Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda - ktoś chętny ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 09.05.2010 19:02

AndrzejPK napisał(a):wstępnie zarezerwowałem 2 apartamenty - hmm zobaczymy, jesli mówisz, że człek godny zaufania to pewnie będzie OK. Jutro mam omówić szczegóły.


Kolego ze stolycy, sprzedający apartament są spod Grodziska Mazowieckiego :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 09.05.2010 19:32

pasażer napisał(a):
Plumek napisał(a):... Ulica przy skrzyżowaniu, gdzie w jedną łączą się 2 ulice wiodoce od wjazdów do miasta z magistrali i potem do centrum. Jeżdżą nią autobusy, ciężąrówki z zaopatrzeniem, samochody, skutery, motocykle...

A co ma jeździć? Wozy drabiniaste? Plumek lubi wyolbrzymiać.
Cały dzień i tak się spędza na plaży czy na zwiedzaniu. Ważne by tylko w nocy autochtony pod oknem na skuterach nie pajacowali . . . byli gospodarze, których "nie widać" i normalni sąsiedzi. BV to nie wioska z trzema domami i każdy wie jak taki kurort wygląda i czego może się spodziewać, szczególnie w sezonie.


Każdy, kto ma jakies pojecie o "kurortach" w Chorwacji, a nie każdy, kto pierwszy raz sie do Chorwacji wybiera.
Może i wyolbrzymiam. Ale piszę wg swojej opinii, ja, na co dzień mieszkajac w mieście, nie chcę odpoczywać w mieście lecz szukam spokojnych miejsc, bez samochodów.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 09.05.2010 19:48

Plumek napisał(a): Ale piszę wg swojej opinii, ja, na co dzień mieszkajac w mieście, nie chcę odpoczywać w mieście lecz szukam spokojnych miejsc, bez samochodów.


Taka jest prawda każdy szuka tego czego nie ma na co dzień.
My na co dzień mieszkamy na wsi :P :P

I wolimy miejscowość z bulwarem nadmorskim, kafejkami, i żeby coś się działo, żeby wieczorami było gdzie po spacerować

Ale tak jak Pasażer pisze nikt nie chce mieszkać przy ulicy gdzie cala noc samochody hałasują .

Każdy szuka tego co mu pasuje , jeden woli brunetki drugi blondynki :lol: :lol:

pasażer napisał(a):Notabene by się przydał na forum dział > kupię sprzedam zamienię - w którym by można było sprzedać np płetwy, maskę czy kamień z Medjugorie . . .


Popieram dobry pomysł . Sam mam do sprzedania nie używana maskę do nurkowania z aparatem do robienia zdjęć pod woda . Wiec poprosze o taki dział ...
Ostatnio edytowano 09.05.2010 20:09 przez filip122 vel Darek, łącznie edytowano 1 raz
arti.sa
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arti.sa » 09.05.2010 19:49

Plumek napisał(a): Blisko masz plac z warzywami, owocami i ribarnicę. Ale obawiam sie, że ruch w tym miejscu będzie spory. No i głośno przez to będzie...


Może tak źle nie będzie to jest Preradovica 10 czyli jeszcze ostro ponoć w górę więc nie przy głownej a i skutery tam nie będą hałasować.
Z warzywniaka się bardzo cieszę a i rybkę dobrą lubię ;) Oby tam jeszcze jakaś winniczka była blisko ;)

AndrzejPK kiedy jedziesz?

ps. widzę się pozmieniało sporo w Chorwacji, jak byłem w 2002 w Makarskiej to wydawała mi się dziewicza wioska jak i kraj ;) Może dlatego, że to był wrzesień. Dlatego chcę tetraz jechać do mniejszego miasteczka tym bardziej, że z dzieciakami.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 09.05.2010 20:10

Plumek napisał(a):Może i wyolbrzymiam. Ale piszę wg swojej opinii, ja, na co dzień mieszkajac w mieście, nie chcę odpoczywać w mieście lecz szukam spokojnych miejsc, bez samochodów.

Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki.





Ps. Reklama?
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 09.05.2010 21:04

Bahama napisał(a):Pasażer dobrze prawi :)


Nie jestem przekonany.

pasażer napisał(a):Na forum jest też kilka tematów w stylu - coś nam wypadło i odstąpimy kwaterę.


Czy to znaczy, że koledze coś wypadło i ma do odstąpienia całą willę w dowolnym terminie :?:

Bahama napisał(a):Nie mam z tytułu kwatery ĆORIĆ w Baśka Voda żadnych korzyści materialnych i niematerialnych :)


To nie jest kryterium. Treść ogłoszenia jasno wskazuje, że to jest reklama.

Dziwię Ci się, bo gdybyś napisał maila, to Piotrek z pewnością udzieliłby Ci zgody, bo praktyka zawsze była taka, że na jednokrotne ogłoszenie zgody się nie odmawiało.
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 09.05.2010 21:26

pasażer napisał(a):Ps. Reklama?


Reklama, czy nie reklama, to bez znaczenia. Plumek ma zgodę admina i nie łamie warunków, które dawno temu zostały ustalone.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 09.05.2010 22:00

MorskiPas napisał(a):... praktyka zawsze była taka, że na jednokrotne ogłoszenie zgody się nie odmawiało.

Jak rządziłeś to sam zakładałeś koleje tematy z reklamami!
Zwróciłem uwagę, że człowiek o nicku Pyciak założył 6 (próbował więcej - sam przyznał) tematów to dołożyłeś kolejny, a teraz się wymądrzasz czy pamięć szwankuje? Wycinasz z tekstu to co Ci pasuje, a resztę udajesz, że nie widzisz. Tylko nie zadawaj pytania, że czegoś nie rozumiesz bo nikt Ci nie odpowie. klik
Zaczepki szukasz? Oczywiście pytanie retoryczne.
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 09.05.2010 22:20

pasażer napisał(a):
MorskiPas napisał(a):... praktyka zawsze była taka, że na jednokrotne ogłoszenie zgody się nie odmawiało.

Jak rządziłeś to sam zakładałeś koleje tematy z reklamami!
Zwróciłem uwagę, że człowiek o nicku Pyciak założył 6 (próbował więcej - sam przyznał) tematów to dołożyłeś kolejny, a teraz się wymądrzasz czy pamięć szwankuje? Wycinasz z tekstu to co Ci pasuje, a resztę udajesz, że nie widzisz. Tylko nie zadawaj pytania, że czegoś nie rozumiesz bo nikt Ci nie odpowie. klik
Zaczepki szukasz? Oczywiście pytanie retoryczne.


Nie podobać się Kalemu, że moja ciąć cytaty :roll:

W Kalego klik-u moja polecać przeczytać dziewiąty post od góry.
arti.sa
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arti.sa » 10.05.2010 07:23

Jakiś spór się zrobił.... :? Dajcie na luz ;)

Ja tu nie raz pytałem i nie uzyskałem odpowiedzi na apartament z polecenia.
A jak ktoś już tu poleca to się wojna robi. Inni podają bezpośrednio linki do stron i wiem, że to pośrednicy, żony lub mężowie właścicieli... toto nie reklama? :)
Przecież po to to forum jest aby pomagać. Przeglądałem ogłoszenia dziesiątki maili wysłanych i nic nie znalazłem - koszmar. Miałem na oku 2 apartamenty ale cena znowu nie taka.


Lepiej coś fajnego jeszcze reći o Baśka Voda ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.05.2010 07:44

arti.sa napisał(a):Inni podają bezpośrednio linki do stron i wiem, że to pośrednicy, żony lub mężowie właścicieli... toto nie reklama? :)

Takich linków matek, żon i kochanek o których wspominasz jest tu cała masa , wiem to m.in. z korespondencji mejlowych z "linkodawcami" ;-)
Mało tego masz rację, że po to jest forum, żeby wymieniać się informacjami.
Tyle, że w przypadku reklam komercyjnych obowiązują pewne zasady o których m.in. wspominał Morski Pas.
I podobnie jak on wspominał, ja również potwierdzam, że póki co nie zabrania się reklamowania własnych lokali pod warunkiem zachowania pewnych reguł tu obowiązujących, o których można przeczytać w regulaminie forum.
Jest to dokładnie taka sama sytuacja jakby ktoś chciał reklamować swoje usługi na Twoim samochodzie i bez pytania Ciebie o zgodę poobklejał Ci samochód swoimi banerami reklamowymi - pasowało by Ci to ?
arti.sa
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arti.sa » 10.05.2010 08:02

Piotrek_B napisał(a):Jest to dokładnie taka sama sytuacja jakby ktoś chciał reklamować swoje usługi na Twoim samochodzie i bez pytania Ciebie o zgodę poobklejał Ci samochód swoimi banerami reklamowymi - pasowało by Ci to ?


Gdybym miał na nim wydzielone miejsce "tu wstawiasz Apartamenty, hotele, pokoje" to czemu nie ;)

Admin ma w pewnym sensie rację - może trzeba było tego maila wysłać Bahama? ;) W końcu wiemy kto tu rządzi i czyja to własność. :) Wiemy też, że ktoś moderuje to forum - czasami i dyscyplina potrzebna.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.05.2010 10:43

arti.sa napisał(a): W końcu wiemy kto tu rządzi i czyja to własność. :) Wiemy też, że ktoś moderuje to forum - czasami i dyscyplina potrzebna.

Wiesz kto jest właścicielem? Admin "tylko administruje częścią portalu w czynie społecznym". Z tym "czasami" to się z Tobą zgodzę, choć trafniej powiedzieć > według swojego widzimisię > "jednemu alleluja drugiemu ch..."
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 10.05.2010 10:56

pasażer napisał(a):
arti.sa napisał(a): W końcu wiemy kto tu rządzi i czyja to własność. :) Wiemy też, że ktoś moderuje to forum - czasami i dyscyplina potrzebna.

Wiesz kto jest właścicielem? Admin "tylko administruje częścią portalu w czynie społecznym". Z tym "czasami" to się z Tobą zgodzę, choć trafniej powiedzieć > według swojego widzimisię > "jednemu alleluja drugiemu ch..."


Ja wiem kto jest właścicielem. Znam Patryka osobiście, kontaktujemy się regularnie i zapewniam Was, że admin i moderatorzy nie robią niczego wbrew jego woli.
maro18
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro18 » 10.05.2010 12:09

Witam.

Byliśmy z żoną i 2 znajomych w Baśce 2 lata temu. Jak komuś bardzo zależy to mogę poszukać namiarów na całkiem fajny apartament - 2 małe sypialnie, spory salon, kuchnia, łazienka, w salonie klimatyzacja i wyjście na balkon z widokiem na morze. Miejsce całkiem fajne, przy tej ulicy prowadzącej do Breli - praktycznie przy samej plaży. Niestety nie pamiętam ile dokładnie to kosztowało - wydaje mi się, że ok 70E za dobę na początku września. Właścicielka bardzo sympatyczna, jak to w Chorwacji :D Ci znajomi, z którymi byliśmy 2 lata temu, byli jeszcze w zeszłym roku. Apartamenty te są trochę na uboczu - do centrum trzeba jakieś 10 minut spacerku sobie zrobić.

Korzystając z okazji :D mam prośbę o namiary na jakąś fajną kwaterę w Srebreno - blisko plaży, z klimą, apartament 2 pokoje + kuchnia + łazienka dla 3 dorosłych osób + roczne dziecko (termin czerwiec 2010).

Pozdrav

PS 3 lata temu byliśmy w Omiśu, kwatera w miarę fajna (pokój z aneksikiem kuchennym + łazienka za - o ile mnie pamięć nie myli - 35-40E), ale bez klimy. Ale sam Omiś cudowny :-) szczególnie wieczorne piwko na placu Stjepana Radica (o ile dobrze pamiętam) :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baśka Voda - ktoś chętny ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone