Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 15.07.2009 08:28

Co jest na dole za mostkiem nie wiem, bo rozłożyliśmy się na samej górze. Tłoku nie ma, ale zbyt dużo miejsc do wyboru - też. Polaków widziałem dwa może trzy samochody, ale nie spaceruję po kempie. Cena w nasze strefie w przeliczeniu powinna wynieśc ok 130 zł. Jestem pierwszy raz na tym kempie, więc nie mam porównania, ale byłem na kempie o wyższym standardzie (Solaris na Istrii).
Pozdrawiam.
Magda_S
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.07.2009
Wyjazd z przyczepą

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda_S » 20.07.2009 23:20

Planujemy wyjazd z przyczepą w najbliższy czwartek, czy jest szansa na znalezienie fajnego miejsca? Przyczepa średnich rozmiarów. Chodzi głównie o cień i przyzwoitą odległość od plaży ze względu na małe dzieci.

pozdrawiam
Magda
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 21.07.2009 09:38

Może być trudno. Przyczepy nad samym morzem nie ustawisz, bo tam nie ma miejsca. Z cieniem też może być problem. Pewnie trzeba będzie troche poszukać. Nasi znajomi ustawiali się zaraz za recepcją na wprost przy rozwidleniu uliczek.
udanego wypoczynku :lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.07.2009 09:39

No i niestety w tym roku Bunculuka nam nie wypalila. Zmeczeni upalami z Plitvickich jechalismy prosto na Ulike i spedzilismy tam 8 nocek miedzy 15-23 lipca

Moze nastepnym razem :D
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 27.07.2009 10:05

Witam i pozdrawiam po urlopie
Auto już dziś zapakowane i ruszamy jutro :D
Jako że masz podobną sytuacje osobową stąd pytanie ile was wyszła faktycznie doba w Ulice
A jako że zaczniemy od Uliki i to będzie nasz pierwszy raz to gdzie tam można najkorzystniej wymienić Euro na kuny ?
Jak wygląda sytuacja z miejscami na campie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.07.2009 10:24

Sławek i Bogusia napisał(a):Witam i pozdrawiam po urlopie
Auto już dziś zapakowane i ruszamy jutro :D
Jako że masz podobną sytuacje osobową stąd pytanie ile was wyszła faktycznie doba w Ulice
A jako że zaczniemy od Uliki i to będzie nasz pierwszy raz to gdzie tam można najkorzystniej wymienić Euro na kuny ?
Jak wygląda sytuacja z miejscami na campie


-916,45 Obciazenie za oper
acje karta
PLAVA LAGUNA D.D.
- POREC\
2009.07.22 (HRK 15
31.04)

to jest za 8 nocek wiec wychodzi nieca 115 zeta za dobe

Dziecko do 4 lat gratis i 10% znicki za karte CCI ktora kosztuje kolo 40 zeta a daje jeszcze ubezpieczenie OC

kuny ze sciany placzu. gdzie mozna to placilismy karta - jak widzisz z przeliczenia kuna wychodzila po niecale 60 groszy a za tyle nie ma opcji kupic jej w Polsce :wink:

Cienia sporo. mielismy takie miejsce ze non stop cien od rana do wieczora :D
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 27.07.2009 10:28

dzięki za info
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.07.2009 15:49

Sławek i Bogusia napisał(a):dzięki za info


nie ma problemu :D
Veene2
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Veene2 » 02.08.2009 10:47

piotrulex napisał(a):
kuny ze sciany placzu. gdzie mozna to placilismy karta - jak widzisz z przeliczenia kuna wychodzila po niecale 60 groszy a za tyle nie ma opcji kupic jej w Polsce


A jaka masz walute rozliczeniowa karty - EUR czy USD? Albo napisz jaka karta i w jakim banku to sprawdze w necie. Niestety ja mam mieszane doswiadczenia co do platnosci karta:( albo zawsze mam pecha i w trakcie pobytu zlotowka sie oslabia.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.08.2009 09:11

Veene2 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
kuny ze sciany placzu. gdzie mozna to placilismy karta - jak widzisz z przeliczenia kuna wychodzila po niecale 60 groszy a za tyle nie ma opcji kupic jej w Polsce


A jaka masz walute rozliczeniowa karty - EUR czy USD? Albo napisz jaka karta i w jakim banku to sprawdze w necie. Niestety ja mam mieszane doswiadczenia co do platnosci karta:( albo zawsze mam pecha i w trakcie pobytu zlotowka sie oslabia.


Maestro i zycze powodzenia w szukaniu przelicznikow :wink:

Nie znam osoby ktora mowila, ze po powrocie byla niezadowolona z rozliczen bezgotowkowych

Czy jestem sluzbowo na Litwie, Slowacji czy gdzies tam indziej stosunkowo blisko. Czy tam maja euro czy swoja wlasna walute. Zawsze wychodzi co najmniej tak samo dobrze jak bym bral gotowke i wymienial lub jechal juz z ichna waluta

Zorientuj sie tylko % za wyplate z bankomatu i minimalnej prowizji gdyz wiele razy malych kwot nie oplaca sie ze sciany placzu wybierac.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 23.08.2009 15:38

wróciliśmy 20 sierpnia pogoda była przepiękna tylko dwie godz burzy w nocy i mały deszcz
byliśmy 9 dni na istri na ulice
11 dni na bunculuce na wyspie krk

na ulice jest bardzo fajnie tyle że płasko
ale fajne pole dużo animacji dla dzieci także córa była szczęśliwa
bardzo dużo ludzi ale miejsce można było znaleść
na bunculuce oblężenie, w tamtym roku było miej ludzi.
Z miejscem troche kiepsko ale dało rady koło plaży (tradycyjnie za mostkiem)
Sanitariaty nie odnowione na dole(dla klasy robotniczej) :lol:
dla burżui :? weżej odnowione. Zrobiliśmy sobie wycieczkę w góry do vela luki, dziecko 5 letnie dało rady, na drugi dzień popłyneliśmy kajakiem też do vela luki.
Szkoda że tak się szybko skończyło
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 26.08.2009 09:31

Proszę jeszcze o opis i podsumowanie cenowe dla każdego z kampingów.
Wiem że ceny są na stronach www jednak proszę o wasze informacje

Pozdrawiam
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 15.09.2009 16:46

ale cisza
chyba wszyscy poza nami jeszcze na Bunculuce siedzą
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.09.2009 08:01

Sławek i Bogusia napisał(a):ale cisza
chyba wszyscy poza nami jeszcze na Bunculuce siedzą


Nie

Czytaja inne fora i zastanawiaja sie gdzie sie spotkac w zimie :wink:
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 10.11.2009 16:27

W przyszłym roku planuję camp Konobe na Krku. Czy ktoś był i może podzielić się wrażeniami?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone