Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela - apartament hrvoje

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zwiduch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.12.2012
Brela - apartament hrvoje

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiduch » 08.01.2013 01:12

Witam serdecznie drogich Cromaniaków. Wybieram się w tym roku do Chorwacji i znalazłem taki apartament w Breli: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link . Czy był ktoś w nim, czy możecie coś o nim powiedzieć.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.01.2013 01:15

Bardzo wysoko !
100m to w pionie- powinien napisać
zwiduch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiduch » 09.01.2013 00:07

Dzięki, a coś więcej? Jak pokoje? W porządku?
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 11.05.2014 18:42

i jak bylo, my wybieramy sie tam w lipcu , moglby ktos opisac jakie warunki , czy czysto , i czy glosno od ulicy?
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 25.02.2015 19:13

strasznie slabo :( ciasnota , meble z lat 50- tych , materac tak miekki , ze spi sie d.... na ziemi , masakra , brak okna i wywietrznika w toalecie !!! brak okna w kuchni (gdzie sa 2 tapczany) nie polecam za zadna cene. My placilismy 67 Euro na dzien . Gdyby nie zaliczka, w zyciu bysmy tam nie zostali
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 25.02.2015 19:38

Byliśmy tam w tamtym roku, kiedy szukaliśmy noclegu w Breli. Warunki nas przeraziły i szybko zmykaliśmy, jestem zaskoczona zdjęciami na stronie, bo pokoje wyglądają na nich nieźle.. Pokoje skromne i małe, bardzo stare meble, brak okien. Na przełomie lipca i sierpnia cena zaproponowana przez właściciela to 80€, chciał z niej zejść, ale my nie byliśmy zainteresowani. Ponadto jest dość wysoko i ruch na ulicy był spory.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 25.02.2015 19:47

... zapomnialem dodac , ze mielismy mrowki , i tu zona mi podpowiedziala - pies wlascicieli zalatwial sie na balkonie obok, zaraz kolo naszego balkonu !!! Rezerwujac ten apartament kierowalem sie garazem ( mamy czarny samochod) , to jedyny plus .
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 25.02.2015 20:43

A ja zapomniałam dodać, że 80€ to cena za 5 osób. Ja generalnie odradzam, chociaż na miejscu spotkaliśmy w apartamentach naszych rodaków :-)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela - apartament hrvoje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone