Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska (Krk)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 06.08.2014 22:05

Piter_M napisał(a):
leszekpawlikowski napisał(a):
anilorakw napisał(a):Witam serdecznie
My rodzinnie (4 osoby) po raz pierwszy jedziemy we wrześniu w te regiony, więc zwracam się z pytaniem, czy posiadacie Państwo może namiary dot. apartamentów, noclegów etc., z których moglibyśmy skorzystać w tym regionie krk (Baska)? Będę wdzięczna: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl,




jadę 1 września do baski busem 6 osób może jakieś fajne kwaterki ma ktoś


1 września to spokojnie fajne kwaterki znajdziecie w ciemno, połowa kwater będzie już pusta.


Piter.... czy Ty naprawdę byłeś w Chorwacji kiedyś w ogóle , czy po prostu pleciesz ??? W Baśce 1.09 FAJNE i w ciemno ? No zlituj :roll: My w Krk rezerwowaliśmy FAJNĄ :!: kwaterę w kwietniu na wrzesień i nie było łatwo. Dostaliśmy apartman jeden rząd domów wyżej niż chcieliśmy, a Ty gadasz , że w ciemno i Baśce 1 września apartmany czekają otworem na naszych miłościwych rodaków..... ? :?: :oops:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.08.2014 22:45

para-35-38 napisał(a):
Piter_M napisał(a):
leszekpawlikowski napisał(a):
anilorakw napisał(a):Witam serdecznie
My rodzinnie (4 osoby) po raz pierwszy jedziemy we wrześniu w te regiony, więc zwracam się z pytaniem, czy posiadacie Państwo może namiary dot. apartamentów, noclegów etc., z których moglibyśmy skorzystać w tym regionie krk (Baska)? Będę wdzięczna: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl,




jadę 1 września do baski busem 6 osób może jakieś fajne kwaterki ma ktoś


1 września to spokojnie fajne kwaterki znajdziecie w ciemno, połowa kwater będzie już pusta.


Piter.... czy Ty naprawdę byłeś w Chorwacji kiedyś w ogóle , czy po prostu pleciesz ??? W Baśce 1.09 FAJNE i w ciemno ? No zlituj :roll: My w Krk rezerwowaliśmy FAJNĄ :!: kwaterę w kwietniu na wrzesień i nie było łatwo. Dostaliśmy apartman jeden rząd domów wyżej niż chcieliśmy, a Ty gadasz , że w ciemno i Baśce 1 września apartmany czekają otworem na naszych miłościwych rodaków..... ? :?: :oops:


Tak, byłem w ogóle w Chorwacji i nie wypowiadałbym się w tym temacie gdybym nie był i byłem we wrześniu właśnie w Bašce.
kropka147
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropka147 » 07.08.2014 13:39

a jak inne miejscowości na Basce? zawsze jeździłam niżej w ciemno we wrześniu i zawsze był wybór, teraz z dzieckiem więc stanęło na krk i starej basce - tam też może być problem z noclegami?? hmmm piszcie proszę bo nie wiem czy jechać czy zmieniać znów ... :/

szczerze to zawsze jadę wrzesień i nigdy nie było sytuacji że noclegu nie ma w ciemno w ciągu max 30 min szukania 8O
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 07.08.2014 19:11

Kropka147 - to będzie zależało od tego co wymagasz... A my zawsze wymagamy :
- bliskości morza ( czyli maksymalnie 2-3 rząd domów od linii brzegowej )
- szybkiego zejścia nad wodę , maks do 5 minut ( niekoniecznie na wybraną plażę ale nad morze )
- wydzielonego miejsca parkingowego na samochód ( a nie na chodniku przy ulicy )
- tarasu z widokiem choćby na kawałek morza
- spokojnej okolicy , ale też aby było maks. 15 minut z buta do centrum
- i takich oczywistości jak przyzwoity standard ( nie musi być wszystko nowe ale musi "pachnieć" czystością ) i rozsądna cena czyli do 45-49 euro/ apartman 2 ( lub 3 ) osobowy

a tego wszystkiego NA WYSPACH nawet we wrześniu tak łatwo się nie znajdzie w ciemno...
kropka147
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropka147 » 07.08.2014 20:18

no prawie to wszystko mamy ale nie wiem ja i na ląd i na wyspy niżej jeździłam do tej pory i nie było problemu nigdy ..
sopellos
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopellos » 27.01.2015 10:31

Witam fajnie że można czegoś się dowiedzieć z miejsca w które mamy zamiar się wybrać
a macie może jakieś apartamenty z okolicy ulicy zarok tak jak wyczytałem z tej spokojniejszej dzielnicy 4 dorosłe pary + 3 dzieci najlepiej to cały dom by pasował

a może być tez dzielnica Bunculuka podobają mi sie tam plaże

sopellos@o2pl
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 27.01.2015 10:43

Bunculuka to plaża FKK
sopellos
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopellos » 27.01.2015 11:45

aha to pewnie chodziło mi o tą Zatoka Storišće
:)

Obrazek
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 29.01.2015 11:37

Zatoka Storišće jest dosyć daleko, ale warto tam iść, od dzielnicy Zarok jakieś 1,5 godziny marszu.
Znajduję się ona tuż przed Vrženicą.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.01.2015 11:43

brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 04.02.2015 21:02

Po kilku latach trzeba zmienić destynację z Dalmacji na inny region. Jak Bóg da, to w czerwcu meldujemy się w Baśce. Widzę, że konkretne plaże i może ciut chłodniej będzie niż na południu- żonka będzie w 6 miesiącu. Nie chcę "wysłuchiwać", że piekło jak w Zadarze 2013 (była w piątym) :D

Swoją drogą przydałby się detoks od Chorwacji, ewentualnie przeprowadzka... ;-) Nie jest to normalne, by w lutym myśleć o czerwcu. :D
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 04.02.2015 22:15

brzo1985 napisał(a):Po kilku latach trzeba zmienić destynację z Dalmacji na inny region. Jak Bóg da, to w czerwcu meldujemy się w Baśce. Widzę, że konkretne plaże i może ciut chłodniej będzie niż na południu- żonka będzie w 6 miesiącu. Nie chcę "wysłuchiwać", że piekło jak w Zadarze 2013 (była w piątym) :D

Swoją drogą przydałby się detoks od Chorwacji, ewentualnie przeprowadzka... ;-) Nie jest to normalne, by w lutym myśleć o czerwcu. :D



Jest to bardzo normalne. Normą nawet jest wyjeżdżając z Cro myśleć o kolejnym razie i kolejnym ... W ubiegłym roku na Krk w czerwcu było bardzo ciepło ;-)), chyba cieplej niż niżej.
Chyba Twoją relację widziałam z córą na zdjęciach (gęba mi się do niej sama śmiała i niech ktoś powie że małe dziecko najlepiej zostawić z dziadkami), jeśli tak to gratulacje drugiej pociechy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.02.2015 22:31

brzo1985 napisał(a):Jak Bóg da, to w czerwcu meldujemy się w Baśce. Widzę, że konkretne plaże i może ciut chłodniej będzie niż na południu- żonka będzie w 6 miesiącu. Nie chcę "wysłuchiwać", że piekło jak w Zadarze 2013 (była w piątym) :D


Chłodniej :?: :!: :roll: Na to nie licz, w Baśce jest lampa :!: 8) Jest bardzo słonecznie i gorąco, powietrze "stoi"
Na pewno chłodniej jest trochę na plaży w okolicach Opatiji, bo tam jest bardzo zielono i łatwo można znaleźć cień 8)
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 06.02.2015 11:17

SYLWKA_2014 napisał(a):
brzo1985 napisał(a):Po kilku latach trzeba zmienić destynację z Dalmacji na inny region. Jak Bóg da, to w czerwcu meldujemy się w Baśce. Widzę, że konkretne plaże i może ciut chłodniej będzie niż na południu- żonka będzie w 6 miesiącu. Nie chcę "wysłuchiwać", że piekło jak w Zadarze 2013 (była w piątym) :D

Swoją drogą przydałby się detoks od Chorwacji, ewentualnie przeprowadzka... ;-) Nie jest to normalne, by w lutym myśleć o czerwcu. :D



Jest to bardzo normalne. Normą nawet jest wyjeżdżając z Cro myśleć o kolejnym razie i kolejnym ... W ubiegłym roku na Krk w czerwcu było bardzo ciepło ;-)), chyba cieplej niż niżej.
Chyba Twoją relację widziałam z córą na zdjęciach (gęba mi się do niej sama śmiała i niech ktoś powie że małe dziecko najlepiej zostawić z dziadkami), jeśli tak to gratulacje drugiej pociechy.


Tak widziałaś moją relację. Dziękuję za gratulacje. Pozdrawiam. :-)
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 14.02.2015 02:30

A może ktoś ma namiar na kwaterę bardzo blisko morza z widokiem nań. Wyjazd w maju, w sześć sztuk dorosłych i trójka niemowlaków, z czego najstarszy będzie miał 11 miesięcy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone