Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
annawy72
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) annawy72 » 02.05.2013 17:12

Anai napisał(a):
annawy72 napisał(a):Napisałaś zadzwoń. Ja wysłałam zapytanie o rezerwacje na e-mail i teraz nie wiem czy mam zadzwonić czy czekać na potwierdzenie e-mail.

Mailem wysyłałam ze trzy razy i nie dostałam odpowiedzi, po tym jak zadzwoniłam i na maila zaczęli odpisywać :mrgreen:
Jak nie znasz inglisza wyjścia są dwa: albo gadasz po polsku, bo i Bozo i Milo po polsku kumają,
albo szukasz kogoś kto inglisza zna i on za Ciebie dzwoni :oczko_usmiech:
Ja przez telefon gadałam po angielsku, a po przyjeździe na camp, po pierwszych 5 minutach
już tylko po polsku :lool:

Mam jeszcze pytanie ile przed sezonem dokonywałaś rezerwacji. Bo ja już wysłałam 4 e-mali żadnej odpowiedzi, parę prób telefonicznych jak mi poradziłaś i nic cisza :cry:
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 02.05.2013 20:35

annawy72 napisał(a):
Mam jeszcze pytanie ile przed sezonem dokonywałaś rezerwacji. Bo ja już wysłałam 4 e-mali żadnej odpowiedzi, parę prób telefonicznych jak mi poradziłaś i nic cisza :cry:

Na stronie podane jest, że camp jest czynny od 1 maja. :wink:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 02.05.2013 20:49

annawy72 napisał(a):Mam jeszcze pytanie ile przed sezonem dokonywałaś rezerwacji. Bo ja już wysłałam 4 e-mali żadnej odpowiedzi, parę prób telefonicznych jak mi poradziłaś i nic cisza :cry:


Jakieś 3 góra 4 tygodnie przed wyjazdem, a jechaliśmy o ile mnie pamięć nie myli 10 lipca... :smo:
Próbuj dzwonić po łikendzie, uda się, na pewno... :oczko_usmiech:
zenon21
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zenon21 » 09.07.2013 19:28

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post na forum, do tej pory tylko czytałem bo pierwszy raz wybieram się do Chorwacji. Czy ktoś może wie jak najlepiej i najszybciej skontaktować się z właścicielami? Próbowałem dzwonić i o żadnej porze nikt nie odbiera. Wysłałem też parę maili i ciągle nic, a termin wyjazdu coraz bliżej. Ile średnio trzeba czekać na odpowiedź?

Pozdrawiam,
Michał
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 10.07.2013 07:30

Zadaj pytanie na PW osobom, które były na tym campingu.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 10.07.2013 09:34

zenon21 napisał(a):Witam serdecznie,
To mój pierwszy post na forum, do tej pory tylko czytałem bo pierwszy raz wybieram się do Chorwacji. Czy ktoś może wie jak najlepiej i najszybciej skontaktować się z właścicielami? Próbowałem dzwonić i o żadnej porze nikt nie odbiera. Wysłałem też parę maili i ciągle nic, a termin wyjazdu coraz bliżej. Ile średnio trzeba czekać na odpowiedź?

Pozdrawiam,
Michał


Już to chyba pisałam - na maile zaczęli odpowiadać dopiero po rozmowie telefonicznej...
Próbuj telefonicznie - to naprawdę bardzo sympatyczni ludzie tylko pewnie nieco zaganiani :)
Ja dzwoniłam pod któryś z tych nr: +38 520 891 169 lub +38 598 344 226
annawy72
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) annawy72 » 11.07.2013 09:36

Ja dodzwoniłam się po wielu próbach i dopiero odpisał na maila, że mają duże obłożenie i nie rezerwuje ale jak przyjadę to coś się znajdzie. Jedziemy z Malborka i mamy obawę, że dojedziemy w późnych godzinach wieczornych więc chcemy mieć coś pewnego. Napisałam na camping u Peca (obok Pod Maslinom ) dostałam odpowiedź błyskawiczną, że zarezerwuje mi.
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 11.07.2013 16:16

annawy72 napisał(a): Napisałam na camping u Peca (obok Pod Maslinom ) dostałam odpowiedź błyskawiczną, że zarezerwuje mi.


Dobrze słyszeć, że Peca działa. Kamp jest fajny, nie za duży, czysty, ma wystarczająco zacieniony płaski teren.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 07.08.2013 06:37

Odpowiedź na mojego maila przyszła po dwóch dniach, więc biorąc pod uwagę szczyt sezonu, myślę, że nadeszła błyskawicznie. Jadę we wrześniu i Bozo zapewnił mnie, że mogę wybierać w atrakcyjnych parcelach.
pycia93
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pycia93 » 08.05.2014 22:27

Cześć! Mam na imię Patrycja i jestem tu nowa ;)
W tym roku wybieram się właśnie na omawiany tu szeroko camping i oprócz ekscytacji mam też kilka obaw ;)
Jak z jedzeniem? Mam na myśli przygotowywanie sobie samemu czegoś. Jakaś kuchenka gazowa? Sklepy?
Braliście ze sobą w ogóle jakiekolwiek jedzenie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.05.2014 23:02

pycia93 napisał(a):Cześć! Mam na imię Patrycja i jestem tu nowa ;)
W tym roku wybieram się właśnie na omawiany tu szeroko camping i oprócz ekscytacji mam też kilka obaw ;)
Jak z jedzeniem? Mam na myśli przygotowywanie sobie samemu czegoś. Jakaś kuchenka gazowa? Sklepy?
Braliście ze sobą w ogóle jakiekolwiek jedzenie?

Na kempingach w Chorwacji byłem 10 razy - zawsze ze swoją kuchenką gazową :idea: i swoim jedzeniem :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.05.2014 14:13

Żeby tak ten Camping mógł mówić to wiele by się o nim dowiedział :wink:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 09.05.2014 15:03

pycia93 napisał(a):Cześć! Mam na imię Patrycja i jestem tu nowa ;)
W tym roku wybieram się właśnie na omawiany tu szeroko camping i oprócz ekscytacji mam też kilka obaw ;)
Jak z jedzeniem? Mam na myśli przygotowywanie sobie samemu czegoś. Jakaś kuchenka gazowa? Sklepy?
Braliście ze sobą w ogóle jakiekolwiek jedzenie?

Jedzenie trzeba sobie gotować na własnym sprzęcie, gdyż takiej ogólnodostępnej kuchni nie ma.
Lodówkę widziałam, ale było w niej bardzo brudno, więc lepiej liczyć na swoją.
Sklepy w Orasacu są dwa. Nie są jednak jakoś rewelacyjnie zaopatrzone i nie ma tam samoobsługi.
My jeździliśmy do Dubrownika (11km) lub Zatonu ( ok.5km) i tam kupowaliśmy bieżące zaopatrzenie.
A jeśli chodzi o swoje jedzenie, to zabraliśmy trzy słoiki z mięsem, z czego jeden wrócił do domu.
Na plaży jest konoba w której podają bardzo smaczne jedzenie i tam często się żywiliśmy. Chyba, że było zwiedzanie, to wtedy korzystaliśmy z innych knajpek.
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 09.05.2014 19:01

pycia93 napisał(a):Cześć! Mam na imię Patrycja i jestem tu nowa ;)
W tym roku wybieram się właśnie na omawiany tu szeroko camping i oprócz ekscytacji mam też kilka obaw ;)
Jak z jedzeniem? Mam na myśli przygotowywanie sobie samemu czegoś. Jakaś kuchenka gazowa? Sklepy?
Braliście ze sobą w ogóle jakiekolwiek jedzenie?

Witam
na samym campingu (4 lata temu) stała kuchenka, lecz z tego co pamiętam nie działała. Były za to sprawne pralki - chociaż to z innej beczki.
Tak więc kuchenki ludzie mieli własne gazowe, lub niewielkie elektryczne (podłączenie do prądu jest akurat bezproblemowe).
Co do sklepiku, to my chodziliśmy na górę miejscowości (jakieś 200-300m) do małego sklepiku wiejskiego, obok był barek. W pobliżu też był jakiś sklepik w kontenerku. Raczej tylko jakieś podstawowe artykuły.
Co do większych zakupów, to w stronę Dubrownika, jakieś 2-4 km, był sklepik po lewej stronie, chyba nazywał się Penny, lub coś jakiejś sieci na P. Tam już było trochę więcej.
Natomiast większe zakupy robiliśmy przy okazji podczas trochę dalszych wypraw, np. tuż za Dubrownikiem było coś w rodzaju Macro, w momencie wyjazdu do Czarnogóry spory markecik, na półwyspie Plejasac też jakieś sklepiki w miasteczkach.
Ale jak ze sobą weźmiesz jakieś podstawowe przyprawy czy produkty, które miejsca nie zajmują, to czemu nie, bo np. moja żona nie mogła na miejscu znaleźć kilku swych ulubionych.
Zabieranie ze sobą produktów jest nie tylko naszym zwyczajem. Obok nas mieszkali młodzi niemcy i wyposażenie spożywcze mieli lepsze niż niejeden miejscowy sklepik.
No i na plaży, na dole, była knajpka, a ceny jak to w chorwackich knajpkach, więc wiele zależy od zawartości kieszeni.

To tyle co prawie 4 lata temu, chyba że coś się zmieniło.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 09.05.2014 19:20

Na wlocie do Dubrownika jest spory Konzum,
a w samym Orasaču w kompleksie Radisson Blu mniejszy,
poza tym przy Radissonie jest też bankomat, chyba apteka i takie tam :)

Sklep o którym pisze wolffer to PEMO Market i jest w Zatonie :)

W drugą stronę - w Stonie jest parę sklepów i targ, oczywiście obowiązkowo świeże ostrygi
coś ok 5 kun/szt w budzie na wlocie do miasteczka :mrgreen:

Knajpkę przy plaży bardzo polecam - jedliśmy tam najlepszą pizzę ever
- ceny przyzwoite (lipiec 2012 ok 40-45 kuńskich/szt.)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 58
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone