Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela - Nada Mustapic ul. Stomarica był ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madagaskar72
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) madagaskar72 » 15.07.2013 20:21

madagaskar72 napisał(a):dostałam maila od Vlatki :) rezerwuję app 2+2 na parterze ...będę dokładnie za miesiąc od 15 .08..... :) dzięki za namiary livia:) pozdrawiam i miłego wypoczynku :)


acha jak coś mam fajne miejsce w privliace koło zadaru :)...byłam tam 4 razy ...rodzinnie i komfortowo i cudowni gospodarze





=
livia-19
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) livia-19 » 19.07.2013 21:10

nianio napisał(a):też czekam na odpowiedź od Vlatki,
Livio-19, mam pytanie. W związku z tym, że będziemy z trójka małych dzieci 2-5 lat, jak myślisz damy sobie rade z tymi schodami, zwłaszcza w drodze powrotnej, czy jest ewentualnie jakaś inna trasa piesza gdzie można by wziąć wózek dla dziecka?


Nianio, nie chcę Cie martwić, ale z tak małymi dziećmi może to być dość męczące, nie ma innej trasy, wszędzie są strome schody :( a potem jeszcze ulicą pod górę
ale dobra wiadomość to taka, ze widuje rodziny z małymi dziecmi i wózkami jak wspinaja się po schodach - wniosek z tego, ze sie da :D
livia-19
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) livia-19 » 19.07.2013 21:19

[quote="madagaskar72"][quote="madagaskar72"]dostałam maila od Vlatki :) rezerwuję app 2+2 na parterze ...będę dokładnie za miesiąc od 15 .08..... :) dzięki za namiary livia:) pozdrawiam i miłego wypoczynku :)


acha jak coś mam fajne miejsce w privliace koło zadaru :)...byłam tam 4 razy ...rodzinnie i komfortowo i cudowni gospodarze



To ja poproszę Cię Madziu o ten adres na priva, w tych okolicach nas jeszcze nie było
a co do wypoczynku to było miło, ale się skończyło, jutro wyjazd :(
tym razem zarezerwowałam nocleg w Budapeszcie, ślubny trochę oponował, ze niby da radę na raz, ale tak bylismy zmeczeni po przyjeździe, ze nie było dyskusji a i Budapeszt chciałaby żona zobaczyć :D
gdybys jeszcze miała jakies pytania to śmiało pisz
pozdrawiam
livia-19
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) livia-19 » 19.07.2013 21:24

madagaskar72 napisał(a):
madagaskar72 napisał(a):dostałam maila od Vlatki :) rezerwuję app 2+2 na parterze ...będę dokładnie za miesiąc od 15 .08..... :) dzięki za namiary livia:) pozdrawiam i miłego wypoczynku :)


acha jak coś mam fajne miejsce w privliace koło zadaru :)...byłam tam 4 razy ...rodzinnie i komfortowo i cudowni gospodarze





=


To ja poproszę Cię Madziu o ten adres na priva, w tych okolicach nas jeszcze nie było
a co do wypoczynku to było miło, ale się skończyło, jutro wyjazd :(
tym razem zarezerwowałam nocleg w Budapeszcie, ślubny trochę oponował, ze niby da radę na raz, ale tak bylismy zmeczeni po przyjeździe, ze nie było dyskusji a i Budapeszt chciałaby żona zobaczyć :D
gdybys jeszcze miała jakies pytania to śmiało pisz
pozdrawiam
kasiacha
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiacha » 30.07.2013 09:13

Witam wszystkich,
Forum podglądam od 3 lat ale w tym szukając info o tym apartamencie u Nady (będziemy od 15.08) postanowiłam podpytać Cię Iwonko o konkretne rzeczy i jak najbardziej subiektywne ;) opinie, jeśli uważasz to za zaśmiecanie forum bardzo proszę o info na priv. Gdzie najbliżej można było dobrze zjeść (nie barowo;), w którą stronę chodziliście na plaże itp. Jedziemy jedynie na tydzień i chcielibyśmy do minimum ograniczyć czas na poszukiwania "swoich" miejsc.
Pozdrawiam
fuu
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fuu » 08.08.2013 08:40

Hej, ja bede u pani Vladki od 25.08 do 6.09 w A3 na parterze i bardzo chcialbym zasiegnac jakis cennych rad odnosnie tego miejsca :) Tzn moze ktos kto juz byl w tym miejscu albo w tej dzielnicy moglby napisac pare zdan na temat gdzie zjesc gdzie sie kapac gdzie robic zaopatrzenie itp? To nasz pierwszy wyjazd z moja dziewczyna do CRO i kazda rada na wage zlota :P
Farangor
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farangor » 04.01.2014 19:59

Przyłączam się do przedmówcy :)
Będziemy pierwszy raz w miejscowości Brela u Vlatki od 1 września na 2 tyg.

Jakieś godne polecenia okolice ?
Jesteśmy nastawieni na wycieczki samochodem do okolicznych miejsc.

PS. Ktoś korzystał z apartamentu A2 ?
Spostrzeżenia mile widziane
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 18.01.2014 21:41

Farangor ja właśnie jestem na etapie maili z Vlatką.

będziemy jechać 15.07. Vlatka pisze, że będzie to jakiś nowy pokój, z oknem dachowym.
więc chyba jakaś nowa dobudówka bo na zdjęciach nie widzę skosów :wink:

livia-19 pisała o remoncie, rusztowaniach więc może stąd nowe pokoje których Vlatka jeszcze nie ma na zdjęciach.

mam nadzieję, że piszemy wszyscy o apartamentach z tytułu wątku czyli Nada Mustapic- Stomarica :lol:
bo jak wpisałam w google nada mustapic brela to w pierwszej kolejności pokazało mi apartament w Scit- Nada i Ante Mustapic.

ale mailuję z Vlatką więc chyba dobrze :lol:

o taki jest domek na zdjęciach:
Obrazek

przyłączam się do pytania fuu o rady- gdzie zjeść, gdzie i co kupić.

i najważniejsze co zrobić, żeby czas szybko zleciał i żeby już był lipiec :lol:


edit...
teraz doczytałam, że fuu to pytał w zeszłym roku tak samo jak kasiacha.
więc może oni nam coś podpowiedzą.
Ile się idzie na plażę (w minutach i schodach :lol: ), ile do najbliższego sklepu, ile do jakieś restauracji itp.?


edit 2...
rany, już się pogubiłam...
znalazłam teraz posta na forum,gdzie ktoś odradza apartament LU-KA przy Stomarica 35. już pomijam narzekania na właściciela ale napisano też, że apartamenty są przy ruchliwej drodze i od 5 rana nie idzie spać.
A Nada Mustapic ma adres Stomarica 35A więc wynika , że to dom tuz obok :roll:

więc kolejne pytanie do tych co byli - jak tam z hałasem?
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 19.01.2014 15:12

Wczoraj zarezerwowałam ten nowy apartament u Nady a dziś Vlatka mi napisała, że nastąpiła pomyłka i on jest jednak zarezerwowany :roll:

tak więc moje pytania nieaktualne. szukam dalej :evil:


Gdyby jednak ktoś szukał informacji to mam takie zdjęcie pokazujące gdzie znajduje się dom:
Obrazek

pocieszam się, że tam jest taka stroma ulica więc może i dobrze, że mi termin odpadł :boss:
livia-19
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) livia-19 » 20.01.2014 19:47

witam wszystkich zainteresowanych apartamentami u Nady
od razu napisze dla tych co maja wątpliwości, ze dom w ubiegłym roku przeszedł gruntowny remont i przebudowę, stąd pokój na poddaszu, którego nie widać na zdjęciach
gospodyni jest bardzo sympatyczna, kontaktowa i nie narzucająca się
apartamenty nie mieszczą sie bezpośrednio przy ulicy, wchodzi sie między dwoma domami na takie jakby duże podwórko z gajem oliwnym, ale ulica i tak nie jest zbyt ruchliwa
apartamenty sa przestronne i bardzo dobrze wyposażone
do najbliższego sklepu jest ok. 150 metrów pod górę
do plaży jest tak jak pisałam wcześniej jest duzo bliżej niz z plazy do apartamentów, ale da się przezyć :)
do knajpki chodziliśmy od plazy w Stomaricy na prawo, zreszta tam tez chodziliśmy na plażę, bo wydała nam sie bardziej przyjazna i mniej zatłoczona
do centrum Breli spacerkiem ok. 25 minut - polecam na wieczorne spacery :lol:
w Stomaricy jest przystań i podpływają tam statki wycieczkowe jakby ktos chciał sie wybrać na Bol i do Jelsy, nie trzeba naginac do centrum Breli - zdecydowanie polecam!!
i tyle co mi teraz do głowy przychodzi w tym temacie
pozdrawiam wszystkich Cromaniaków
ja w tym roku chyba nie dam rady :cry:
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 20.01.2014 20:27

Vlatka mi napisała, że znalazła mi termin 2 dni wcześniej.
Pasuje mi :)

Okazało się, że jadą jeszcze nasi znajomi z dzieckiem więc weźmiemy te dwa nowe pokoje
.
nikt nie doradził co zrobić, żeby już był lipiec :hut:
lichy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 381
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lichy » 08.02.2014 15:57

Ja właśnie zarezerwowałem apartament A7 (2+2 dwupoziomowy z oknem dachowym w górnej sypialni) od 2 do 15 sierpnia.
Apartament ten jest w fazie wykańczania, urządzania i meblowania - mam nadzieję, że do sierpnia zdażą :lol:
Był to jedyny dostępny w tym terminie apartament.
Cena była 70 Euro za dobę, ale wytargowałem jeden nocleg gratis więc wyszło po ~64,62 Euro za dobę. Zaliczka 150 Euro już przelana.

Teraz odliczamy dni - zostało jeszcze 69 :)
Ostatnio edytowano 19.05.2014 13:00 przez lichy, łącznie edytowano 1 raz
Betinka73
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betinka73 » 19.05.2014 12:57

A posiada może już ktoś fotki tych nowych apartamentów u Vlatki? Ja dostałam propozycję na ap. chyba dwupoziomowy , z widokiem chyba na ogród. Napisałam maila o fotki ale nic nie dostałam jeszcze.
lichy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 381
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lichy » 19.05.2014 13:03

Betinka73 napisał(a):A posiada może już ktoś fotki tych nowych apartamentów u Vlatki?

Dostałem parę fotek innego, ale ponoć bardzo podobnego apartmana i tego "mojego" też, ale jeszcze w fazie budowy. Jak wrócę z pracy, to coś wrzucę.
...jak nie zapomnę... :lol:
Betinka73
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betinka73 » 19.05.2014 14:28

Ok, dzięki, to czekam niecierpliwie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela - Nada Mustapic ul. Stomarica był ktoś? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone