Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

BRELA 2015 i jej szeroko rozumiane okolice

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
d4m5ho
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 04.07.2015 21:47

Witam.
Zainspirowany waszymi relacjami na tegoroczne wakacje wybrałem Brelę :D
chętnie podzielił bym się pięknymi widokami ale to mój pierwszy post i nie mogę wstawiać linków :lol:
Przepraszamy, jeszcze nie możesz umieszczać linków w swoich postach. Jest to funkcja dostępna wyłącznie dla forumowiczów o dłuższym stażu.
Uwaga: próby ominięcia tego zakazu mogą skutkować trwałym usunięciem z forum. Nie udzielamy również informacji, od czego dokładnie zależy możliwość umieszczania linków (jeśli będziesz wsytarczająco zaangażowany, na pewno nie będzie z tym problemów).

więcej niebawem :)
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.07.2015 16:02

To zacznij pisac relację tutaj :D Będzie łatwiej obejrzec :D
mirasowski
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 06.07.2015 19:04

Witam. Przepiękna, cudowna Brela. Bardzo dobry wybór miejsca na urlop w Cro. Pozdrawiam.
zuczek24
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek24 » 06.07.2015 19:28

Witam!Czekam na relację .Tydzień temu wróciliśmy z Breli.... pięknie , cudownie ..............!!!!
p_majer
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) p_majer » 07.07.2015 10:57

Jestem ciekaw tej relacji. Ja będę w Breli za niecałe trzy tygodnie, ulica Stit. Napisz jeśli wiesz coś więcej o tym miejscu, czekam też na zdjęcia, jak już będziesz mógł je wstawiać :)
Adek99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 07.07.2015 11:48

Również z chęcią na relację się zapisuje.
p_majer napisał(a):ulica Stit

Chyba Scit :)
Moim zdaniem bardzo dobra lokalizacja, jakieś 500 metrów do brelskiego "kamyczka" i plaży Punta Rata, do centrum całkiem niedaleko, do Baśki Vody spokojnie "na butach" można dotrzeć, z drugiej strony jak się szuka trochę spokoju (choć w sezonie w Breli pewno z tym ciężko) można się udać w stronę Stomaricy lub jeszcze dalej - Put luke.
p_majer
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) p_majer » 07.07.2015 12:37

Oczywiście, że Scit, sorry za pomyłkę, konkretnie numer 47. Wydaje mi się, że stosunkowo blisko plaży (na stronie www twierdzą, że 30 metrów - nie wiadomo tylko czy w linii pionowej jak się rzuci kamieniem, czy też faktycznie tylko kilkadziesiąt schodów) :) . Niedługo się przekonam.
Monikag01
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monikag01 » 07.07.2015 12:45

Ja jadę ze znajomymi do Breli 02.08 :D czyli już niecały miesiąc :hut: nie moge się doczekać !! czekam na relację
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 13:00

p_majer napisał(a):Oczywiście, że Scit, sorry za pomyłkę, konkretnie numer 47. Wydaje mi się, że stosunkowo blisko plaży (na stronie www twierdzą, że 30 metrów - nie wiadomo tylko czy w linii pionowej jak się rzuci kamieniem, czy też faktycznie tylko kilkadziesiąt schodów) :) . Niedługo się przekonam.

Jeśli to jest apartament Zvonko i dom nr 1 :wink:
to jest to 30 metrów w pionie - czyli do morza ok. 50-60 schodków w dół :wink:
Parking masz przy ulicy Ščit nad domem, do którego masz ok.80 - 100 schodków w górę. :wink:

Jeśli chodzi o relacje z Breli, to proponuję poczytać już te istniejące - na forum jest ich kilka. :idea:
Autor tej zapowiedzianej relacji od napisania pierwszego postu już nie logował się na forum :roll:
d4m5ho
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 07.07.2015 13:39

Jestem jestem :) wczoraj wieczorem wróciliśmy po dłuuuuuugiej drodze powrotnej z przygodami :roll: w związku z tym jeszcze jesteśmy lekko nieogarnięci. Jadrańska sól w każdym zakamarku więc na razie pierzemy się, prasujemy, doprowadzamy do wymogów polsko-miejskich...
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 13:41

No to czekam co tam słychać w Breli w tym roku :wink: :lol:
Nicolae
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 07.07.2015 13:43

Janusz Bajcer napisał(a):
p_majer napisał(a):Oczywiście, że Scit, sorry za pomyłkę, konkretnie numer 47. Wydaje mi się, że stosunkowo blisko plaży (na stronie www twierdzą, że 30 metrów - nie wiadomo tylko czy w linii pionowej jak się rzuci kamieniem, czy też faktycznie tylko kilkadziesiąt schodów) :) . Niedługo się przekonam.

Jeśli to jest apartament Zvonko i dom nr 1 :wink:
to jest to 30 metrów w pionie - czyli do morza ok. 50-60 schodków w dół :wink:
Parking masz przy ulicy Ščit nad domem, do którego masz ok.80 - 100 schodków w górę. :wink:

Jeśli chodzi o relacje z Breli, to proponuję poczytać już te istniejące - na forum jest ich kilka. :idea:
Autor tej zapowiedzianej relacji od napisania pierwszego postu już nie logował się na forum :roll:

Będąc w Breli na ulicy Podrace nr 10 właściciel pisał że też jest 30 m, w rzeczywistości w pionie, schodów coś około tego co pisze Janusz - ale nie żałuje, lokalizacja super i widoki przepiękne.
d4m5ho
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 07.07.2015 13:44

A nawiązując do poprzednich postów, też mieliśmy kwaterę na ulicy Scit. Lokalizacja bardzo przyjemna, ale patrząc z perspektywy każda ulica miała jakiś urok i jakieś plusy. Z każdej blisko było albo tu albo tam :)
d4m5ho
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 07.07.2015 14:55

Oczekując na moment w którym będę mógł już umieszczać zdjęcia zacznę historie od końca...
... W podróż powrotną postanowiłem wyjechać o 4 rano, dotarcie do celu przewidywałem gdzieś na 18. Zdecydowałem jechać przez Słowenię, Austrię, Czechy. W Chorwacji po wjechaniu na autostradę przy prędkości 130km/h trzask prask coś pod autem, zwalniam . Tabliczka informuje mnie że parking za kilometr, zjeżdżam na niego, spoglądam pod auto-osłona pod silnik wisi. Po chwili jest już na swoim miejscu jedziemy dalej. Tą samą czynność na odcinku 10 km powtórzyłem jeszcze 5 razy :) za każdym razem przy 130km/h wyczepiała się. Dobra, mówię sobie nigdzie Ci się nie spieszy, możesz przecież jechać te 120 :) Po przejechaniu granicy chorwacko-słoweńskiej zatrzymałem się w celu kupna winiety. Parkuję chcę przekręcić kluczyk a on nawet nie drgnie, zablokował się o żesz #$@%! dodam że tym samym kluczykiem otwieram wlew paliwa. Spoglądam na poziom paliwa 3/4 baku, szybka kalkulacja do Polski chyba dojadę a jak nie to zawsze w zanadrzu assistance . Jakoś nie wiem skąd ale włączył mi się ecodriving :) a prędkość zmalała do 100km/h żeby zmniejszyć spalanie, każda kropelka ropy zaczęła się liczyć, komputer pokazywał że na baku przejadę 600km a to trochę za mało by dotrzeć do domu...

cdn
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 16:04

d4m5ho napisał(a):Oczekując na moment w którym będę mógł już umieszczać zdjęcia zacznę historie od końca...

Zdjęcia już możesz zamieszczać w relacji bezpośrednio z Twojego komputera :idea:
Poprzez opcję: Dodaj zdjęcia lub załączniki.
Jest ona pod okienkiem pisania postów.
Następna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019