napisał(a) wojan » 01.12.2013 21:45
Bea.ta napisał(a):Jędrkom ...
napisał(a) Bea.ta » 01.12.2013 21:48
napisał(a) anakin » 01.12.2013 21:50
Bea.ta napisał(a):no pięknie Jędrek .... w sensie .... "... nasi tu byli ..."
napisał(a) Bea.ta » 01.12.2013 21:51
anakin napisał(a):Takie pienkne rurze a on piwo za 2 zeta przyniósł...
napisał(a) anakin » 01.12.2013 21:58
Bea.ta napisał(a):Ani ,... nie zagrywaj z usypiaczem
napisał(a) Bea.ta » 01.12.2013 22:06
anakin napisał(a):A Ty się mu nie podlizuj. Porzondek mósi być.
napisał(a) wojan » 02.12.2013 00:47
napisał(a) Bea.ta » 02.12.2013 10:29
wojan napisał(a):Dobra rada nie jest zła ...
napisał(a) anakin » 02.12.2013 10:31
Bea.ta napisał(a):wojan napisał(a):Dobra rada nie jest zła ... no bo wiesz ... przegnie i będzie ... płacz
napisał(a) Bea.ta » 02.12.2013 10:32
anakin napisał(a):Wybierasz się jeszcz do..........Bolestraszyc? Tak z ciekawości pytam.
napisał(a) anakin » 02.12.2013 10:35
Bea.ta napisał(a):anakin napisał(a):Wybierasz się jeszcz do..........Bolestraszyc? Tak z ciekawości pytam. ależeco???
napisał(a) Bea.ta » 02.12.2013 10:41
anakin napisał(a):Ogłosili coroczny konkurs na Najbardziej Zdziwionego Ślązaka?
napisał(a) rodaivuk » 02.12.2013 11:55
Bea.ta napisał(a): Wolne Miasto Bielsko-Biała
napisał(a) Bea.ta » 02.12.2013 12:35
rodaivuk napisał(a):Przymiotnik i rzeczownik tu nie pasują
napisał(a) rodaivuk » 02.12.2013 12:39
Powrót do FotoCroClub - dyskusja