Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela Apartments Stipan

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jamile
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.07.2012
Brela Apartments Stipan

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamile » 22.07.2012 19:08

Czy ktos byl w tym miejscu i moze polecic?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ewentualnie jakies inne apartamenty z dwiema sypialniami w rozsadnej cenie.
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 22.07.2012 20:00

W samym pensjonacie nie była, ale odpoczywałam kilka numerów dalej.
Na + niezłe zejście na plażę- kawałek w lewo i schodkami w dół.
Nie wiem, w jakim terminie jedziecie- my byliśmy na początku wrzesnia i było spokojnie (chodzi o hałas z ulicy). Dopytajcie o parking, bo w okolicy Studenaca, jak ni macie zapewnionego miejsca parkingowego, to będzie problem z parkowaniem.
jamile
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamile » 22.07.2012 20:07

Dzieki za odpowiedz. Jedziemy w drugiej polowie wrzesnia. Na razie zastanawiamy sie nad rezerwacja. Parking podobno jest.
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 22.07.2012 20:13

byłem 2 lata temu na przełomie sierpnia/wrześni w Breli. W sierpniu nie było łatwo znaleźć dobrego apartamentu, w momencie gdy na kalendarzu pojawił się wrzesień, większość ludzi wyjechała i można było przebierać w świetnych apartamentach w pierwszej linii brzegowej. A w drugiej połowie września to już chyba 2/3 jest wolne.
jamile
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamile » 22.07.2012 20:20

Radzisz zeby jechac jednak w ciemno? ;) Tez mi to chodzi po glowie... Kontaktowalam sie sprawie kilku drozszych apartamentow. Czesc z nich zajeta juz we wrzesniu, a te wolne w cenach powyzej 70 Euro odpadaja ;) Myslisz, ze jadac w ciemno mozna dostac cos dobrego za 50 Euro za 4 dorosle osoby? Zalezy mi na 2 sypialniach i 2 lazienkach.
iv17
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) iv17 » 07.11.2014 13:55

Witam,
w tym roku wybieramy się do tego apartamentu. będę wdzieczna za wszelkie info:
-dojscie do plazy- będziemy z dziecmi 3, 6 lat
-pobliskie rest
- warunki
- czystosc
- i ogolnie wszystko co się przyda :) :) :)
z gory dzięki
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Magda76
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda76 » 17.01.2015 20:42

My też wybieramy się do tego apartamentu (Apartament A2) i również będę wdzięczna za informacje dotyczące warunków i czystości. Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowano 17.01.2015 22:33 przez Magda76, łącznie edytowano 1 raz
Tadziorek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 17.01.2015 21:58

Ja byłam w tym budynku ale w innym apartamencie w sierpniu 2014 i tak pokrótce...
meble nie najnowsze, wyposażenie również ale CODZIENNE sprzątanie całego apartamentu w cenie, zmiana pościeli, śmieci, po prostu szok!Pozytywny oczywiście :)Wszędzie czyściutko, był papier toaletowy, mydło, płyn do naczyń , nowe ściereczki , ich ręczniki, często zmieniane. Z wrażenia sami pilnowaliśmy porządku.Nigdy przez kilka lat wyjazdów do Chorwacji nam się aż taki luksus nie zdarzył.Pani Sandra bardzo miła kontaktowa osoba, częstowała ciastem, doradzała, czuliśmy się tam naprawdę super. Parking pod domem jest tylko dla jej gości. Mieliśmy gdzie trzymać rowery. Minusem były codzienne dostawy do sklepu pod domem, jeżdżące śmieciary. No i Brela w sezonie jest masakrycznie zatłoczona...Wiedziałam, że będzie tłok ale jego rozmiaru w najśmielszych marzeniach nie przewidziałam.
Magda76
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda76 » 17.01.2015 22:15

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Zastanawiałam się właśnie, czy zdjęcia apartamentu oddają rzeczywiste warunki, jakie w nim panują, czy w "realu" jest gorzej? W zeszłym roku byliśmy w Breli też na Frankopanskiej, ale pod innym numerem. Śmieciarki wówczas specjalnie nam nie przeszkadzały, ale obawiam się właśnie sąsiedztwa sklepu.
m_mariusz1
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_mariusz1 » 07.01.2017 11:42

Witam, jestem nowym użytkownikiem i nie mogę jeszcze pisać wiadomości na pw, proszę o wszelkie informację w temacie Apartamentu Stipan, Tadziorek , Magda76 , iv17 jadę w tym roku z dziećmi an przełomie czerwca i lipca i szczególnie zależy mi na informacji odnośnie uciążliwości (lub nie) Studenaca vis a vis tego apartamentu oraz zejścia na plażę, pozdrawiam , Mariusz
Tadziorek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 09.01.2017 19:00

Witaj
Jak poczytasz wcześniejsze posty to trochę się dowiesz ale dla przypomnienia, uciążliwość studenaca jest wprost proporcjonalna do stopnia zszargania twoich nerwów stukot butelek budził o świcie a szczególnie śmieciara, mnie bardziej wkurzały skutery,
ale wybrałeś apartament w centrum miasteczka przy przejazdowej drodze więc nie można oczekiwać sielskiego spokoju
a zejście do plaży, przygotuj się na schody, duuużo schodów :lol:
Ale nic się nie łam :oczko_usmiech: jedz śmiało to fajne miejsce, naprawdę.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela Apartments Stipan
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone