Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartamenty Sunrise Girandella Rabac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002
apartamenty Sunrise Girandella Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 16.01.2009 18:14

Witam !
Czy ktoś był albo coś słyszał na temat apartamentów Sunrise Girandella w Rabacu ?
Jeżeli tak to proszę o informacje na temat tego miejsca.
Pozdrawiam
Sławek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.01.2009 19:33

Witaj,
Byłam 7lat temu w hotelu Girandella w Rabac.
Nie przypominam sobie , żeby były tam jakieś apartamenty, choć może je dobudowano.
Masz jakiś namiar jak to wygląda i w którym miejscu, może będę mogła coś pomóc :)

Pozdrawiam
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002
apartments Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 16.01.2009 23:14

Witaj !
Apartamenty te wg. resortu link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej wyglądają tak :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ciekaw jestem jak to wygląda w rzeczywistości.
Proszę o info.
Pozdrawiam
Sławek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.01.2009 00:17

Więc hotel Girandella składał się z głównego budynku:
Czyli była recepcja wraz z restauracja i były 2-3dodatkowe budynki..
Ja byłam wtedy w Cro pierwszy raz z biurem Triada więc mieszkaliśmy w pokojach hotelowych w budynku najdalej oddalonym od głównego, jednak patrząc na foty ze strony, to budynki wyglądają tak samo jak te w których my mieszkaliśmy..możliwe , że albo dobudowali nowy budynek albo cześć przerobiono na apartamenty...
Wystrój pokojów był jak z czasów komuny, choć było czysto..Ze zdjęć na stronie widać ze pokoje zostały przerobione :)
Budynki leżały przy samej plaży..wystarczyło zejść krótką ścieżka i było się nad morzem...
W nocy było też słychać szum morza..Super widok na Cres i Krk..
Plaża bardzo ładna, żwirowa,dość długo było płytko.. bary z jedzeniem i drinkami..
Obok Hotelu był basen.
Miasteczko bardzo miłe, jednak typowo turystyczne z dużą ilością konob, kafejek itd..ładna promenada nadmorska ok 10-15 min do centrum miasteczka..
W drugiej połowie sierpnia były tam tłumy ludzi..jednak bardzo miło wspominam te wakacje i dzięki temu wracam do Cro co rok już na własną rękę :)
Warto zwiedzić Labin , Pulę itd..
Jeśli jeszcze masz jakieś pytanie to chętnie odpowiem :)
Pozdrawiam
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 20.01.2009 12:06

Dzięki bardzo za info.
A czy masz może jakieś zdjęcia z terenu tego ośrodka, plaży i możesz mi przysłać mailem ?
Podaję adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Sławek
Ps.
Jeżeli się w tym roku wybierasz to napisz mi w jaki region a może ja Ci coś będę mógł polecić z tych miejsc gdzie byłem.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.01.2009 12:26

Witaj ,
Z wakacji gdy bylismy w Rabac nie posiadam fotek cyfrowych, także tu Ci nie pomogę :)
Jednak wystarczy wpisać w google Girandella i wyskoczy sporo info i zdjęć, które są zgodne z rzeczywistością.
tak oto wygląda ten hotel, budynki i plaża :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W tym roku pewnie znów pojadę na Peljesac, może Korcula i wyspa Pag..
Byłam już w większości miejsc w Cro ,więc mam o nich sporo pojęcia, ale dzięki za chęć pomocy :)

Pozdrawiam
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 20.01.2009 16:14

Dzięki za info.
Jeżeli jedziesz na Peljesac to jam mogę Ci polecić villę Ledinić niedaleko miasta Ston w uroczej zatoczce nad samym morzem gdzie o dziwo jest jedna z nielicznych piaszczystych plaż w Chorwacji !
Byłem tam osobiście.
Tu jest link : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam
Sławek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.01.2009 17:22

Na Peljesacu byłam i mam tam już też sprawdzoną kwaterę :)
Jednak dzięki za info :)
Południowiec
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Południowiec » 25.02.2011 11:14

kawa napisał(a):Dzięki za info.
Jeżeli jedziesz na Peljesac to jam mogę Ci polecić villę Ledinić niedaleko miasta Ston w uroczej zatoczce nad samym morzem gdzie o dziwo jest jedna z nielicznych piaszczystych plaż w Chorwacji !
Byłem tam osobiście.
Tu jest link : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam
Sławek


Sławek wybieram się do Villi Ledinić, jeżeli możesz coś więcej napisać to bardzo proszę. Chodzi o to cz w pobliżu jest jakiś sklep, konoba.
Jeżeli ktoś zna tą villę to proszę o opinie.
karolcieslicki
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcieslicki » 02.07.2013 13:39

witam,

i jak wrazenia? bo wybieram sie tam w tym roku :)
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 18.07.2016 19:22

Byliśmy u Josipa w Villi Ledinić w październiku 2015r. Woda czysta ciepła, gospodarze przesympatyczni, oprócz tego mają też winnicę i gaj oliwny. Winko przednie :) Do sklepu jednak dość daleko - dopiero w Stonie.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2921
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.08.2019 13:04

Jak się dojeżdża do Apartamentów Ledinic ?
Przez Camp Prapratno ?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
apartamenty Sunrise Girandella Rabac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone