Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

apartamenty Sunrise Girandella Rabac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 16.01.2009 18:14

Witam !
Czy ktoś był albo coś słyszał na temat apartamentów Sunrise Girandella w Rabacu ?
Jeżeli tak to proszę o informacje na temat tego miejsca.
Pozdrawiam
Sławek
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.01.2009 19:33

Witaj,
Byłam 7lat temu w hotelu Girandella w Rabac.
Nie przypominam sobie , żeby były tam jakieś apartamenty, choć może je dobudowano.
Masz jakiś namiar jak to wygląda i w którym miejscu, może będę mogła coś pomóc :)

Pozdrawiam
kawa
Croentuzjasta
apartments Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 16.01.2009 23:14

Witaj !
Apartamenty te wg. resortu link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej wyglądają tak :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ciekaw jestem jak to wygląda w rzeczywistości.
Proszę o info.
Pozdrawiam
Sławek
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.01.2009 00:17

Więc hotel Girandella składał się z głównego budynku:
Czyli była recepcja wraz z restauracja i były 2-3dodatkowe budynki..
Ja byłam wtedy w Cro pierwszy raz z biurem Triada więc mieszkaliśmy w pokojach hotelowych w budynku najdalej oddalonym od głównego, jednak patrząc na foty ze strony, to budynki wyglądają tak samo jak te w których my mieszkaliśmy..możliwe , że albo dobudowali nowy budynek albo cześć przerobiono na apartamenty...
Wystrój pokojów był jak z czasów komuny, choć było czysto..Ze zdjęć na stronie widać ze pokoje zostały przerobione :)
Budynki leżały przy samej plaży..wystarczyło zejść krótką ścieżka i było się nad morzem...
W nocy było też słychać szum morza..Super widok na Cres i Krk..
Plaża bardzo ładna, żwirowa,dość długo było płytko.. bary z jedzeniem i drinkami..
Obok Hotelu był basen.
Miasteczko bardzo miłe, jednak typowo turystyczne z dużą ilością konob, kafejek itd..ładna promenada nadmorska ok 10-15 min do centrum miasteczka..
W drugiej połowie sierpnia były tam tłumy ludzi..jednak bardzo miło wspominam te wakacje i dzięki temu wracam do Cro co rok już na własną rękę :)
Warto zwiedzić Labin , Pulę itd..
Jeśli jeszcze masz jakieś pytanie to chętnie odpowiem :)
Pozdrawiam
kawa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 20.01.2009 12:06

Dzięki bardzo za info.
A czy masz może jakieś zdjęcia z terenu tego ośrodka, plaży i możesz mi przysłać mailem ?
Podaję adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Sławek
Ps.
Jeżeli się w tym roku wybierasz to napisz mi w jaki region a może ja Ci coś będę mógł polecić z tych miejsc gdzie byłem.
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.01.2009 12:26

Witaj ,
Z wakacji gdy bylismy w Rabac nie posiadam fotek cyfrowych, także tu Ci nie pomogę :)
Jednak wystarczy wpisać w google Girandella i wyskoczy sporo info i zdjęć, które są zgodne z rzeczywistością.
tak oto wygląda ten hotel, budynki i plaża :)

W tym roku pewnie znów pojadę na Peljesac, może Korcula i wyspa Pag..
Byłam już w większości miejsc w Cro ,więc mam o nich sporo pojęcia, ale dzięki za chęć pomocy :)

Pozdrawiam
kawa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 20.01.2009 16:14

Dzięki za info.
Jeżeli jedziesz na Peljesac to jam mogę Ci polecić villę Ledinić niedaleko miasta Ston w uroczej zatoczce nad samym morzem gdzie o dziwo jest jedna z nielicznych piaszczystych plaż w Chorwacji !
Byłem tam osobiście.
Tu jest link : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam
Sławek
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.01.2009 17:22

Na Peljesacu byłam i mam tam już też sprawdzoną kwaterę :)
Jednak dzięki za info :)
Południowiec
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Południowiec » 25.02.2011 11:14

kawa napisał(a):Dzięki za info.
Jeżeli jedziesz na Peljesac to jam mogę Ci polecić villę Ledinić niedaleko miasta Ston w uroczej zatoczce nad samym morzem gdzie o dziwo jest jedna z nielicznych piaszczystych plaż w Chorwacji !
Byłem tam osobiście.
Tu jest link : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam
Sławek

Sławek wybieram się do Villi Ledinić, jeżeli możesz coś więcej napisać to bardzo proszę. Chodzi o to cz w pobliżu jest jakiś sklep, konoba.
Jeżeli ktoś zna tą villę to proszę o opinie.
karolcieslicki
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcieslicki » 02.07.2013 13:39

witam,

i jak wrazenia? bo wybieram sie tam w tym roku :)
Captor
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 18.07.2016 19:22

Byliśmy u Josipa w Villi Ledinić w październiku 2015r. Woda czysta ciepła, gospodarze przesympatyczni, oprócz tego mają też winnicę i gaj oliwny. Winko przednie :) Do sklepu jednak dość daleko - dopiero w Stonie.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.08.2019 13:04

Jak się dojeżdża do Apartamentów Ledinic ?
Przez Camp Prapratno ?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019