Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Auto Camp Trsteno

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Auto Camp Trsteno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.02.2010 14:36

Jak w temacie.
Ktoś tam ostatnio był?

http://www.trsteno.hr/camping.htm

Szukałem na forum ale nic nie znalazłem.
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 17.02.2010 15:00

Nie byłam, na forum też nic nie znałazłam, ale może coś takiego się przyda :?:

Chociaż pewnie sam już to znalazłeś

http://www.eurocampings.pl/pl/europie/c ... no-110019/

I jeszcze jakaś jedna opinia o w/w obiekcie:

http://www.e-camping.net/pl/chorwacja/d ... steno.html
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.02.2010 15:07

Dzięki.
:)

Widziałem to i także to
Link
z opinią
tres bon camping

Byłem w niedalekim Orasac-u ale tego Trsteno camp wogóle nie kojarzę (a arboretum trzeba przecież w końcu obejrzeć).

Czekam na dalsze opinie (bądź ciekawe propozycje w tym rejonie).
beatrycze
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 16.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatrycze » 18.02.2010 21:39

Witam!
Na kempingu Trsteno byłam w 2003 roku. Nie będą to informacje aktualne, ale z braku laku :lol: .
Kemping jest małym, tarasowo położonym kempingiem przydomowym. Wjazd był dość niespodziewany . Jadąc od Makarskiej po prawej stronie, tuż przy drodze (hałas nie był dokuczliwy). Na kempingu był prąd, kilka małych i czystych łazienek. Była też mała kawiarenka oraz możliwość skorzystania z lodówek . Kemping sąsiaduje bezpośrednio z arboretum. Gospodarz był miły.
Kemping leży sporo wyżej niż plaża. Można było dojść betonową ścieżką lub dojechać naokoło samochodem. Nie jest to oczywiście typowa plaża tylko wybetonowane podesty, ułożone tarasowo. Od strony morza jest kawałek wybetonowanego nabrzeża, coś w rodzaju małego portu dla łódek. Jeśli przepłynie się kilkadziesiąt metrów w lewą stronę można dopłynąć do na wpół dzikiego basenu, wykutego w skałach, częściowo wybetonowanego. Basen był nieco zaniedbany, ale miał urokliwe położenie. Ze wszystkich stron otaczały go skały. Wpływało się od strony morza wąskim przesmykiem , lub dochodziło dziką ścieżką . Nie wiem czy nadal istnieje.
Arboretum jest fantastycznym i przepięknym miejscem, Olbrzymi teren, trochę dziki (zniszczenia wojenne :evil: ),Rewelacyjne miejsce do włóczęgi. Mnóstwo zaskakujących miejsc i zakątków, rzeźby, fontanny, roślinność, muzeum. Dla mnie bomba!
Z innych ciekawostek - jest pałacyk (nazwiska właściciela nie pamiętam :oops: ). Był on nieco zniszczony i opuszczony. Sprawiał bardzo tajemnicze wrażenie. Kolejne miejsce do włóczęgi. Rewelacyjne widoki.
W wiosce są również dwa platany - jedne z najstarszych i największych w Europie. GIGANTYCZNE. Ma się wrażenie ,że korony tworzą olbrzymi spadochron nad wsią.
Oboje z mężem wspominamy Trsteno jako jedno z najbardziej urokliwych i pięknych miejsc w Chorwacji. Niesamowicie nas tam ciągnie, żeby jeszcze kiedyś zagubić się w tych dzikich , nieznanych ścieżkach.
Zdjęć mam bardzo dużo, ale niestety tradycyjnych, więc raczej nic nie zamieszczę.
Tyle sobie przypomniałam, mam nadzieję, że choć trochę Ci się to przyda.
Pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.02.2010 10:18

Bardzo dziękuję za zainteresowanie.

Plażę w Trsteno a szczegółnie ten zniszczony pałacyk znam (byłem tam w 2008).
Robię rozpoznanie - zastanawiam się czy ten czy gdzieś w Slano ...
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 18.04.2010 20:24

Kemping w Trsteno jest dość kameralny, położony niedaleko drogi. Nie korzystałam z niego ale bywałam tam wielokrotnie. Samo Trsteno to mała, cicha miejscowość. Brak tam tłumów ale i brak np. plaży dla najmłodszych. Betonowe tarasy i od razu głębia - piękna o niesamowitych kolorach ale głębia. Moim zdaniem to dobre miejsce dla tych, którzy chca zatrzymać się na klika dni w tym rejonie aby np zwiedzić kilka miejsc w tym Dbrovnik a którzy niekoniecznie lubią tłumy. Oczywiście ogród piękny i można nim przejśc na dół do laży :)
Pozdrawiam.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Auto Camp Trsteno
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone