Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda - ktoś chętny ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 11.05.2010 08:30

Plumek napisał(a):
pasażer napisał(a):Ps. Reklama?


Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)


czy zamiast konia moze byc kot ?
jaki by mial ten kot byc ?
ja ewentualnie chetny jestem :D
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Re: namiary kolego namiay

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 11.05.2010 08:56

cze podajcie mi co i jak z namiarami do BV... coś dla 2+1 (3letnia córka)


No niestety wynajęty...
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2010 12:29

Plumek napisał(a):
Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)


I bardzo dobrze .. właśnie ten temat zwrócił naszą uwagę na te miejscowość

i właśnie tam chyba pojedziemy. Muszę jeszcze poczytać jak wygląda tutaj lub w okolicy sprawa z campingami.
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 11.05.2010 12:35

filip, kiedy się wybierasz?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.05.2010 13:11

filip122 vel Darek napisał(a):
Plumek napisał(a):
Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)


I bardzo dobrze .. właśnie ten temat zwrócił naszą uwagę na te miejscowość

i właśnie tam chyba pojedziemy. Muszę jeszcze poczytać jak wygląda tutaj lub w okolicy sprawa z campingami.


Z kempingami to nie wygląda. Najbliższy to Sutikla w Podgorze, a potem to dopiero Dole, Boban i Male Ciste w Živogošće – Blato.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.05.2010 13:13

slawek66 napisał(a):
Plumek napisał(a):
pasażer napisał(a):Ps. Reklama?


Hm... Po pierwsze post stary, jak świat, po drugie - w tamtej miejscowości jest kilkaset kwater. Konia z rzędem temu, o którą chodziło. No. Chyba, że zareklamowałam miejscowość :)


czy zamiast konia moze byc kot ?
jaki by mial ten kot byc ?
ja ewentualnie chetny jestem :D


A Twój kot już zdrów? ;)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2010 13:17

Plumek napisał(a):
Z kempingami to nie wygląda. Najbliższy to Sutikla w Podgorze, a potem to dopiero Dole, Boban i Male Ciste w Živogošće – Blato.


A takie kameralne przy domowe ? ? ?

Gdzieś mam zapisane w kierunku Breli jest camping .
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.05.2010 13:21

filip122 vel Darek napisał(a):
Plumek napisał(a):
Z kempingami to nie wygląda. Najbliższy to Sutikla w Podgorze, a potem to dopiero Dole, Boban i Male Ciste w Živogošće – Blato.


A takie kameralne przy domowe ? ? ?

Gdzieś mam zapisane w kierunku Breli jest camping .


Nie widziałam. W Baskiej Vodzie jeszcze jest - moloch taki Basko Polje się nazywa, a drugi mniejszy - tuż przy magistrali, przwy wjeździe do miasteczka od strony Makarskiej.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2010 13:49

Plumek napisał(a):
Nie widziałam. W Baskiej Vodzie jeszcze jest - moloch taki Basko Polje się nazywa, a drugi mniejszy - tuż przy magistrali, przwy wjeździe do miasteczka od strony Makarskiej.


No to nie fajnie :cry: :cry: :cry:

Ideałem by było żeby przy apartamencie właściciel miał kawałek campingu dla kilku namiotów.

Wtedy nasi znajomi w apartamencie , a my na tej samej posesji na campingu przy domowym. Tak mieliśmy np w Pakostane .
tomasz781
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz781 » 11.05.2010 14:45

Witam piszę pierwszy raz tu na forum.Mam pytanie w sprawie tego apartamentu.Czy ktoś tam był? I czy to dobra oferta.Moze ktoś cos wiecej mapisze o tym apartamencie.Z góry dzieki. :Dś
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.05.2010 16:18

filip122 vel Darek napisał(a):
Plumek napisał(a):
Nie widziałam. W Baskiej Vodzie jeszcze jest - moloch taki Basko Polje się nazywa, a drugi mniejszy - tuż przy magistrali, przwy wjeździe do miasteczka od strony Makarskiej.


No to nie fajnie :cry: :cry: :cry:

Ideałem by było żeby przy apartamencie właściciel miał kawałek campingu dla kilku namiotów.

Wtedy nasi znajomi w apartamencie , a my na tej samej posesji na campingu przy domowym. Tak mieliśmy np w Pakostane .


To możesz spróbować ulokować znajomych na kempie Dole, a siebie w Živogošće - Blato. Promenadką będziecie sobie chodzić (max. 800 m), żeby sie odwiedzić :P

Niektóre domy sąsiadują wręcz z kempingiem (przez kanał burzowy).
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2010 22:20

Plumek napisał(a):
To możesz spróbować ulokować znajomych na kempie Dole, a siebie w Živogošće - Blato. Promenadką będziecie sobie chodzić (max. 800 m), żeby sie odwiedzić :P



Tak gwoli ścisłości , to my pod namiot a znajomi apartament :lol: :lol: :lol:

Plumek napisał(a): Niektóre domy sąsiadują wręcz z kempingiem (przez kanał burzowy).


Masz na myśli camping Dole ?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 12.05.2010 10:32

A w ogóle im więcej czytam rożnych opinii o rożnych miejscowościach , campingach to już mnie zaczyna głowa bolec .

Na początku szukania miejsca tego rocznego wypoczynku sprawa wydawała się prosta ... okolice Omis ...

ale teraz się komplikuje bo plaza zbyt piaszczysta , brak skałek do nurkowania,
Pozniej była Baska Voda , może Drugi Rat, może Zivogoscie,

normalnie przesuwam te mapę Google patrze na miejscowości czytam na forum i coraz mniej wiem gdzie jechać :cry: :cry: :cry:


W sumie okazuje się ze najfajniejsze kameralne campingi sa na Plejesacu
( a my w tym roku jednak nie chcemy tak na południe jechać, krótszy pobyt i większa odległość, chęć pokonania trasy na raz z noclegiem w aucie ) .

Okazuje sie ze na Riwierze Makarskiej nie ma fajnych campingów ( zaznaczam kameralnych z możliwością auta przy namiocie, z dala od hałasu Jardanki, blisko morza )

PLUMEK w Tobie chyba ostatnia nadzieja gdzie uderzyć ,
Widzę że chyba prawie mieszkasz w Cro





:wink: :wink:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 12.05.2010 11:46

No na kempingach to ja sie słabo znam. W takim Živogošće - Blato są bodajże w sumie 4 kempingi, z czego jeden molochowaty Dole, a trzy mniejsze, bardziej kameralne. Pogmeraj na forum - było już o nich napisane (Boban, Ciste i Male Ciste), poszukaj też na youtube. Położenie tych kempingów wg mnie jest świetne, bo wszystkie są przy samym morzu i mają fajne plażyczki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 12.05.2010 12:09

Niech już będzie lipiec !!! :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baśka Voda - ktoś chętny ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone