycznie do samej pizzerii przy plaży :D

P.S.Jeśli chcesz zobaczyć jakieś fotki, gdzieś coś mam, mogę poszukać...
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 03.01.2013 16:46

pewnie wielu Polaków można spotkać na tym campie?
hę?
skoro taki ruch w wątku...
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 03.01.2013 22:31

Polaków też, trochę nas tam zawsze siedzi
poza tym spotkałem niemców, austriaków,francuzów, czechów, wegrów, holendrów i zdaje się że chorwatów tak przypadkiem :twisted:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 03.01.2013 22:51

Krystof napisał(a):pewnie wielu Polaków można spotkać na tym campie?
hę?
skoro taki ruch w wątku...

Hmmm... jakieś 70%? :oczko_usmiech:

wolffer napisał(a):Polaków też, trochę nas tam zawsze siedzi
poza tym spotkałem niemców, austriaków,francuzów, czechów, wegrów, holendrów i zdaje się że chorwatów tak przypadkiem :twisted:


My jeszcze Szwajcarów, ale wszystko to były pojedyncze przypadki, może Niemców, Austriaków i Czechów ciut więcej, ale też bez przesady...
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 03.01.2013 23:16

milutko... jak w Mielnie ;@)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 03.01.2013 23:20

Krystof napisał(a):milutko... jak w Mielnie ;@)

...a żebyś wiedział, przynajmniej na plaży chwilami tak się czułam, tylko piachu nie było - reszta się zgadzała :mrgreen:
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 03.01.2013 23:50

Krystof napisał(a):milutko... jak w Mielnie ;@)


nie przeklinaj :twisted: :twisted: raz przejeżdżałem przez to na M i wystarczy na cały żywot

a tak poza tym to miło było nowe chwilowe znajomości zawrzeć. Pamiętam, że niemcy uczyli nas czyt. żonę, mule robić
ale to był cieplutki i luźniutki początek września, pewnie jak w tym roku, tylko nie wiem czy akurat tam (chcemy coś nowego czasami) :hut:

miejsce to jednak jak najbardziej polecam nadal
KrisLukas
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 24.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisLukas » 11.01.2013 23:42

tgbhu łódke zwodujesz tam bez problemu, jak tam byłem w 2009 roku widziałem taką akcje ze dwa razy. po zd
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.01.2013 19:46

cchhee napisał(a):tgbhu łódke zwodujesz tam bez problemu, jak tam byłem w 2009 roku widziałem taką akcje ze dwa razy. po zd


Jak zrobisz rekonesans i jednak się rozmyślisz to w niedalekim Zatonie zwodujesz bez problemu.

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone