Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela apartament RELAX

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009
Brela apartament RELAX

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 18.02.2013 00:22

Witam
Chciałam zapytać o opinie apartamentu RELAX w Breli ul.Frankopanska 81. Czy ktoś był ?
Czy ciężko będzie z tak wysoka schodzić i co gorsza wchodzić z dziećmi na plaże ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.02.2013 08:28

Apartamentów nie znam lecz z Frankopanskiej będziesz miał ponad 130schodków w dół chyba że drogą na plażę przy hotelu
tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 18.02.2013 09:07

A czy przy tej ulicy jest duży ruch lub hałas ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.02.2013 11:17

Ja byłem tam w czerwcu 2010,mieszkałem przy samej Frankopanskiej gdzieś koło 51numeru,nie było problemu z ruchem.
ewuniag
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 21.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuniag » 21.03.2014 10:13

tyska napisał(a):Witam
Chciałam zapytać o opinie apartamentu RELAX w Breli ul.Frankopanska 81. Czy ktoś był ?
Czy ciężko będzie z tak wysoka schodzić i co gorsza wchodzić z dziećmi na plaże ?


Witam, Chciałbym zapytać, czy w końcu trafiłaś do tych apartamentów? My w tym roku planujemy naszą pierwszą Cro wyprawę i wybór padł właśnie na te apartamenty.
czechus89
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) czechus89 » 27.05.2015 22:12

Witam, my wybieramy się w tym roku. Jak wrażenia z tych apartamentów, warto?
z góry dzięki za odpowiedź
ewuniag
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 21.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuniag » 10.06.2015 20:11

czechus89 warto, warto :) Więcej w mojej relacji z pobytu w Breli w zeszłym roku :D
czechus89
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) czechus89 » 11.06.2015 08:49

Dzięki za odpowiedź. Żona znalazła i wybrała, niecały miesiąc i sami się przekonamy :)

Pozdrawiam
kasiaz
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 23.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiaz » 23.04.2016 12:48

Witam, również chciałam zapytać o apartasmenty relax, jestem w trakcie rezerwacji, tzn zastanawiamy się i bardzo bym była wdzięczna za pomoc.Czy z basenu mozna korzystac czy daleko do miasteczka i czy droga do plazy i z powrotem uciążliwa, z góry dziekuję za odp.
czechus89
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) czechus89 » 24.04.2016 16:11

Witam,
byliśmy w zeszłym roku i było przyjemnie. Basen dostępny był całą dobę, do miasteczke nie jest daleko ale jak to w Breli trzeba przejść parę schodów. Bardzo przyjemnie idzie się plażą do Baska Voda. Na plaży są umiejscowione również przyjemne knajpki i bary także można zjeść kolację przy blasku świec nad samym morzem.
Droga do plaży po schodkach, ale dla dorosłej osoby nie jest to jakoś specjalnie kłopotliwe.
Trochę zaskoczył nas dojazd do apartamentu, bo jest bardzo stromy ale samochód dawał radę.
Pozdrawiamy.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela apartament RELAX
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone