Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska (Krk)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nataliaw
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.04.2015
Wyspa Krk z rodzicami- która miejscowość?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nataliaw » 19.04.2015 17:19

Witam,
Na początku lipca wybieram się z rodzicami do Chorwacji. Jest to ich pierwsza wycieczka w tę stronę Europy i szukam fajnego miejsca, które mogłoby się im spodobać. Preferują oni wypoczynek połączony ze zwiedzaniem, ale z większym naciskiem na wypoczywanie. Na początku wybieramy się nad jeziora Plitvickie a stamtąd nad morze. Sprawdzając oferty pomyślałam o wyspie Krk. Nie mam pojęcia,którą miejscowość wybrać.
Zależy mi na ładnej (najlepiej piaszczystej) plaży oraz na małej liczbie turystów. Czy znacie coś godnego polecenia?
A może ktoś z Forumowiczów zna miejscowość na północy, do której warto się wybrać?
Dziękuję z góry za pomoc
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.04.2015 23:33

Trzeba poczytać ten wątek i inne o wyspie Krk :!: 8)

Piaszczystych plaż raczej nie ma, a w sezonie ludzi nie brakuje :roll:

Miejscowości godnych polecenia jest sporo :D
Miłej lektury :wink:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Wyspa Krk z rodzicami- która miejscowość?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.04.2015 05:33

nataliaw napisał(a):Zależy mi na ładnej (najlepiej piaszczystej) plaży oraz na małej liczbie turystów. Czy znacie coś godnego polecenia?
A może ktoś z Forumowiczów zna miejscowość na północy, do której warto się wybrać?
Dziękuję z góry za pomoc


Na wyspie Krk niema piaszczystych plaż, jeżeli zależy wam na czymś podobnym do piasku to tylko wyspa Rab ... a jeżeli zależy wam na małej liczbie turystów to tylko wyspa Pag, ale piasku tam niema ino same kamienie 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Wyspa Krk z rodzicami- która miejscowość?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.04.2015 07:26

nataliaw napisał(a):Witam,


Witaj.

nataliaw napisał(a):Na początku wybieramy się nad jeziora Plitvickie a stamtąd nad morze. Sprawdzając oferty pomyślałam o wyspie Krk. Nie mam pojęcia,którą miejscowość wybrać.
Zależy mi na ładnej (najlepiej piaszczystej) plaży oraz na małej liczbie turystów.


Na Krku nie ma na to szans.

nataliaw napisał(a):A może ktoś z Forumowiczów zna miejscowość na północy, do której warto się wybrać?
Dziękuję z góry za pomoc


Nin.

Pozdrawiam
nollee
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.07.2015
Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) nollee » 10.07.2015 13:42

Witam. Wybieram sie do Baški na Krk 14 lipca, czy moze ktoś powiedzieć coś na temat Baski? Warto jechać? Sa tam jakies knajpy? bary? Czy w tym terminie bedzie duzo ludzi? I czy mozna jechac w ślepo? nocleg znaleźć na miejscu?
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 10.07.2015 13:47

nollee napisał(a):Witam. Wybieram sie do Baški na Krk 14 lipca, czy moze ktoś powiedzieć coś na temat Baski? Warto jechać? Sa tam jakies knajpy? bary? Czy w tym terminie bedzie duzo ludzi? I czy mozna jechac w ślepo? nocleg znaleźć na miejscu?



:lol: dużo knajp, dużo ludzi. W tym terminie będzie ciężko, a na pewno cena będzie mało sympatyczna, ale w okolicy coś się znajdzie. Bardzo fajne miasteczko, ale jak dla mnie przed lub po sezonie. Jest kilka relacji stamtąd.
leszekpawlikowski
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 04.08.2013
Re: Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekpawlikowski » 10.07.2015 13:58

byłem w ubiegłym roku we wrześniu po 5 dniach zmuszony byłem jechać do Dalmacji z uwagi na temperaturę wody i powietrza. Bardzo długa plaża i wszędzie blisko.

Chorwacja zaczyna się od Dalmacji to na pewno wiem i jestem tego pewien
nollee
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.07.2015
Re: Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) nollee » 10.07.2015 14:17

leszekpawlikowski napisał(a):byłem w ubiegłym roku we wrześniu po 5 dniach zmuszony byłem jechać do Dalmacji z uwagi na temperaturę wody i powietrza. Bardzo długa plaża i wszędzie blisko.

Chorwacja zaczyna się od Dalmacji to na pewno wiem i jestem tego pewien



Z uwagi na temperaturę wody i powietrza? To znaczy jaka było? Zimno czy zbyt gorąco?
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 10.07.2015 14:26

nollee napisał(a):
leszekpawlikowski napisał(a):byłem w ubiegłym roku we wrześniu po 5 dniach zmuszony byłem jechać do Dalmacji z uwagi na temperaturę wody i powietrza. Bardzo długa plaża i wszędzie blisko.

Chorwacja zaczyna się od Dalmacji to na pewno wiem i jestem tego pewien



Z uwagi na temperaturę wody i powietrza? To znaczy jaka było? Zimno czy zbyt gorąco?
Załączniki:
czy jest brzydko.jpg
Baśka w dole. Pogoda może być różna. Ubiegły rok, od połowy do końca czerwca - 1 dzień zachmurzony, średnia temp 27-30C.
leszekpawlikowski
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 04.08.2013
Re: Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekpawlikowski » 10.07.2015 16:17

nollee napisał(a):
leszekpawlikowski napisał(a):byłem w ubiegłym roku we wrześniu po 5 dniach zmuszony byłem jechać do Dalmacji z uwagi na temperaturę wody i powietrza. Bardzo długa plaża i wszędzie blisko.

Chorwacja zaczyna się od Dalmacji to na pewno wiem i jestem tego pewien



Z uwagi na temperaturę wody i powietrza? To znaczy jaka było? Zimno czy zbyt gorąco?



no przecież w ubiegłem roku było zimno i woda też nie wspomnę że często padało

jesteś świeża na forum
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014
Re: Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 10.07.2015 16:34

Ja byłam w Basce dwa lata temu z mężem i dwójką dzieci. Byliśmy w ciemno, znaleźliśmy fajną miejscówkę po ok. 3 godzinach. Miejscowość bardzo ładna, pogodę mieliśmy wyśmienitą, woda ciepła,ale faktycznie ogromne ilości ludzi. Rano "wyścig" na plażę, żeby znaleźć miejsce. Masakra. Faktycznie Dalmacja to są inne historie. Ale warto zobaczyć Chorwację i na północy i na południu. :papa:
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Baška- Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 13.07.2015 13:16

leszekpawlikowski napisał(a):
nollee napisał(a):
leszekpawlikowski napisał(a):byłem w ubiegłym roku we wrześniu po 5 dniach zmuszony byłem jechać do Dalmacji z uwagi na temperaturę wody i powietrza. Bardzo długa plaża i wszędzie blisko.

Chorwacja zaczyna się od Dalmacji to na pewno wiem i jestem tego pewien



Z uwagi na temperaturę wody i powietrza? To znaczy jaka było? Zimno czy zbyt gorąco?



no przecież w ubiegłem roku było zimno i woda też nie wspomnę że często padało

jesteś świeża na forum


Proszę Cię.... to że rok temu się zarejestrowałam nie oznacza, że nie czytałam wcześniej. Nie będziemy się chyba licytować, bo małolatą też nie jestem. Mam zdjęcia z każdego dnia od połowy czerwca 2014 do ostatniego na Krk i tylko jeden dzień był zachmurzony, kolejnego dnia zdrowo padało jakieś 1,5h, a później było jeszcze cieplej niż przed ulewą. Woda faktycznie chłodna - porównując tegoroczny analogiczny okres na Pagu i okolicach Zadaru.
Na dowód - moje spieczone plecy z ubiegłego roku ;-)))
Załączniki:
spalona_1.jpg
jogimaja
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogimaja » 27.02.2016 20:18

Witam
Mam zamiar wyjechać w połowie sierpnia na wczasy do miejscowości Baśka. Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty.Podaje maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
paola1
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.04.2016
Baśka Krk Knajpy,wypożyczenie sprzętu itp.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paola1 » 21.04.2016 13:41

Witam :D w tym roku wybieram się na Chorwację, pierwszy raz, przepraszam że dodaje kolejny wątek ale nic konkretnego nie mogłam znaleźć na forum. Mianowicie interesuje mnie czy w Baśce (Krk) można wypożyczyć sprzęt do nurkowania, i ile kosztuje taka zabawa :hut: Czy są jakieś atrakcyjne miejsca które warto zwiedzić, czy można wypożyczyć skuter, rejsy statkiem 1 dniowe? Czy są jakiś kluby typu disco ( w końcu wakacje trzeba się zabawić) , w jakich knajpach można zjeść dobre jedzenie. :?: :?: :?: I czy znacie jakieś ustronne miejsce lub niedaleko baski, jakąś małą zatokę gdzie można na spokojnie zrobić grilla poopalać się z dojściem do morza :boss: I ile wziąć kasy na taki wypad 10dniowy? Nocleg mamy już zapłacony, jedzenie bierzemy ze sobą jakieś słoiczki itp, ze 2 razy na obiad planujemy iść oraz jakieś zakupy na grilla, codziennego użytku... :) Dzięki za każde info. Wyjeżdżamy 8 lipca 2016 :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone