Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda - ktoś chętny ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
artek.pl
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.05.2010
jka chetny

Nieprzeczytany postnapisał(a) artek.pl » 10.05.2010 16:16

Kolego bardzo Ciebie prosze o namiary na ten apartament w BV oraz jakas fotke albo linka do strony
pzdr adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Re: jka chetny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 10.05.2010 17:37

No widzicie zamiast się zastanawiać, czy to reklama pomagajmy sobie nawzajem i tyle.
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 10.05.2010 20:37

Bahama napisał(a):
AndrzejPK napisał(a):wstępnie zarezerwowałem 2 apartamenty - hmm zobaczymy, jesli mówisz, że człek godny zaufania to pewnie będzie OK. Jutro mam omówić szczegóły.


Kolego ze stolycy, sprzedający apartament są spod Grodziska Mazowieckiego :)



Juz właśnie wszystko załatwione - zaliczka wpłacona - zobaczymy ville Pana Coric - hmm. a już mieliśby jechać w "ciemno" :)
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 10.05.2010 20:42

arti.sa napisał(a):
AndrzejPK kiedy jedziesz?




ruszam 1 lipca w czwartek - rezerwacje mam od 2 do 17 - hmm - jedziemy w podobnych terminach? :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.05.2010 21:18

filip122 vel Darek napisał(a):
Plumek napisał(a): Ale piszę wg swojej opinii, ja, na co dzień mieszkajac w mieście, nie chcę odpoczywać w mieście lecz szukam spokojnych miejsc, bez samochodów.


Taka jest prawda każdy szuka tego czego nie ma na co dzień.
My na co dzień mieszkamy na wsi :P :P

I wolimy miejscowość z bulwarem nadmorskim, kafejkami, i żeby coś się działo, żeby wieczorami było gdzie po spacerować

Ale tak jak Pasażer pisze nikt nie chce mieszkać przy ulicy gdzie cala noc samochody hałasują .

Każdy szuka tego co mu pasuje , jeden woli brunetki drugi blondynki :lol: :lol:


A jeszcze inny rude... ;)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.05.2010 21:21

pasażer napisał(a):Ps. Reklama?


Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 10.05.2010 21:39

Plumek napisał(a):
pasażer napisał(a):Ps. Reklama?


Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)


Nie przejmuj się. Kopanie w archiwum i wyszukiwanie haków, to taka nowa forumowa tradycja.
elvis80
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.05.2010
podaj jakiegoś namiara

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvis80 » 10.05.2010 22:10

Bahama napisał(a):
arti.sa napisał(a):Ja jestem chętny.

Kawałek od plaży bo to ulica Preradovica.
Jest to po drugiej stronie ul. Naputica a to chyba tez ruchliwa ulica w miasteczku. Jest na przeciwko portu.
W którą stronę są fajniejsze plaże? Patrząc na adriatyk po lewej czy po prawej? ;)

Jest to osoba pewna która pośredniczy?
Będę wdzięczny za podpowiedź.


Dzięki o słynny pasażerro z Kruszwicy !
Arti.sa
Szczerze, gdybym nie miał rezerwacji rozważałbym tę kwaterę bardzo poważnie.
Napisałem ci e-mail, osoba godna zaufania, dzwoń się dogaduj :)
Już niektóre terminy zajęte !


można o jakieś namiary konkretnie poprosić;)
elvis80
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.05.2010
namiary kolego namiay

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvis80 » 10.05.2010 22:24

AndrzejPK napisał(a):
Bahama napisał(a):
AndrzejPK napisał(a):wstępnie zarezerwowałem 2 apartamenty - hmm zobaczymy, jesli mówisz, że człek godny zaufania to pewnie będzie OK. Jutro mam omówić szczegóły.


Kolego ze stolycy, sprzedający apartament są spod Grodziska Mazowieckiego :)



Juz właśnie wszystko załatwione - zaliczka wpłacona - zobaczymy ville Pana Coric - hmm. a już mieliśby jechać w "ciemno" :)

cze podajcie mi co i jak z namiarami do BV... coś dla 2+1 (3letnia córka)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.05.2010 22:29

MorskiPas napisał(a):
Plumek napisał(a):
pasażer napisał(a):Ps. Reklama?


Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)


Nie przejmuj się. Kopanie w archiwum i wyszukiwanie haków, to taka nowa forumowa tradycja.

Wystarczy zawsze mieć te same zasady wobec wszystkich i nie potrzebne archiwum.

Plumek, a te namiary w Drasnice koło Podgory co masz to już nieaktualne? Domy jeszcze stoją? Znajomi nawet to miejsce rozważają. Skoro masz pozwolenie, to podziel się namiarami bo z pewnością inni też czytali Twoje posty i by bardzo wdzięczni byli, tylko może nieśmiali zapytać. Prawda elvis80 ? A Bahama chyba się nie obrazi, że w jego temacie inne miejsce zareklamujesz.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 10.05.2010 22:46

pasażer napisał(a):Wystarczy zawsze mieć te same zasady wobec wszystkich i nie potrzebne archiwum.
.

A ty masz jeszcze ten stol do bilarda co mnie zapraszales. :D
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.05.2010 22:50

pasażer napisał(a):
MorskiPas napisał(a):
Plumek napisał(a):
pasażer napisał(a):Ps. Reklama?


Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)


Nie przejmuj się. Kopanie w archiwum i wyszukiwanie haków, to taka nowa forumowa tradycja.

Wystarczy zawsze mieć te same zasady wobec wszystkich i nie potrzebne archiwum.

Plumek, a te namiary w Drasnice koło Podgory co masz to już nieaktualne? Domy jeszcze stoją? Znajomi nawet to miejsce rozważają. Skoro masz pozwolenie, to podziel się namiarami bo z pewnością inni też czytali Twoje posty i by bardzo wdzięczni byli, tylko może nieśmiali zapytać. Prawda elvis80 ? A Bahama chyba się nie obrazi, że w jego temacie inne miejsce zareklamujesz.


Jak by Ci to... Nie mam takiej potrzeby ;)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.05.2010 23:06

elvis80 napisał(a):cze podajcie mi co i jak z namiarami do BV... coś dla 2+1 (3letnia córka)

coś znajdziesz np > tu :oczko_usmiech:
arti.sa
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arti.sa » 10.05.2010 23:22

AndrzejPK napisał(a):ruszam 1 lipca w czwartek - rezerwacje mam od 2 do 17 - hmm - jedziemy w podobnych terminach? :)

Niestety inny termin bo w sierpniu.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: jka chetny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.05.2010 06:24

Bahama napisał(a):No widzicie zamiast się zastanawiać, czy to reklama pomagajmy sobie nawzajem i tyle.


No ale do tego służy wątek BANK KWATER po prostu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baśka Voda - ktoś chętny ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone