Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda - ktoś chętny ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Baśka Voda - ktoś chętny ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 06.05.2010 08:22

Znajomy wystawia w ostatniej chwili, jeśli ktoś jeszcze nie ma rezerwacji może warto zerknąć ?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 06.05.2010 10:52

Fajna oferta ale ja już mam wszystko zarezerwowane
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 06.05.2010 11:57

Liczę na to ze jadąc w ślepo na koniec czerwca znajdę coś tańszego :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.05.2010 22:57

Jak ktoś szuka miasteczka na Rivierze Makarskiej to Baška Voda spełni wszystkie oczekiwania. Spokojniejsza od tłocznego miasta Makarska przez które biegnie dodatkowo główna magistrala - Jadranka. W Baška Voda znacznie przyjemniej i atrakcji równie sporo, a jak Bahama ręczy to bez obaw. Z tym kolegą można konie kraść!

Pozdrav :oczko_usmiech:
arti.sa
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arti.sa » 07.05.2010 09:06

Ja jestem chętny.

Kawałek od plaży bo to ulica Preradovica.
Jest to po drugiej stronie ul. Naputica a to chyba tez ruchliwa ulica w miasteczku. Jest na przeciwko portu.
W którą stronę są fajniejsze plaże? Patrząc na adriatyk po lewej czy po prawej? ;)

Jest to osoba pewna która pośredniczy?
Będę wdzięczny za podpowiedź.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 07.05.2010 12:28

arti.sa napisał(a):Ja jestem chętny.

Kawałek od plaży bo to ulica Preradovica.
Jest to po drugiej stronie ul. Naputica a to chyba tez ruchliwa ulica w miasteczku. Jest na przeciwko portu.
W którą stronę są fajniejsze plaże? Patrząc na adriatyk po lewej czy po prawej? ;)

Jest to osoba pewna która pośredniczy?
Będę wdzięczny za podpowiedź.


Dzięki o słynny pasażerro z Kruszwicy !
Arti.sa
Szczerze, gdybym nie miał rezerwacji rozważałbym tę kwaterę bardzo poważnie.
Napisałem ci e-mail, osoba godna zaufania, dzwoń się dogaduj :)
Już niektóre terminy zajęte !
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 08.05.2010 12:16

arti.sa napisał(a):Kawałek od plaży bo to ulica Preradovica.

plan miasta > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
No dość wysoko ale stromych schodów chyba nie ma. Można bliżej wody poszukać tylko w takich kurortach wiąże się to też często z wyższą ceną.

arti.sa napisał(a):W którą stronę są fajniejsze plaże? Patrząc na adriatyk po lewej czy po prawej? ;)

Ciężko wyczuć . . . tam gdzie fajniejsze laski? :roll: . . . Po prawej może więcej osób (hotele) ale plaża ciągnie się aż do Breli, więc miejsce na ręcznik się zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Zresztą sami ocenicie.
Jest zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link wzdłuż której są knajpki, można wieczorem spacerować aż do słynnej podświetlanej skałki. Ładne fotki tu.



Ps. Nema na čemu :smo:
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 08.05.2010 21:15

wstępnie zarezerwowałem 2 apartamenty - hmm zobaczymy, jesli mówisz, że człek godny zaufania to pewnie będzie OK. Jutro mam omówić szczegóły.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 09.05.2010 01:21

pasażer napisał(a): Spokojniejsza od tłocznego miasta Makarska przez które biegnie dodatkowo główna magistrala - Jadranka.

Pozdrav :oczko_usmiech:


do makarskiej to na zakupy sie jezdzi, na tort karmelowy, po rybke do ribarnicy i tym podobne fajne sprawy,
natomiast co do baskiej to nie bardzo wiadomo co to jest, jak na urlop ta za ciasno i za tloczno. ot kurort jakich duzo i ...........
arti.sa
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arti.sa » 09.05.2010 07:20

pasażer napisał(a):
arti.sa napisał(a):W którą stronę są fajniejsze plaże? Patrząc na adriatyk po lewej czy po prawej? ;)

Ciężko wyczuć . . . tam gdzie fajniejsze laski? :roll: . . . Po prawej może więcej osób (hotele) ale plaża ciągnie się aż do Breli, więc miejsce na ręcznik się zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Zresztą sami ocenicie.


