Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska (Krk)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.06.2014 10:41

AnetkaP78 napisał(a):Normalne dojście- no tak trochę mało konkretnie się wyraziłam:) - takie, które nie przysporzy kłopotów dzieciom (6 i 10) i nie będę musiała słuchać ich jęków - "długo jeszczeee?"


Ta "czeska" plaża poza sezonem wygląda tak:

Obrazek

Tylko, że w jednym miejscu jest raczej trudne przejście przez skały i trzeba bardzo uważać żeby dzieci nie wpadły do wody.

więcej takich fajnych plaż znajdziesz w mojej relacji:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html
AnetkaP78
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetkaP78 » 06.06.2014 10:59

Bardzo Wam dziękuję za mapkę, zdjęcie i linki. To fajne, że są ludzie, którzy znajdą czas, aby coś "wyszperać " i pomóc.
Ta "czeska" plaża jest PIĘKNA!!
To gdzie w takim razie się ulokować w tym rejonie. Nie ma tam problemu z kwaterami? Do tzw. centrum ile na piechotę?
Pozdrawiam
AnetkaP78
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetkaP78 » 06.06.2014 11:00

więcej takich fajnych plaż znajdziesz w mojej relacji:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html[/quote]


Aaa już czytałam:) dzięki
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.06.2014 11:08

AnetkaP78 napisał(a):To gdzie w takim razie się ulokować w tym rejonie. Nie ma tam problemu z kwaterami? Do tzw. centrum ile na piechotę?
Pozdrawiam


Dzielnica Zarok jest tam najspokojniejsza, ale w czerwcu to możesz też celować gdzieś bliżej portu, ludzi jeszcze aż tak dużo nie będzie :)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 06.06.2014 11:19

AnetkaP78 napisał(a):To gdzie w takim razie się ulokować w tym rejonie. Nie ma tam problemu z kwaterami? Do tzw. centrum ile na piechotę?
Pozdrawiam


Ja się w kwestii kwater wypowiadać nie będę, bo nie korzystam - mogę jedynie podpowiedzieć, że im bliżej Bunculuki, tym bliżej na plażę.
Z kolei do centrum Baški z okolic campu to ok. 10 minut wolnym krokiem :D
AnetkaP78
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetkaP78 » 06.06.2014 12:09

No to pięknie wszystko się układa:)

Piter_M właśnie ponownie przeczytałam całą Twoją relację, na spokojnie i po prostu muszę! odwiedzić przynajmniej część z zatoczek, które pokazałeś. Na pewno kupimy mapkę i mam nadzieję, że uda nam się zwiedzić jak najwięcej.
Dzięki!!
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.06.2014 12:20

AnetkaP78 napisał(a):No to pięknie wszystko się układa:)

Piter_M właśnie ponownie przeczytałam całą Twoją relację, na spokojnie i po prostu muszę! odwiedzić przynajmniej część z zatoczek, które pokazałeś. Na pewno kupimy mapkę i mam nadzieję, że uda nam się zwiedzić jak najwięcej.
Dzięki!!


Po mapę to lepiej od razu zajedźcie do miast Krk, ja w Bašce szukałem dobrej mapy i nigdzie nie było, dopiero w Krku kupiłem dobrą mapę całej wyspy.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 08.06.2014 14:16

Co myslicie o tej lokalizacji w Krk ?? aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412

przekonują,ze do plazy spacerem jest 700m - 10-12minut,ale mi to nie wygląda ? ulicy nie podają ..i tam chyba jest jakis port , czyli pewnie nawet ładnej plazy nie ma ? Oriętuje się Ktoś ??
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 08.06.2014 19:54

Jeśli ktoś lubi klimat polskiego wybrzeża - szczególnie Sopotu, Kołobrzegu i Miedzyzdrojów to Basce poczuje się jak u siebie. Gwar, zgiełk, promenada, lans, przechodzenie nad głowami innych na plaży zakrapiany hukiem wodnych skuterów w połączeniu z nutką zapachową frytek i plażowych dmuchańców - oto Baska. Do kompletu chroniczny brak miejsc noclegowych , ceny wyższe o ok.10% od innych miast Krk , brak czegokolwiek do zobaczenia , pomijając kopię(!) tablicy głagolicy .
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 08.06.2014 21:18

Sylvvia napisał(a):Co myslicie o tej lokalizacji w Krk ?? aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412


Wklej cały adres(poprawnie) .... może coś pomogę.
PS
Już mam ....http://www.aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412

Do plaży 700 m być może ale w linii prostej. Faktycznie jest dalej. Moim zdaniem, jedyny pozytyw to to, że nie będzie słychać gwaru nocnego życia KRK.

PS
Plaża jest, nawet kilka (moim zdaniem całkiem niezłe), port = bardziej nazwałbym "marina" niż port ale fakt,że porcik jest. Te kulka kutrów rybackich potraktuj raczej jako atrakcję, reszta to pływadła czyli łódki, jachty i takie tam .... :wink:
Tutaj jest namiastka video, kliknij na ikonkę kamery ... obrót o 360. .... http://tz-krk.hr/de/360-vr-panoramen
Ostatnio edytowano 08.06.2014 21:50 przez woka, łącznie edytowano 2 razy
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.06.2014 21:29

woka napisał(a):
Sylvvia napisał(a):Co myslicie o tej lokalizacji w Krk ?? aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412


Wklej cały adres(poprawnie) .... może coś pomogę.


adres jest poprawny, wystarczy dodać www :wink:
http://www.aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 11.06.2014 00:02

Dokladnie :D nie mogę jeszcze wklejac linkow. W kazdym razie wybralam apartament w Basce :) wole 3--m do plazy niz kilometr :mrgreen:
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 11.06.2014 00:11

300*
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 11.06.2014 07:14

Piter_M napisał(a):adres jest poprawny, wystarczy dodać www :wink:
http://www.aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412

Poprawnie to Ty wkleiłeś. Różnicę nawet ślepy zobaczy. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone