Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska (Krk)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 04.06.2017 15:58

Dlatego pytam bo wiem, że różnie z tym bywa.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2017 16:52

Nie wiem, jak w Bašce, ale Lidl od niedawna jest w Krku:

Obrazek

A tak poza tym, to robiliśmy zakupy z reguły w Konzumie, rzadziej w Plodine. Bieżące rzeczy na śniadanie - jak nie chciało się mi jechać do Konzuma - Trgovina Krk (tu trzeba czasem uważać na jakość warzyw).
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.06.2017 17:04

no jestem w szoku, na początku maja nic nie wskazywało, że za m-c Lidl się pojawi;
jechałem tą ulicą kilka razy
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 04.06.2017 17:55

Pääkäyttäjä napisał(a):Nie wiem, jak w Bašce, ale Lidl od niedawna jest w Krku:

Obrazek

A tak poza tym, to robiliśmy zakupy z reguły w Konzumie, rzadziej w Plodine. Bieżące rzeczy na śniadanie - jak nie chciało się mi jechać do Konzuma - Trgovina Krk (tu trzeba czasem uważać na jakość warzyw).


Dziękuje za pomoc
lucash
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucash » 25.08.2017 21:09

Czy ktos z was wie gdzie w basce (i czy) jest jakis targ? Chodzi mi o zakup owoców i warzyw
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 28.08.2017 06:24

Witam z tego co ja kojarzę to nie ma targu ale mogę się mylić bo już kilka lat minęło od wakacji w Baśce .pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 28.08.2017 09:17

w maju b.r. również nie napotkałem targowiska, bardziej ze 3 stragany z owocami w różnych miejscach
lucash
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucash » 28.08.2017 12:28

No to lipa. Na jakie owoce można terazu nich liczyć? Figi, winogrona, arbuzy?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 28.08.2017 18:11

lucash napisał(a):No to lipa. Na jakie owoce można terazu nich liczyć? Figi, winogrona, arbuzy?

i śliwki z brzoskwiniami, powoli dochodzą granaty, stragany Ci wystarczą
lucash
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucash » 01.09.2017 21:57

Dzięki :) Sprawdzam bo mój 2 latek wciąga owoce jak nie wiem.
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 27.06.2018 12:19

Czy ten Konzum przy promenadzie w Basce to jedyny większy sklep? Przeszłam ludzikiem googla w pobliżu - tam chyba samochodem się nie zaparkuje, a chodziłoby mi o duże zakupy, zatowarowanie na choćby 5 dni, a najgorsze i najcięższe zgrzewki z napojami. Jest jakiś duży sklep z parkingiem?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2018 13:01

morela napisał(a):Czy ten Konzum przy promenadzie w Basce to jedyny większy sklep? Przeszłam ludzikiem googla w pobliżu - tam chyba samochodem się nie zaparkuje, a chodziłoby mi o duże zakupy, zatowarowanie na choćby 5 dni, a najgorsze i najcięższe zgrzewki z napojami. Jest jakiś duży sklep z parkingiem?


W Zaroku jest Naj Market z mini parkingiem (to pamiętam z czasów szukania miejscówki w Bašce), obok kempu Zablaće jest "warzywniak" ale zero parkingu, Trgovina Krk z parkingiem (bliżej promenady też są ale z postojem przy ulicy, tak jak Konzum).

Nie lepiej będzie Ci kopnąć się na większe zakupy do Konzuma w Krku? Duży parking a obok jest nowy Lidl.
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 27.06.2018 15:43

Wszystko możliwe. Dzięki.
maja93
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.05.2019
Wakacje w Basce - wyspa Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) maja93 » 12.05.2019 12:46

Witajcie!
Razem z narzeczonym i parą przyjaciół w sierpniu tego roku wybieramy się na tygodniowe wakacje do Baski na wyspie Krk. Jest to nasz drugi wyjazd do Chorwacji. Rok temu byliśmy w Tucepi, wróciliśmy oczarowani pięknem Chorwacji, dlatego w tym roku postanowiliśmy zobaczyć trochę inny jej zakątek. Zaczynając przeszukiwać Internet jestem zdziwiona tak małą ilością informacji dotyczących wyspy Krk, w porównaniu do Makarskiej i okolic. Dlatego też mam niedosyt wiedzy i zwracam się do Was :) Do Baski ruszamy z Monachium. Po drodze myślimy, żeby zobaczyć Postojną Jamę w Słoweni, czy ktoś był? Jakie wrażenia? Podczas pobytu już w Basce wymyśliliśmy sobie jedną całodniową wycieczkę do Puli i Rovinj. Zastanawiamy się również nad rejsem statkiem na wyspę Rab właśnie z Baski, czy ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat tej atrakcji? Dodatkowo myślimy, żeby wypożyczyć skutery i wybrać się na do wszystkich okolicznych miejscowości, jak Punat, Malinska, Krk, Vrbnik. Proszę o Waszą opinię dotyczącą naszych planów. Może są inne miejsca, które warto zobaczyć? Jesteśmy całkowicie elastyczni, głodni piękna Chorwacji. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Ruda131
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 31.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruda131 » 13.05.2019 08:43

Witam, wybieramy się w czerwcu w okolice Baški tzn Jurandvor. Może ktoś z forumowiczów mieszkał w tych okolicach i jest mi w stanie napisać czy na plaże do Baški trzeba jechać autem?Czy można spokojnie spacerkiem (google mapsy pokazują 2,2km), a jeśli spacerkiem to czy jest w miare płasko? Czy raczej na plaże z górki ale powrót to wspinaczka?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone