Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baseny termalne w okolicach Zagrzebia.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamila_i_marcin
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2006
Baseny termalne w okolicach Zagrzebia.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila_i_marcin » 08.10.2007 15:29

Czy ktoś się orientuje, lub był w takim kompleksie basenowym? My już 2 razy byliśmy w Terme Catez (ale to już Słowenia) i teraz szukamy czegoś innego, najchętniej żeby nie trzeba było zbaczać z trasy. A jedziemy Maribor-Ptuj-Zagrzeb-Karlovac, i w tych rejonach planujemy noclegu. Ceny preferujemy rozsądne, wiem że w okolicach Ptuj sa jakieś termy ale nie na naszą kieszeń niestety. Słyszałam też, że w okolicach Krapiny jest taki ośrodek ale nie mogę nić sensownego wyguglać.

Ja ze swojej strony mogę odwdzięczyć się informacjami o Terme Catez.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 08.10.2007 16:14

Właśnie piszę małą relację z pobytu w Cro we wrześniu, będzie też o termach, może trochę na innej trasie, ale o termach w Cro też wspomnę. Byliśmy, kąpaliśmy się. Np Varazdinskie Toplice---polecamy. Trafiliśmy na promocję, cały dzień za 110 kun za 2 osoby z obiadem. W relacji napiszę więcej.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12724
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 08.10.2007 19:04

:D Też czekam na informację o tych basenach...
W tym roku, w drodze powrotej, przez moment mieliśmy pomysł żeby zboczyć z autostrady do basenów, ale ponieważ nie sprawdzaliśmy wcześniej, gdzie są one gólnodostępne, zrezygnowaliśmy na rzecz wycieczki po Plitvickich Jeziorach.
Twoja relacja będzie więc wsazówką na przyszły rok.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.10.2007 10:15

Pakostane--wrzesień 2007 tutaj dzisiaj napiszę i przedstawię kilka fotek z basenów termalnych.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12724
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 09.10.2007 10:21

Maćku, już z zainteresowaniem śledzę CAŁĄ Twoją relację , więc na pewno nie przegapię basenów :papa: .
mawar33
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 18.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mawar33 » 15.10.2007 21:44

W lipcu byliśmy w Tuchejskich-Toplicach.Dziura taka ze nie wiem dwa domy na krzyż ale baseny pod gołym niebem i kryte super.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 15.10.2007 22:15

Tuheljske Toplice--duży kompleks czynny cały rok, 8 basenów, 5 zewnętrznych z wodą o temp 33 st. Prowadza też tutaj kurację miejscowymi błotami, reumatyzm i choroby kobiece.
sydonia_buu
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 17.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sydonia_buu » 02.09.2016 13:19

Witam, czy na campingu Terme Catez można rozłożyć namiot na jedną noc? (w drodze do Chorwacji). Czy trzeba skorzystać np. z oferty Vacansolei czy można samemu z drogi wjechać i się rozbić? Czy trzeba mieć rezerwację? Jak z obłożeniem na przełomie czerwca i lipca? Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baseny termalne w okolicach Zagrzebia.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone