Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA 2015 i jej szeroko rozumiane okolice

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
d4m5ho
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.07.2015
BRELA 2015 i jej szeroko rozumiane okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 04.07.2015 21:47

Witam.
Zainspirowany waszymi relacjami na tegoroczne wakacje wybrałem Brelę :D
chętnie podzielił bym się pięknymi widokami ale to mój pierwszy post i nie mogę wstawiać linków :lol:
Przepraszamy, jeszcze nie możesz umieszczać linków w swoich postach. Jest to funkcja dostępna wyłącznie dla forumowiczów o dłuższym stażu.
Uwaga: próby ominięcia tego zakazu mogą skutkować trwałym usunięciem z forum. Nie udzielamy również informacji, od czego dokładnie zależy możliwość umieszczania linków (jeśli będziesz wsytarczająco zaangażowany, na pewno nie będzie z tym problemów).

więcej niebawem :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.07.2015 16:02

To zacznij pisac relację tutaj :D Będzie łatwiej obejrzec :D
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 06.07.2015 19:04

Witam. Przepiękna, cudowna Brela. Bardzo dobry wybór miejsca na urlop w Cro. Pozdrawiam.
zuczek24
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 30.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek24 » 06.07.2015 19:28

Witam!Czekam na relację .Tydzień temu wróciliśmy z Breli.... pięknie , cudownie ..............!!!!
p_majer
Cromaniak
Posty: 555
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) p_majer » 07.07.2015 10:57

Jestem ciekaw tej relacji. Ja będę w Breli za niecałe trzy tygodnie, ulica Stit. Napisz jeśli wiesz coś więcej o tym miejscu, czekam też na zdjęcia, jak już będziesz mógł je wstawiać :)
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 07.07.2015 11:48

Również z chęcią na relację się zapisuje.
p_majer napisał(a):ulica Stit

Chyba Scit :)
Moim zdaniem bardzo dobra lokalizacja, jakieś 500 metrów do brelskiego "kamyczka" i plaży Punta Rata, do centrum całkiem niedaleko, do Baśki Vody spokojnie "na butach" można dotrzeć, z drugiej strony jak się szuka trochę spokoju (choć w sezonie w Breli pewno z tym ciężko) można się udać w stronę Stomaricy lub jeszcze dalej - Put luke.
p_majer
Cromaniak
Posty: 555
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) p_majer » 07.07.2015 12:37

Oczywiście, że Scit, sorry za pomyłkę, konkretnie numer 47. Wydaje mi się, że stosunkowo blisko plaży (na stronie www twierdzą, że 30 metrów - nie wiadomo tylko czy w linii pionowej jak się rzuci kamieniem, czy też faktycznie tylko kilkadziesiąt schodów) :) . Niedługo się przekonam.
Monikag01
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monikag01 » 07.07.2015 12:45

Ja jadę ze znajomymi do Breli 02.08 :D czyli już niecały miesiąc :hut: nie moge się doczekać !! czekam na relację
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 13:00

p_majer napisał(a):Oczywiście, że Scit, sorry za pomyłkę, konkretnie numer 47. Wydaje mi się, że stosunkowo blisko plaży (na stronie www twierdzą, że 30 metrów - nie wiadomo tylko czy w linii pionowej jak się rzuci kamieniem, czy też faktycznie tylko kilkadziesiąt schodów) :) . Niedługo się przekonam.

Jeśli to jest apartament Zvonko i dom nr 1 :wink:
to jest to 30 metrów w pionie - czyli do morza ok. 50-60 schodków w dół :wink:
Parking masz przy ulicy Ščit nad domem, do którego masz ok.80 - 100 schodków w górę. :wink:

Jeśli chodzi o relacje z Breli, to proponuję poczytać już te istniejące - na forum jest ich kilka. :idea:
Autor tej zapowiedzianej relacji od napisania pierwszego postu już nie logował się na forum :roll:
d4m5ho
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 07.07.2015 13:39

Jestem jestem :) wczoraj wieczorem wróciliśmy po dłuuuuuugiej drodze powrotnej z przygodami :roll: w związku z tym jeszcze jesteśmy lekko nieogarnięci. Jadrańska sól w każdym zakamarku więc na razie pierzemy się, prasujemy, doprowadzamy do wymogów polsko-miejskich...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 13:41

No to czekam co tam słychać w Breli w tym roku :wink: :lol:
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 07.07.2015 13:43

Janusz Bajcer napisał(a):
p_majer napisał(a):Oczywiście, że Scit, sorry za pomyłkę, konkretnie numer 47. Wydaje mi się, że stosunkowo blisko plaży (na stronie www twierdzą, że 30 metrów - nie wiadomo tylko czy w linii pionowej jak się rzuci kamieniem, czy też faktycznie tylko kilkadziesiąt schodów) :) . Niedługo się przekonam.

Jeśli to jest apartament Zvonko i dom nr 1 :wink:
to jest to 30 metrów w pionie - czyli do morza ok. 50-60 schodków w dół :wink:
Parking masz przy ulicy Ščit nad domem, do którego masz ok.80 - 100 schodków w górę. :wink:

Jeśli chodzi o relacje z Breli, to proponuję poczytać już te istniejące - na forum jest ich kilka. :idea:
Autor tej zapowiedzianej relacji od napisania pierwszego postu już nie logował się na forum :roll:

Będąc w Breli na ulicy Podrace nr 10 właściciel pisał że też jest 30 m, w rzeczywistości w pionie, schodów coś około tego co pisze Janusz - ale nie żałuje, lokalizacja super i widoki przepiękne.
d4m5ho
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 07.07.2015 13:44

A nawiązując do poprzednich postów, też mieliśmy kwaterę na ulicy Scit. Lokalizacja bardzo przyjemna, ale patrząc z perspektywy każda ulica miała jakiś urok i jakieś plusy. Z każdej blisko było albo tu albo tam :)
d4m5ho
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) d4m5ho » 07.07.2015 14:55

Oczekując na moment w którym będę mógł już umieszczać zdjęcia zacznę historie od końca...
... W podróż powrotną postanowiłem wyjechać o 4 rano, dotarcie do celu przewidywałem gdzieś na 18. Zdecydowałem jechać przez Słowenię, Austrię, Czechy. W Chorwacji po wjechaniu na autostradę przy prędkości 130km/h trzask prask coś pod autem, zwalniam . Tabliczka informuje mnie że parking za kilometr, zjeżdżam na niego, spoglądam pod auto-osłona pod silnik wisi. Po chwili jest już na swoim miejscu jedziemy dalej. Tą samą czynność na odcinku 10 km powtórzyłem jeszcze 5 razy :) za każdym razem przy 130km/h wyczepiała się. Dobra, mówię sobie nigdzie Ci się nie spieszy, możesz przecież jechać te 120 :) Po przejechaniu granicy chorwacko-słoweńskiej zatrzymałem się w celu kupna winiety. Parkuję chcę przekręcić kluczyk a on nawet nie drgnie, zablokował się o żesz #$@%! dodam że tym samym kluczykiem otwieram wlew paliwa. Spoglądam na poziom paliwa 3/4 baku, szybka kalkulacja do Polski chyba dojadę a jak nie to zawsze w zanadrzu assistance . Jakoś nie wiem skąd ale włączył mi się ecodriving :) a prędkość zmalała do 100km/h żeby zmniejszyć spalanie, każda kropelka ropy zaczęła się liczyć, komputer pokazywał że na baku przejadę 600km a to trochę za mało by dotrzeć do domu...

cdn
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 16:04

d4m5ho napisał(a):Oczekując na moment w którym będę mógł już umieszczać zdjęcia zacznę historie od końca...

Zdjęcia już możesz zamieszczać w relacji bezpośrednio z Twojego komputera :idea:
Poprzez opcję: Dodaj zdjęcia lub załączniki.
Jest ona pod okienkiem pisania postów.
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BRELA 2015 i jej szeroko rozumiane okolice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone