Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Baska krk szukam apartamentów 8 osób

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sopellos
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopellos » 26.01.2015 12:53

Witam w tym roku mamy zamiar wybrać się do Baska Krk i tak szukam po necie rożnych apartamentów, może ktoś da jakiś namiar na apartamenty lub domki dla 8 osób dorosłych i 2 dzieci

Mam nadzieje że w dobrym miejscu założyłem temat
ewa-irena
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 28.01.2015 07:29

Zajrzyj tu baska-2007-t16820.html do mojej relacji, jest tam adres do apartamentu w którym byłam. Było to wprawdzie trochę lat temu, ale dom na pewno nadal istnieje. Podaj maila to postaram się przesłać mój stary wykaz apartamentów, który robiłam szukając noclegów w Basce, wykaz też ma swoje lata, ale mam nadzieję, że coś się przyda
Pozdrawiam, ewa-irena
sopellos
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopellos » 01.02.2015 07:35

dzięki Ewo za odpowiedz już wysyłam PW
Adam6812
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam6812 » 01.02.2015 22:04

ewa-irena napisał(a):Zajrzyj tu baska-2007-t16820.html do mojej relacji, jest tam adres do apartamentu w którym byłam. Było to wprawdzie trochę lat temu, ale dom na pewno nadal istnieje. Podaj maila to postaram się przesłać mój stary wykaz apartamentów, który robiłam szukając noclegów w Basce, wykaz też ma swoje lata, ale mam nadzieję, że coś się przyda
Pozdrawiam, ewa-irena

Witam, czy mogłabyś przesłać ten wykaz również mojej skromnej osobie :D
Z góry dziękuję i Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rynias1945
Autostopowicz
Wyjazd do Baska Krk, szukam poleconego apartamentu:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynias1945 » 09.05.2015 08:22

Witam serdecznie,
Wybieram sie z rodzinka na 2 tyg na poczatku czerwca na wyspe KRK, jedziemy 1 raz do Chorwacji I bardzo bym prosil o namiary na apartament dla 3 doroslych I dwojki dzieci( 4miesiace I 6 lat),,koniecznie 2 oddzielne sypialnie I blisko plazy.. Czy lepiej rezerwowac ,czy tez jechac w czerwcu w ciemno?
rodzinke wysylam samolotem do Budapesztu z Gdanska , a sam bede jechal autem,, mamy zamiar spedzic 2 dni nad poludniowym Balatonem, a potem ruszyc do Chorwacji...bylbym bardzo wdzieczny ,gdyby ktos mial namiary na noclegi w obu miejscach ( Baska Krk I Balaton:).
Moj email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ps. brak polskich znakow, prosze wybaczyc
anek73
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anek73 » 20.05.2015 10:10

ewa-irena napisał(a):Zajrzyj tu baska-2007-t16820.html do mojej relacji, jest tam adres do apartamentu w którym byłam. Było to wprawdzie trochę lat temu, ale dom na pewno nadal istnieje. Podaj maila to postaram się przesłać mój stary wykaz apartamentów, który robiłam szukając noclegów w Basce, wykaz też ma swoje lata, ale mam nadzieję, że coś się przyda
Pozdrawiam, ewa-irena

Witam , czy mogę prosić namiary na te apartamenty . Z góry dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m@rc1n
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rc1n » 11.06.2015 12:55

Witam. Wybieram się do Baski w 4 osoby w terminie 27 lipca na 8 noclegów. Proszę o namiary na tanie apartamenty. Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuje
ivoneij
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivoneij » 01.07.2015 20:42

Witajcie. Szukamy taniego apartamentu (ewentualnie pokoju) dla dwóch osób w BAŚCE (KRK) w terminie miedzy 12 a 31 lipca - lecz na 12-14 nocy... max 50 euro za noc.... Macie jakies namiary na tanie kwatery? Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziekujemy.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019