napisał(a) Bea.ta » 07.09.2013 21:08
Bocian napisał(a):Jadalne. Raz na pewno
napisał(a) Użytkownik usunięty » 07.09.2013 21:14
napisał(a) anakin » 07.09.2013 21:15
lubelski napisał(a):...no dobra..art na koniec i spadam..pa pa
napisał(a) Bea.ta » 07.09.2013 21:18
napisał(a) anakin » 07.09.2013 21:21
Bea.ta napisał(a):muszkietery fajne szkoda ze te łuki nad nimi obcięte ...
napisał(a) Użytkownik usunięty » 07.09.2013 21:23
napisał(a) Bea.ta » 07.09.2013 21:23
anakin napisał(a):A widziałaś Ty kiedy muszkietera z łukiem? Ci się chyba z indjaninami pomyliło..
napisał(a) Użytkownik usunięty » 07.09.2013 21:25
Bea.ta napisał(a):Jędrek ... przesadzasz z tym spaniem
napisał(a) Bea.ta » 07.09.2013 21:30
lubelski napisał(a):..o odpoczynku piszemy wszakże....
napisał(a) jan_s1 » 07.09.2013 22:38
Bea.ta napisał(a):a ja mam takie i na dodatek w pionie ....zaraz tu Jan wpadnie i odnotuje
napisał(a) Bea.ta » 07.09.2013 23:30
jan_s1 napisał(a):Nie odnotuje. Pion to już u Ciebie norma. Czekam na kwadrat.
napisał(a) helen » 08.09.2013 10:21
napisał(a) Bea.ta » 08.09.2013 12:36
helen napisał(a):Z winobraniowym pozdrowieniem
napisał(a) Bea.ta » 08.09.2013 21:38
napisał(a) Użytkownik usunięty » 08.09.2013 21:51
Powrót do FotoCroClub - dyskusja