Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Brela Novak- stomarica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agacyganska
Turysta
Brela Novak- stomarica

Nieprzeczytany postnapisał(a) agacyganska » 09.02.2014 08:20

hej - wybieramy się w tym roku do Breli - Stomarica 4 - apartamenty Novak . czy ktoś był w tych apartamentach - przeraża mnie brak klimy ...a jedziemy w sierpniu - po raz pierwszy będziemy w cro bez klimy ale też po raz pierwszy mamy dom na samej plaży - jeśli ktoś był w tych apartamentach będę wdzięczna za opinie. aga
batorm
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) batorm » 09.03.2017 10:58

hej agacyganska, pojechaliście do apartamentów Novak w końcu? Zastanawiamy się nad wybraniem tej miejscówki na wakacje i szukamy jakichś opinii o nich.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.03.2017 11:21

Nie wiem czy odpowie, bo ostatnie logowanie na forum: 19 sierpnia 2014
A z postów wynika, że była nie w Breli lecz w Bratuš.
Ola1906
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola1906 » 02.04.2017 16:26

batorm , Ja byłam u Novaków już trzy razy ;) Serdecznie polecam, jeśli chodzi o problem klimy, nie było tak źle, też zależy na jakim piętrze macie apartament ;) Bardzo blisko do wody kolejna zaleta, a miasteczko bardzo przyjemne, właściciele również mili, otwarci, towarzyscy.
Jedyny minus i coś do czego trzeba się przyzwyczaić i jakoś to przeżyć to schody! Od parkingu na górze do domu jest ich ponad 150(?) kiedyś liczyłam, ale nie pamiętam. I to nie które bardzo wysokie.
Zobaczycie sami w praktyce ;))

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Brela Novak- stomarica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019