Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Rade - Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 17.01.2012 00:06

Robert36 napisał(a):Prawdopodobnie jednak nas nie będzie w apartamencie Rade ze względu rozbieżności wolnych terminów w Rade a naszym terminem urlopu.
W 2 dwójkach nie pomieścimy sie w 7 osób ( 2 rodziny)a szkoda. Szukamy dalej.



Widze, że masz podobny problem co ja. Tez szukam dużego apartamentu w Breli ( 5 osób dorosłych i 4 małych dzieci) Nie jest łatwo...
Jarek70
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.02.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek70 » 25.02.2013 09:34

amazing napisał(a):Byliśmy tam w zeszłym roku w a A2. Generalnie wszystko zgadza się z opisem, mieliśmy w pokoju tylko jeszcze dodatkowe łóżko dla naszego dziecka. Jeśli chcesz coś więcej zdjęcia lub info mogę poda ci swojego maila.
W tym roku jedziemy tam jeszcze raz.


Witam, Ja też zastanawiam sie nad tym RADE w Breli - Apartament A3+2 . Czy mógłbym prosić o kilka zdjęć otoczenia obiektu, plaży i tp.
Jestem w kontakcie z Radislawem - ale jego odpowiedzi są bardzo krotkie, po chorwacku, nie jest on chętny do negocjacji ceny i zaliczki /300 EUR /
Jarek
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Rade - Brela - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone