Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biuro - Dalmacja-pomocy!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Netka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2005
Biuro - Dalmacja-pomocy!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Netka » 02.08.2005 14:49

Próbuję załatwić apartament dla 8 osób przez internet. Zgłosiło się biuro -Dalmacja. Facet zaproponował apartament na riwierze kasztelańskiej, 1560 Euro za 16 dni. Czy to jest drogo? facet twierdzi ,że nigdzie nie znajdę tańszego bo wliczona jest już taksa klimatyczna 1,2 Euro, a normalnie płaci się oddzielnie. Mam się zdecydować do jutra, ale nawet nie widziałam zdjęć!!! bo podobno nie ma takich zdjęć!! Do tego facet nie jest za uprzejmy. Powiedzcie coś na temat tej riwiery, bo nigdzie na forum o niej nie słyszałam, a może ktoś z was korzystał z usług tego biura. Co mam robic, decydować się w ciemno, bez najmniejszego pojęcia o apartamentach? podobno jest nowy, ale przecież skąd mam to wiedzieć, jak nawet nie widziałam zdjęć. Proszę, pomocy!!! Z drugiej strony, jak przeliczyć na 14 dni wychodzi po jakieś 12 Euro za osobę/dzień a facet taką cene wyśmiał, jak powiedziałam, że szukamy w tej cenie (wyczytałam na forum, że jest to możliwe) Już sama nie wiem, Z drugiej strony trochę się boję jechać w ciemno.
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 02.08.2005 15:12

Riwiera kasztelańska nie należy do czystych miejsc(plaże,woda)ze wzgględu na takie a nie inne usytuowanie!Weż to pod uwagę.Ja bym w ciemno nie brał.W koncu to wakacje i mimo,że Chorwacja Ci ew.braki zrekompensuje jest to trochę kasy.Pozdrawiam
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 02.08.2005 15:15

Cena jest "normalna" ok 12 Euro na głowę.
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 02.08.2005 15:17

Poniższe opinie będą całkowicie subiektywne:

- po pierwsze Riwiera Kasztelańska to nienajfajniejsze miejsce,
- po drugie woda w tej okolicy była niejednokrotnie omawiana jako najmniej czysta w Cro,
1560 EUR za 8 osób za 16 dni to rzeczywiście w granicach rozsądku ale
bez zdjęć za nic! Zresztą zdjęcia też niczego nie gwarantują.
Jadąc w ciemno na miejscu wybierasz i płacisz za to co wybrałaś. Tu rezerwujesz dopiero W CIEMNO! Zapłacisz za coś o czym nie masz pojęcia?!
W ciemno może być problem ze znalezieniem jednej kwatery dla wszystkich razem - ale przecież ze spokojem można się rozsądnie podzielić i mieszkać w dwóch domach obok siebie. Zresztą w każdej wsi jest turist biuro i jeżeli nie chcecie sami pytać w domach to turist biuro wam coś znajdzie.
Jedziecie - wybieracie sobie plaże i najbliższe miasteczko - oglądacie domki (ewentualnie biuro was nakierowuje) - targowanie - wynajęcie.
Przy tylu osobach nie powinno wyjść drożej niż te 12 EUR od głowy z wliczoną taksą, a są duże szanse że wyjdzie taniej.

A jeżeli już upierasz sie rpzy szukaniu przez net to lepiej szukaj stron właścicieli domków a nie przez biuro. Ewentualnie stron "turistickiej zajezdnicy" danej miejscowości i na niej linków do prywantych właścicieli. Tam od razu są zdjęcia.

Pozdrawiam,
Aśka
neon07
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) neon07 » 02.08.2005 15:19

Olej faceta, tanie chwyty z poganianiem klienta, koniecznością podjęcia szybkiej decyzji i jeszcze oczywiście nie mają zdjęć, a info na temat apartementów jest żadne. Szukaj 2 czwórek w tym samym budynku, albo 6 i 2 - coś znajdziesz, a jak ktoś chce robić interesy i jest niemiły to niech spada na drzewo :D
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 02.08.2005 15:29

Za tyle osób to cena nie jest takja super - zwykła cena i tyle.
Riwiera jest ładna, żeby ją zobaczyć ale mieszkać to już nie koniecznie. Jak czasami coś zaleci to bywa nie przyjemnie. Bez dokładnej lokalizacji zawsze możesz trafić na domek w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.
A po za tym na takie ponaglenia ja zawsze odpowiadam, że jak ma innych chętnych to niech im sprzeda bo może bardziej ich potrzebują a ja poszukam czegoś innego.
Netka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Netka » 02.08.2005 15:30

Baaaaardzo Wam wszystkim dziękuję!!! Już nie mam wątpliwości -jedziemy w ciemno! Moi znajomi właśnie stwierdzili, że jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Więcej już nawet nie szukam, mam dość. Zawsze coś znajdziemy. Juz do niego dzwonię i odmawiam, bo facet dzwoni co godzinę i się dopytuje. Już mam go dość. A tak przy okazji, czy ktoś z Was wrócił nie dawno z Cro? Słyszałam, że są tam straszne burze! To prawda?
Netka
Netka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Netka » 02.08.2005 15:39

Ale cham! nawet nic nie powiedział tylko rzucił słuchawką. Chyba myślał, że znalazł naiwną i jeszcze by się okazało, że weźmie zaliczke, a na miejscu nic nie ma!!!!!
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 02.08.2005 15:44

Takie dzwonienie co chwilę faktycznie jest podejrzane.
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 02.08.2005 15:48

No cóż w tym roku CRO jakby cos inna....
Normalnie chmurę na horyzoncie pokazywaliśmy sobie palcami w charakterze dziwowiska. W tym roku bezchmurne niebo raczej było rzadkością. W terminie 08.07 - 23.07 na Braci burze były 3, z tego dwie w nocy więc bez wpływu na plażowanie. Ta jedna w dzień spowodowała nasz odwrót z plaży, przeczekanie burzy i powrót na plażę po jakichś 2 godzinach.
Temperatura nie spadła przez te dwa tygodnie poniżej 28st, jednego dnia rekord był 38.

To nie to co burza na Bałtykiem, gdzie jak się zaniesie to trzy tygodnie pada.

Tyle, że zdjęcia mają jakieś takie białe kłęby na tym co zawsze było wściekle niebieskim niebem.
Pozdrawiam,
Aśka

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Biuro - Dalmacja-pomocy!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone