Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela lokalizacja ul.Stomarica 27

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gazowana34
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.04.2013
Brela lokalizacja ul.Stomarica 27

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gazowana34 » 01.05.2013 09:52

Witam wszystkim bardzo serdecznie,
siedzę przed netem już 4 tydzień, a nawet i dłużej. Po długich poszukiwaniach tu na forum, jak i na innych stronach (zaznaczam, że wysłałam sporo mail- chyba ponad 100-a pro po wczoraj jeszcze niektóre usuwałam) znalazłam fajny apartament dla 9 osób ( 6 dorosłych, 3 dzieci). Pomijam fakt, że najpierw szukałam dla 6 osób. Wysłałam kupe maili, miałam już prawie dobrą metę. Ale okazało się, że jedzie z nami jeszcze jedna rodzina, więc zaczęłam szukać od nowa dla tych 9 osób. Nie ukrywam, że to jest bardzo ciężka praca w poszukiwaniu dogodnej mety, tak by pasowała wszystkim. Najgorszy ma ten kto szuka i rezerwuje, i dostaję jeszcze przez to baty :( . Następnym razem już w taki układ nigdy nie wchodzę.
No ale przejdę do rzeczy, do Chorwacji wybieram się już trzeci raz. Wówczas byłam w Paklenicy i Biograd na Moru. Szukałam kwatery do 50 euro na każdą rodzinę. Uwierzcie, że jest ciężko. I znalazłam lokalizacja ul. Stomarica 27. Układ pokoi idealny pod nas. Tyle, że znalazłam pozytywną-jedną opinię na temat tego apartamentu. Wiem, że plaża żwirówka, ale czy odpowiadająca dla takich maluchów (2 i 4 lata)? I jakie zejście na plażę?
Może ktoś tu był i chce się ze mną podzielić informacjami na temat tego miejsca. Tylko proszę.......same dobre :). Z góry wszystkim będę wdzięczna, za jakiekolwiek informacje. Podaję swojego maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.05.2013 10:34

Porozmawiaj z Torac-iem on jest szpecem od tamtych rejonów,choć byłem razem z nim to nikt mnie dalej jak do tej plaży nie wypędził
Załączniki:
IMG_4852.JPG
Marcyk27
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcyk27 » 07.05.2013 19:28

Witam końcem czerwca właśnie tam jadę. Tj apartament Beroullia. Faktycznie mało o nim jest napisane gdziekolwiek. Wiem że zejście do plaży jest tą właśnie ulicą ale zakończone 160 schodami :D. mamy tam zarezerwowany apartament A4+3.Jedziemy tam w dwie rodzinki z dwójką dzieci każda.
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 22.05.2013 11:24

Witam :D Byłam w Beroulli w czerwcu 2011r. - wynajmowałam tam pokój. Faktycznie, w necie czy na forum jest bardzo mało informacji na temat tego apartamentu ale mogę Wam go polecić z czystym sercem. Właścicielem domu jest starszy Pan - Ante, który mieszka na 1 piętrze i czuwa nad spokojem mieszkańców :wink: natomiast formalnościami i wynajmem zajmują się na odległość jego dzieci. Ogólnie jest sympatycznie, czysto i cicho. Do wprawy trzeba jedynie dojść z jazdą i parkowaniem samochodu bo wszędzie jest "pod górkę" :lol: W pobliżu (oczywiście też na górze) jest niewielki sklep zaopatrzony w bardzo podstawowe produkty. Po większe zakupy trzeba niestety jechać autem do centrum.
Dom, jak większość domów w Breli, położony jest na "wysokościach" więc z niektórych apartamentów pięknie widać morze. Do plaży trzeba zejść po schodkach, ale na szczęście droga prowadzi przez zacieniony las więc pot mniej spływa :wink: Zresztą jak poczytacie sobie relacje z Breli to w odczuciach większości droga do plaży z początku jest ciężka i mozolna - zwłaszcza jak targa się ze sobą cały sprzęt plażowy i wózek - natomiast z czasem dochodzi się do takiej wprawy, że te kilka schodów (zwłaszcza pod górkę) nie robi różnicy :wink: Generalnie wszystko jest do przeżycia :D
Po zejściu ze schodów rozpościera się piękny widok na morze i od razu wychodzi się na plażę. Dla dzieci idealna, żwirkową, dosyć duża i czysta. Morze krystaliczne. Parasol obowiązkowy bo nie ma na niej wiele cienia a miejsca pod krzaczkami były już zajęte z rana materacami innych turystów :x Bez komentarza...
Jeśli nie spodoba Wam się ta plaża wystarczy przejść deptakiem parę metrów w jedną czy w drugą stroną i zaraz jest kolejna, i jeszcze jedna, i jeszcze... W Breli każdy znajdzie coś dla siebie bo plaż jest mnóstwo chociaż wiadomo że im bliżej centrum tym bardziej tłoczno. Stomarica należy raczej do spokojniejszej dzielnicy Breli i można się tu naprawdę wyciszyć, a do centrum zawsze można dojść deptakiem - zajmuje to ok. 20-30min. Tam są knajpy, restauracje, sklepy, poczta itd. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.

P.S. Plaża na zdjęciu wyżej mieści się w dzielnicy Podrace - spacerem ze Stomaricy jakieś 15min. Ale warto :hearts:
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 22.05.2013 20:42

Byłem w Stomarica 28...
Marcyk27
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcyk27 » 23.05.2013 20:40

J@dranka napisał(a):Witam :D Byłam w Beroulli w czerwcu 2011r. - wynajmowałam tam pokój. Faktycznie, w necie czy na forum jest bardzo mało informacji na temat tego apartamentu ale mogę Wam go polecić z czystym sercem. Właścicielem domu jest starszy Pan - Ante, który mieszka na 1 piętrze i czuwa nad spokojem mieszkańców :wink: natomiast formalnościami i wynajmem zajmują się na odległość jego dzieci. Ogólnie jest sympatycznie, czysto i cicho. Do wprawy trzeba jedynie dojść z jazdą i parkowaniem samochodu bo wszędzie jest "pod górkę" :lol: W pobliżu (oczywiście też na górze) jest niewielki sklep zaopatrzony w bardzo podstawowe produkty. Po większe zakupy trzeba niestety jechać autem do centrum.
Dom, jak większość domów w Breli, położony jest na "wysokościach" więc z niektórych apartamentów pięknie widać morze. Do plaży trzeba zejść po schodkach, ale na szczęście droga prowadzi przez zacieniony las więc pot mniej spływa :wink: Zresztą jak poczytacie sobie relacje z Breli to w odczuciach większości droga do plaży z początku jest ciężka i mozolna - zwłaszcza jak targa się ze sobą cały sprzęt plażowy i wózek - natomiast z czasem dochodzi się do takiej wprawy, że te kilka schodów (zwłaszcza pod górkę) nie robi różnicy :wink: Generalnie wszystko jest do przeżycia :D
Po zejściu ze schodów rozpościera się piękny widok na morze i od razu wychodzi się na plażę. Dla dzieci idealna, żwirkową, dosyć duża i czysta. Morze krystaliczne. Parasol obowiązkowy bo nie ma na niej wiele cienia a miejsca pod krzaczkami były już zajęte z rana materacami innych turystów :x Bez komentarza...
Jeśli nie spodoba Wam się ta plaża wystarczy przejść deptakiem parę metrów w jedną czy w drugą stroną i zaraz jest kolejna, i jeszcze jedna, i jeszcze... W Breli każdy znajdzie coś dla siebie bo plaż jest mnóstwo chociaż wiadomo że im bliżej centrum tym bardziej tłoczno. Stomarica należy raczej do spokojniejszej dzielnicy Breli i można się tu naprawdę wyciszyć, a do centrum zawsze można dojść deptakiem - zajmuje to ok. 20-30min. Tam są knajpy, restauracje, sklepy, poczta itd. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.

P.S. Plaża na zdjęciu wyżej mieści się w dzielnicy Podrace - spacerem ze Stomaricy jakieś 15min. Ale warto :hearts:



Dzięki za info. Jak będę miał jkieś pytania a bedę miał napewno to dam znać:)
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 14.04.2015 02:22

Gazowana34 jestem teraz w takiej samej sytuacji jak ty byłas. Mozesz sie wpowieziec na temat twojego pobytu czy było ok ??
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 14.04.2015 06:29

agatka9082 napisał(a):Gazowana34 jestem teraz w takiej samej sytuacji jak ty byłas. Mozesz sie wpowieziec na temat twojego pobytu czy było ok ??

Gazowana34 nie loguje sie na forum od prawie 2 lat więc kontakt raczej przez maila bądź PW

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela lokalizacja ul.Stomarica 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone