Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTANE)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.11.2013 20:02

yyy, szkoda że nie udało się Wam znaleźć miejsca na Dole - byliśmy w ubiegłym roku, miejsce pod przyczepkę udało się znaleźć z marszu na początku sierpnia i byliśmy b. zadowoleni z pobytu tam :)
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 24.11.2013 20:39

gusia-s napisał(a):...szkoda że nie udało się Wam znaleźć miejsca na Dole - byliśmy w ubiegłym roku, miejsce pod przyczepkę udało się znaleźć z marszu na początku sierpnia i byliśmy b. zadowoleni z pobytu tam :)

Gusia...my byliśmy w połowie lipca...wolnych miejscówek brak...też żałuję ,że się nie udało, bo Camp naprawdę godny uwagi... :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.11.2013 21:40

Ponoć w tym roku dostawili więcej domków i napewno z tego powodu zmniejszyła sie ilość miejsc pod przyczepy i namioty.
W ubiegłym roku zupełnie przypadkiem znaleźliśmy fajną miejscówkę. Najpierw rozeszliśmy się w poszukiwaniu miejsca, potem spotkaliśmy się w jednym punkcie i omawialiśmy kto co wyłapał godnego uwagi aż wreszcie mój przyszły zięć mówi ... a tu??? nie moglibyśmy stanąć tutaj??? okazało się że stoimy w miejcu idealnym dla naszego obozowiska :D
Aż dziw że odrazu na to nie wpadliśmy.
Taki mieliśmy widok z przyczepki a od strony wody to nasza przyczepka z czerwonym okienkiem :)
20120805338.jpg

P8100010a.JPG


Kiedy bedzie lato!!!!!! ?????
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 25.11.2013 10:06

Podkręcam się coraz bardziej na myśl o namiocie. Jeszcze nie próbowaliśmy, ale powoli dojrzewamy do tej decyzji.
Super relacja, pozdrawiam :papa:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 25.11.2013 13:48

Polecam. Na takich pięknych kampingach jakie są w Cro naprawdę dobrze się wypoczywa. Ja uwielbiam spać w namiocie. Pomimo solidnego już wieku ( powiedzmy mocno średniego), jest to dla mnie wspaniała forma podróżowania. Dwa razy wynajmowałam apartamenty i powróciłam do namiotów.
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 25.11.2013 18:24

gusia-s napisał(a):Taki mieliśmy widok z przyczepki a od strony wody to nasza przyczepka z czerwonym okienkiem :)
Załącznik 20120805338.jpg nie jest już dostępny


Widoczek zawodowy , miejscóweczka pierwsza klasa!
Już na pierwszy rzut oka widać ,ze wakacje były udane 8)
Co do lata...

1311590217_by_rokita81_500[1].jpg


......jeszcze trochę sobie poczekamy... :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 26.01.2014 15:55 przez neska, łącznie edytowano 1 raz
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 25.11.2013 18:52

Iwona75 napisał(a):Podkręcam się coraz bardziej na myśl o namiocie. Jeszcze nie próbowaliśmy, ale powoli dojrzewamy do tej decyzji...

Iwonka nic na siłę, ale ...fajne przeceny mają w Decathlonie... :oczko_usmiech:

classic_400PX_asset_70528098[1].jpg


Samo kompletowanie wszelkich kempingowych gadżetów to spora frajda, a już upychanie ich do autka to ubaw po pachy...
A tak na serio... dla mnie kemping to wolność, przyroda przez 24H i fajni ludzie...w apartamencie w ogóle nie czuję wakacyjnego klimatu...
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 26.01.2014 15:56 przez neska, łącznie edytowano 1 raz
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 25.11.2013 18:55

emi13214 napisał(a):Polecam. Na takich pięknych kampingach jakie są w Cro naprawdę dobrze się wypoczywa....

...nic dodać, nic ująć...zgadzam się w 100%
:papa:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 25.11.2013 18:59

neska napisał(a):A tak na serio... dla mnie kemping to wolność, przyroda przez 24H i fajni ludzie...w apartamencie w ogóle nie czuję wakacyjnego klimatu...
Pozdrawiam

Dokładnie tak samo ja to czuję.....
rodaivuk
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 25.11.2013 19:03

neska napisał(a):A tak na serio... dla mnie kemping to wolność, przyroda przez 24H i fajni ludzie...w apartamencie w ogóle nie czuję wakacyjnego klimatu...
Pozdrawiam

Wszystko zależy od współtowarzyszy niedoli 8)
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 25.11.2013 21:16

neska napisał(a):
Iwona75 napisał(a):Podkręcam się coraz bardziej na myśl o namiocie. Jeszcze nie próbowaliśmy, ale powoli dojrzewamy do tej decyzji...

Iwonka nic na siłę, ale ...fajne przeceny mają w Decathlonie... :oczko_usmiech:

classic_400PX_asset_70528098[1].jpg

Samo kompletowanie wszelkich kempingowych gadżetów to spora frajda, a już upychanie ich do autka to ubaw po pachy...
A tak na serio... dla mnie kemping to wolność, przyroda przez 24H i fajni ludzie...w apartamencie w ogóle nie czuję wakacyjnego klimatu...
Pozdrawiam


Przypuszczam że jest to frajda, my w zasadzie już zaczęliśmy. Od śpiworów i materacy bo była taka potrzeba, teraz pewnie będzie namiot,a co dalej ?

Wiem że to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, ale jesli ktoś "przerzuci" mnie do odpowiedniego miejsca ( o ile takie istnieje ) będę wdzięczna. :wink:
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 25.11.2013 22:07

Iwona75 napisał(a):
neska napisał(a):
Iwona75 napisał(a):Podkręcam się coraz bardziej na myśl o namiocie. Jeszcze nie próbowaliśmy, ale powoli dojrzewamy do tej decyzji...

Iwonka nic na siłę, ale ...fajne przeceny mają w Decathlonie... :oczko_usmiech:

classic_400PX_asset_70528098[1].jpg

Samo kompletowanie wszelkich kempingowych gadżetów to spora frajda, a już upychanie ich do autka to ubaw po pachy...
A tak na serio... dla mnie kemping to wolność, przyroda przez 24H i fajni ludzie...w apartamencie w ogóle nie czuję wakacyjnego klimatu...
Pozdrawiam


Przypuszczam że jest to frajda, my w zasadzie już zaczęliśmy. Od śpiworów i materacy bo była taka potrzeba, teraz pewnie będzie namiot,a co dalej ?

Wiem że to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, ale jesli ktoś "przerzuci" mnie do odpowiedniego miejsca ( o ile takie istnieje ) będę wdzięczna. :wink:

Rzuć na to okiem http://sklep.kempingowe.pl/
Pozdrawiam
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 26.11.2013 09:51

Iwona75 napisał(a):... my w zasadzie już zaczęliśmy. Od śpiworów i materacy bo była taka potrzeba, teraz pewnie będzie namiot,a co dalej ?...

Iwonka...dobrze kombinujesz :D
Stronka , którą podał Piamir bardzo fajna, ale raczej czerpałabym z niej inspiracje niż dokonywała tam zakupów... niektóre ceny trochę z kosmosu...
Czego jeszcze potrzebujesz.?..:
Stolik, krzesełka, hamak, kuchenka... jeśli zamierzasz pichcić, lodówka, przedłużacz, maty pod namiot...większość rzeczy znajdziesz na allegro w przystępnych cenach.
My za stolik poniżej...daliśmy 60 zł...składany, 4 miejsca siedzące, w praktycznej walizeczce , którą łatwo zmieścić w bagażniku...
(gramy w karty na arbuza, bo zapałek zabrakło na campie w Pakostane 8) )

230.JPG


lodówka to jakieś 400 zł, maty pod namiot z biedronki (3 duże płachty 30 zł), kuchenka elektryczna dwupłytowa , dokładnie taka jak poniżej...49 zł (jest na allegro, dalej w tej cenie dzisiaj sprawdzałam 8) )

3672294295[1].jpg


przedłużacz jakieś 50 zł (kup najdłuższy jaki znajdziesz)
Jeszcze jakieś leżaczki, dobra książka i masz już wszystko!...Powodzenia
Ostatnio edytowano 26.01.2014 15:59 przez neska, łącznie edytowano 1 raz
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.11.2013 20:16

neska napisał(a):Iwonka nic na siłę, ale ...fajne przeceny mają w Decathlonie... :oczko_usmiech:

classic_400PX_asset_70528098[1].jpg



Dokładnie tak 8)
Posezonowe obniżki cen pewnie powalające nie są , za to ogromny wybór sprzętu i akcesoriów w dobrym gatunku. Sprawdzone :lol: Od dziesięciu lat tam zakupy robię :wink:


Pozdrawiam
Piotr
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 27.11.2013 11:42

Bardzo Wam dziękuję za cenne rady, uświadomiłam sobie właśnie że przecież lodówkę też mamy, leżaczki też.....
Dzisiaj starsza córa oświadczyła rano ze jak już całkiem zwariujemy i kupimy namiot to Ona już dzisiaj mówi ze prysznic z ciepłą wodą to podstawa, więc jakby co to mamy o TYM w pierwszej kolejności pamiętać :mrgreen:
Hm....to już zależy od tego jaki camp wybierzemy, ale faktycznie pod tym względem zgadzam się z Nią w zupełności...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTANE) - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone