Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 24.03.2012 21:01

scood74 napisał(a):ja mam takie wrażenie że co drugi camping w cro nazywa się "pod maslina"

w okolicach dubrovnika polecam kamp w miasteczku TRSTENO 15 km przed dubrovnikiem
byłem i jest tani i fajny , ma dużo zacienionych miejsc


A jak tam z dojściem do plaży i sama plaża?
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 25.03.2012 11:28

demi-duox napisał(a):
scood74 napisał(a):ja mam takie wrażenie że co drugi camping w cro nazywa się "pod maslina"

w okolicach dubrovnika polecam kamp w miasteczku TRSTENO 15 km przed dubrovnikiem
byłem i jest tani i fajny , ma dużo zacienionych miejsc


A jak tam z dojściem do plaży i sama plaża?


no właśnie mówiąc dyplomatycznie jest to największa wada tego kampu z której wynikają jego największe zalety....

nie ma tam nawet jednego metra plaży , do morza idzie się malowniczą ścieżynką a właściwie schodami ok 200m
jest tam malowniczy porcik (ten z zdjęcia na okładce książki Leona naszego forumowego "Dalmacja poza czasem...") i są powykuwane takie półki skalne z drabinkami do plażowania , całkiem wygodne i ustronne , ludzi mało , można powiedzieć że byliśmy sami z dziecmi a
najbliższa klasyczna plaża jest w następnej wiosce w kierunku Dubrovnika - Orasac ok 5km, no ale tam to już ludzi było troszkę więcej choć tłoku strasznego tam też nie było tam też jest kamp ale bez dostępu bez[ośredniego do morza za to na recepcji kupowałem rakiję w dobrej cenie ...

tu zdjęcia z trsteno

http://www.panoramio.com/photo/66697568 ... google.com
http://www.panoramio.com/photo/10309739 ... google.com
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.04.2012 12:58

bazyl napisał(a):DO YOU LOVE ME EWCIA ? :wink:



Ciekawe gdzież podziały się nastepujące osoby z forum kiedyś aktywne dziś całkowicie bierne: koleżanka Ewa.z i kolega Bazyl. Zupełnie nic o nich nie słychać. Czyżby wyjechali do innego kraju czy tudzież dopadły ich jakieś przypadki losowe ????? Czy ktokolwiek wie lub ktokolwiek słyszał o tych osobach :cry: :cry: :cry:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 11.04.2012 14:37

Dobre pytanie! bazyl, Ewo - odezwijcie się! Swojego czasu byliście kopalnią wiadomości o Dalmacji; brakuje Was tu.
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 20.04.2012 12:12

scood74 napisał(a):ja mam takie wrażenie że co drugi camping w cro nazywa się "pod maslina"

A jak tam z dojściem do plaży i sama plaża?


Obrazek

Plaża jest taka sobie, dojście do niej jest męczące - a powrót to już w ogóle masakra. Powiem tak:
- dla pary młodych ludzi będzie to fajne romantyczne miejsce
- dla rodziny z dziećmi będzie to miejsce raczej tranzytowe na okres zwiedzania Dubrovnika, bo nie wyobrażam sobie noszenia na tą plaże dmuchańców i zabawek dla dzieciaków...

pozdrawiam
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 20.04.2012 12:47

Byłem, widziałem rodziny z dmuchańcami - nic się nie działo. Dojście do plaży nie jest komfortowe, ale chyba przesadzasz. Uważam, ze miejsce jest wymarzone i dla romantyków, i dla rodziny z dziećmi w dowolnym wieku - wszystko zależy od człowieka...
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 20.04.2012 17:43

Trebor napisał(a):Dobre pytanie! bazyl, Ewo - odezwijcie się! Swojego czasu byliście kopalnią wiadomości o Dalmacji; brakuje Was tu.


Ewa, o ile dobrze kojarzę, planowała/planuje Grecję.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 20.04.2012 20:55

demi-duox napisał(a):
Trebor napisał(a):Dobre pytanie! bazyl, Ewo - odezwijcie się! Swojego czasu byliście kopalnią wiadomości o Dalmacji; brakuje Was tu.


Ewa, o ile dobrze kojarzę, planowała/planuje Grecję.


No cóż - ile można tej Cro, nie?...
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 20.04.2012 21:22

Byłem z dziećmi i daliśmy radę.... Fakt na plażę schodziliśmy rano zajmowaliśmy "naszą jaskinię" co by było trochę cienia i było bosko...
Fale regularnie pojawiające się w południe.... Plaża dzika, kamienista, pod wysokim klifem bez betonowych wzmocnień i wysypanego dla turystów piasku. A zapach powrotu na camp..... przez las, który pachnie tak, że aż.... chyba tam wrócimy. Czego życzę wszystkim sympatykom tego miejsca.
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 25.04.2012 07:44

Wpisuję na listę moich przyszłych campingów. :D
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 16.05.2012 15:24

http://www.orasac.com/08/44.jpg
to nasze ekipa na tym kampingu. Byliśmy tam dwukrotnie i wspominamy z sentymentem, za leśny powrót z plaży, za Bożka "ne ma problema" i piekną plażę. Czysto, spokojnie, wypady do Czarnogóry i Dubrownik w dzień i w nocy. Teraz mieszkamy w kwaterach ale jezeli wspominamy namiotowe wakacje to Orasac był najlepszy.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.05.2012 09:54

Kasia25 napisał(a):....
Plaża jest taka sobie, dojście do niej jest męczące - a powrót to już w ogóle masakra. Powiem tak:
- dla pary młodych ludzi będzie to fajne romantyczne miejsce
- dla rodziny z dziećmi będzie to miejsce raczej tranzytowe na okres zwiedzania Dubrovnika, bo nie wyobrażam sobie noszenia na tą plaże dmuchańców i zabawek dla dzieciaków...

pozdrawiam

Dwa tygodnie "Pod Maslinom" z 6-ciolatkiem ;) :arrow: forum/viewtopic.php?t=13774 daliśmy radę ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.05.2012 10:07

A ile Ci płacili :?: :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 25.05.2012 09:39

Rysio napisał(a):A ile Ci płacili :?: :wink:

A chciałbyś wiedzieć :P nie ma tak dobrze z dochodów będę się rozliczał przed skarbówką :P hehehehe :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2012 07:33

Posiada może ktoś większą wiedzę na temat tych autobusów do Dubrownika?
Skąd ten autobus jedzie, czy kończy trasę w Dubrowniku, jeśli tak to gdzie, czy z Dubrownika w drogę powrotną wyrusza z tego samego miejsca, jak często kursuje?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 53
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone