napisał(a) anakin » 07.11.2013 22:40
napisał(a) Bea.ta » 07.11.2013 22:43
anakin napisał(a):Bywa...
napisał(a) anakin » 07.11.2013 22:45
napisał(a) Bea.ta » 07.11.2013 22:47
napisał(a) Bea.ta » 08.11.2013 16:04
napisał(a) longtom » 08.11.2013 16:46
napisał(a) anakin » 08.11.2013 16:55
Bea.ta napisał(a):.....
napisał(a) Bea.ta » 08.11.2013 17:17
anakin napisał(a):Bea.ta napisał(a):.....Czecie...
longtom napisał(a):To ja znów wrzucę coś wygrzanego.
napisał(a) te kiero » 08.11.2013 19:10
Bea.ta napisał(a):piątkowo - brzozowo - słonecznie
napisał(a) Bea.ta » 08.11.2013 19:22
te kiero napisał(a):potwierdzam, bardzo piękne masz te brzózki koło siebie... pierwsze mnie powaliło pzdr
napisał(a) malina1959 » 08.11.2013 19:34
Bea.ta napisał(a):no to jeszcze raz
napisał(a) Bea.ta » 08.11.2013 19:35
malina1959 napisał(a):brzózki......i pozamiatane biorę wszystkie, każde na inną okazję
napisał(a) malina1959 » 08.11.2013 19:46
Bea.ta napisał(a):zrobisz sobie mietłe??? zrób dwie
napisał(a) Bea.ta » 08.11.2013 19:47
malina1959 napisał(a):od mieteł to u nas na wsi jest fachowiec ja to biorę dla przyjemności
napisał(a) Bea.ta » 09.11.2013 16:29
Powrót do FotoCroClub - dyskusja