Dzięki Pasażer za ładne foty ;) Dobre pytanie do gdzie fajniejsze... A może gdzie więcej toplles? ;)
I ja zarezerwowałem duży apartament ;) Teraz tylko cierpliwie czekać do wakacji ;)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 09.05.2010 12:41

consett0805 napisał(a):Liczę na to ze jadąc w ślepo na koniec czerwca znajdę coś tańszego :)


No nie wiem :) Przecież wtedy wszyscy jadą, bo jest "taniej", a już wakacje dzieciaki mają. Z moich obserwacji wynika, ze to najbardziej oblegany termin.

Poza tym 50 juro za 4 sztuki to jest tanio.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 09.05.2010 12:47

arti.sa napisał(a):Kawałek od plaży bo to ulica Preradovica.
Jest to po drugiej stronie ul. Naputica a to chyba tez ruchliwa ulica w miasteczku. Jest na przeciwko portu.
W którą stronę są fajniejsze plaże? Patrząc na adriatyk po lewej czy po prawej? ;)


Nooo... Do plaży kawałek i to główną ulicą. Ulica przy skrzyżowaniu, gdzie w jedną łączą się 2 ulice wiodoce od wjazdów do miasta z magistrali i potem do centrum. Jeżdżą nią autobusy, ciężąrówki z zaopatrzeniem, samochody, skutery, motocykle... Samo zejście ulica jest dość łagodnym spadkiem. Blisko masz plac z warzywami, owocami i ribarnicę. Ale obawiam sie, że ruch w tym miejscu będzie spory. No i głośno przez to będzie...

Plaże za to w lewo, od portu - szerokie i długie (niestety już zawalone leżaczkami w rządkach - fuj! i łomotającymi knajpami na plaży). W prawo - w stronę Breli (ale to będzie kawałek od portu), węższe i mniejsze, poprzecinane skałkami, bardziej kameralne. W sezonie jednak wszystkie jednakowo głośne i zatłoczone.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 09.05.2010 12:51

A jeszcze P.S.

Mam nadzieję, ze admin wyraził zgodę na reklamę? ;)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 09.05.2010 18:05

Plumek napisał(a):... Ulica przy skrzyżowaniu, gdzie w jedną łączą się 2 ulice wiodoce od wjazdów do miasta z magistrali i potem do centrum. Jeżdżą nią autobusy, ciężąrówki z zaopatrzeniem, samochody, skutery, motocykle...

A co ma jeździć? Wozy drabiniaste? Plumek lubi wyolbrzymiać.
Cały dzień i tak się spędza na plaży czy na zwiedzaniu. Ważne by tylko w nocy autochtony pod oknem na skuterach nie pajacowali . . . byli gospodarze, których "nie widać" i normalni sąsiedzi. BV to nie wioska z trzema domami i każdy wie jak taki kurort wygląda i czego może się spodziewać, szczególnie w sezonie. Nawet w kurortach u tak zwanych "szuraczy" w nocy są balangi. Będąc sam wielokrotnie w BV po godz. 24.00 życie tam zamiera. Bary pozamykane, chodniki myte, a jak była byskoteka na plaży to więcej obsługi niż klientów. Trzeba do Makarskiej jechać. Bahama ma namiary na fajny klub :wink:

Plumek napisał(a):Mam nadzieję, ze admin wyraził zgodę na reklamę?

Kiedyś widziałem moderatora reklamującego luksusową i to była (według mnie) reklama. Inny forumowicz sprzedawał tu swój aparat foto i admin napisał, że to reklama nie jest. Kolejny forumowicz założył 6 tematów, w których reklamował kwaterę swojego przyjaciela i admin dołożył mu kolejny, a z czego mi wiadomo Bahama nie jest właścicielem czy pośrednikiem tych kwater tylko poleca jak każdy z nas, wiec proszę nie insynuować. Na forum jest też kilka tematów w stylu - coś nam wypadło i odstąpimy kwaterę. I jaka tu pewność, że to nie reklama?

Notabene by się przydał na forum dział > kupię sprzedam zamienię - w którym by można było sprzedać np płetwy, maskę czy kamień z Medjugorie . . .
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 09.05.2010 19:34

Pasażer dobrze prawi :)
Nie mam z tytułu kwatery ĆORIĆ w Baśka Voda żadnych korzyści materialnych i niematerialnych :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baśka Voda - ktoś chętny ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone