Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 05.03.2009 11:01

Janusz Bajcer napisał(a):
Bubbu, wszystkie zasady panujące na FKK ładnie opisałeś , tyko czemu Polakom i Polaków z piszesz z małej litery :?:


Faktycznie dałem plamę, nie wiem czemu wydało mi się, że nazwy obywateli różnych krajów są nazwami pospolitymi i pisze się je z małej litery. Już poprawiłem, przepraszam.
raspberry65
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) raspberry65 » 10.03.2009 08:11

Co warto zobaczyć bedąc na Krk?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.03.2009 08:33

Bubbu, dziękuję za poprawę :lol:

Pozdrav :papa:
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 10.03.2009 09:32

raspberry65 napisał(a):Co warto zobaczyć bedąc na Krk?


na Krk nie potrafię nic polecić bo nie byłem ale jest rzut beretem na Cres i Losinj
a tam z pewnością bardziej odludnie i dziko.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.03.2009 15:51

raspberry65 napisał(a):Co warto zobaczyć bedąc na Krk?


Zdecydowanie Baśke :D klik to na wyspie. Ale przecież mostu nie zamykają :wink: więc w okolicy jest sporo ciekawostek.
jacencjusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacencjusz » 12.03.2009 17:44

Witam

W tym roku planuję wypad na KRK. Mam pytanko dotyczące zatoczek w okolicach Bunculuka. Z mapek wynika, że jest ich kilka i to bardzo ładnych. Nocleg planujemy w samej Basce ze względu na malutkie dziecko. I tutaj moje pytanie - czy aby dojść do kolejnych zatoczek musimy przechodzić przez teren kampingu (i ponosić opłatę za wejście) czy też są inne szlaki pomijające sam kemping.

z góry dziękuję za odpowiedź znawców tamtejszych okolic.

Jacek
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 12.03.2009 19:13

Można innym szlakiem ale bardzo karkołomny nie polecam wyprawy z rodziną
Jest to szlak biało żółty Vrzenica i leci górą nad polem tak jak na Vela luka tylko po 3 km odbija się w prawo
inna opcja to ponton lub kajak
i jeszcze można Taxi wodną z Baśki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.03.2009 19:34

raspberry65 napisał(a):Co warto zobaczyć bedąc na Krk?


Krk info
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.03.2009 19:39

raspberry65 napisał(a):Co warto zobaczyć bedąc na Krk?

o Krk pisałem kiedyś np. TU
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 19.03.2009 22:18

raspberry65 napisał(a):Co warto zobaczyć bedąc na Krk?

Wszystko,miasto Krk (starówkę), jaskinię Bisjeruka(albo jakoś podobnie), i drogę do Baski(ale nie jestem pewien) (super widoki). Generalnie cała wyspa Krk jest ok.
Poza tym, żeby być w temacie to z kempingów FKK polecamy "Politin". Trafiliśmy tam z "Bunculuki". Zalety: mały, kameralny, blisko(plażą) do Krk (miasta) jakieś 30 min. spacerkiem (warto mieć latarkę w kieszeni) (pozdrawiamy Ewę i Adama, wiedzą co mamy na myśli).
BM
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BM » 23.03.2009 01:50

w 2008r koniec lipca byliśmy w Baśce na campingu Bunculuka.Bardzo kameralny camping cisza, spokój.Za 9 dni samochód,2 osoby namiot na parceli z prądem zapłaciliśmy kartą 2000 kun.Po zameldowaniu się dostajemy kartę do automatycznego otwierania szlabanu na wyjazd i wjazd samochodu oraz przepustkę,którą trzeba pokazywać przy wchodzeniu na teren campingu.Oprócz głównego wejścia jest drugie,brzegiem morza biegnie alejka ok 1km do Baśki.Przy wejściu tym stoją i biorą opłaty za wejście na plażę,ale z moich obserwacji wynika,że tylko od tych,którzy idą obładowani sprzętem turystycznym.Jak ktoś idzie i się nie zatrzymuje to oni też nie zatrzymują.Nas ani razu nie zatrzymywali,przepustka się nie przydała.Za campingiem jest sporo namiotów rozbitych na dziko-bez numerków i bez samochodów,chyba na stopa przyjechali i mają drugą mniejszą plażę kilka postów wyżęj widzałem jej zdjęcie.Wtym roku chcemy pojechać na Istrie,ale jak nam się nie spodoba to wrócimy tu napewno.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 15.06.2009 23:59

Czy ktoś był na tym kempingu z pontonem? Chodzi mi o informacje o możliwości cumowania. Czy sa jakies opłaty?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.06.2009 07:27

Jest różnie. Ja płaciłem np. 50 euro za cały pobyt, Znajomy w marinie 10-15 euro/dzień.
Kampingi maja swoje bojki lub zabierasz ze sobą taki wynalazek i robisz sobie samemu.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 14.07.2009 08:32

Pozdrawiam wszystkich z Bunculuki. Niestety net jest tylko na recepcji i płatny 25kn/godz. Chętnie odpowiem na pytania.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 14.07.2009 08:49

Witamy i pozdrawiamy i zazdrościmy :lol:
nam zostało jeszcze 2 tygodnie do wyjazdu :?
pytania
- czy jest dużo narodu ?
- czy na dole za mostkiem są miejsca jeszcze wolne (chociaż przez 2 tygodnie to sie jeszcze zmieni)
- czy coś sie zmieniło od zeszłego roku (pytanie ma sens przy założeniu że byłeś na Buncule rok temu :lol: )
- jak w tym roku realnie wychodzi finansowo 1 doba dla 2 osób + dziecko 5 letnie + namiot + auto
- czy jest dużo naszej nacji ?
oczywiście pozdrawiamy i życzymy dobrej pogody, słabego wiatru, ciepłej wody w morzu itp :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone