napisał(a) anakin » 06.08.2013 21:26
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 21:56
napisał(a) anakin » 06.08.2013 22:10
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 22:15
napisał(a) anakin » 06.08.2013 22:19
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 22:22
napisał(a) anakin » 06.08.2013 22:24
napisał(a) rysiek_r74 » 06.08.2013 22:25
anakin napisał(a):Art...
napisał(a) anakin » 06.08.2013 22:27
rysiek_r74 napisał(a):anakin napisał(a):Art...Ten art fajoski
napisał(a) rysiek_r74 » 06.08.2013 22:30
anakin napisał(a):Szkło odpowiednie i............dasz radę.
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 22:30
napisał(a) anakin » 06.08.2013 22:31
rysiek_r74 napisał(a):anakin napisał(a):Szkło odpowiednie i............dasz radę. no i oczywiście dobry fotograf
napisał(a) anakin » 06.08.2013 22:33
lubelski napisał(a):anakin napisał(a):Szkło odpowiednie i............dasz radę. ..nic nie mówiłeś żeś okular zmienił...no wiek robi swoje...
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 22:37
napisał(a) anakin » 06.08.2013 22:40
lubelski napisał(a):..dociągniesz do moich lat to pogadamy...
Powrót do FotoCroClub - dyskusja