Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament w Tucepi.Był ktoś? Szukam opinii.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 27.05.2009 13:51

cdbeavis napisał(a):A jak z cenami? Ja potrzebuję 2 osobowego pokoju, widzę że mają 2 + 1 ale jakby cena była dobra to mi te łóżko dodatkowe ine przeszkadza :)


30 E z aneksem kuchennym od strony gór.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
cdbeavis
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 14.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cdbeavis » 04.06.2009 16:40

W sumie przyzwoita cena, ja w miedzyczasie zarezerwowalem sobie apartament 5 w villa lili, tylko ze chca 40 Juro za dobe...

A tak na marginesie to Twoja ksywa "Lubuszanin" jest taka sama jak nazwa klubu piłkarskiego w mijej miejscowości :)

Lubuszanin napisał(a):
cdbeavis napisał(a):A jak z cenami? Ja potrzebuję 2 osobowego pokoju, widzę że mają 2 + 1 ale jakby cena była dobra to mi te łóżko dodatkowe ine przeszkadza :)


30 E z aneksem kuchennym od strony gór.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 04.06.2009 16:57

Trzcianka Lubuszanin, to jakaś A klasa ;)? Swoją drogą, to od czegoś trzeba zacząć ;). Dziś A klasa, a "Jutro" extra klasa :D . W tym apartamentcie który polecam, też są droższe kwaterki 40 E i 60 E.
NANO
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 31.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) NANO » 10.01.2011 11:45

ja mam pytanie do LUBUSZANINA pisałeś na forum o apartamencie SIMIC
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ja chciałabym się dowiedziec czegoś więcej czy własciciele sa mili czy jest bardzo głośno i ewentualnie czy znaszceny za 3+2 koniec sierpnia pytam bo napisałam już do nich 3 meile i zero odpowiedzi możesz na mój meil; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczna
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 10.01.2011 12:32

NANO napisał(a):ja mam pytanie do LUBUSZANINA pisałeś na forum o apartamencie SIMIC
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ja chciałabym się dowiedziec czegoś więcej czy własciciele sa mili czy jest bardzo głośno i ewentualnie czy znaszceny za 3+2 koniec sierpnia pytam bo napisałam już do nich 3 meile i zero odpowiedzi możesz na mój meil; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczna


Witam :)

My mieszkaliśmy dokładnie dwa domki dalej i zapewniam Cię że ta część Tucepi jest już spokojna i cicha .Faktem jest że pod domem (promenadą) będą przejeżdżały co jakiś czas samochody ale da sie przeżyć .
Pozdrawiam.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 10.01.2011 14:44

NANO napisał(a):ja mam pytanie do LUBUSZANINA pisałeś na forum o apartamencie SIMIC
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ja chciałabym się dowiedziec czegoś więcej czy własciciele sa mili czy jest bardzo głośno i ewentualnie czy znaszceny za 3+2 koniec sierpnia pytam bo napisałam już do nich 3 meile i zero odpowiedzi możesz na mój meil; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczna

Witam.Żeby zaciągnąć informacji na temat cen, to najlepiej porozmawiać z Panią Krystyną Bakotą email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pani Krystyna jest polką mieszkającą w czasie wakacji w Makarskiej i jest krewną Państwa Simic, to ona podała mi namiar na ten apartament.Można ją też poznać na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jeśli jest taka potrzeba :) Jeśli chodzi o hałas, to nie słychać pojazdów z jadranki, imprez głośnych brak, przyśpiewek z knajp nie słychać.Rano około 6-7 śmieciarka obudzi nas sympatycznie, zaopatrzenie do jednego baru lub auta turystów, ale sporadycznie.Byłem tam dwa razy i nie mam jakiś zastrzeżeń do właścicieli.Apartament ma dwóch właścicieli spokrewnionych ze sobą.Ja mieszkałem u Państwa po prawej stronie obiektu nr chyba 30.
NANO
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 31.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) NANO » 10.01.2011 16:12

wielkie dzięki spróbuję z panią Krystyną
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 11.01.2011 20:54

Witam, mam pytanie: czy jest szansa aby zmieścić się w granicach 40 Euro za apartament A2+1 (przełom lipca sierpnia) w Tucepi? nie zależy mi na bliskości do morza ani jakiś wielkich luksusach. Jeśli ktos zna jakiś sprawdzony apartament w podobnej cenie proszę o info na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
NANO
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 31.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) NANO » 11.01.2011 21:23

udało się z panią Krystyną wszystko jasne LUBUSZANIN DZIĘKUJĘ :)
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 11.01.2011 21:36

Daniellos76 napisał(a):Witam, mam pytanie: czy jest szansa aby zmieścić się w granicach 40 Euro za apartament A2+1 (przełom lipca sierpnia) w Tucepi? nie zależy mi na bliskości do morza ani jakiś wielkich luksusach. Jeśli ktos zna jakiś sprawdzony apartament w podobnej cenie proszę o info na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



hej bylem w 2009

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


w lipcu i placilem chyba 35 albo 38 E juz nie pamietam :) Zdecydowanie polecam :D
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 11.01.2011 21:50

NANO napisał(a):udało się z panią Krystyną wszystko jasne LUBUSZANIN DZIĘKUJĘ :)

Cieszę się :D W ubiegłym roku rezerwowałem apartament w styczniu :D
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 11.01.2011 22:20

Blums napisał(a):
Daniellos76 napisał(a):Witam, mam pytanie: czy jest szansa aby zmieścić się w granicach 40 Euro za apartament A2+1 (przełom lipca sierpnia) w Tucepi? nie zależy mi na bliskości do morza ani jakiś wielkich luksusach. Jeśli ktos zna jakiś sprawdzony apartament w podobnej cenie proszę o info na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



hej bylem w 2009

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


w lipcu i placilem chyba 35 albo 38 E juz nie pamietam :) Zdecydowanie polecam :D


Ta willa leticia to chyba przy samej jadrance? Jest to uciążliwe?, przyznam sie że nigdy tak nie mieszkaliśmy :D
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 12.01.2011 06:40

hej jak będziesz miał 2+1 to jest z tylu za domem lub z boku, nie rezerwowałem tylko na miejscu znalazłem :)

jeszcze jedna zaleta jak dużo będziesz jeździł autem wyjazd i wjazd idealny
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 14.01.2011 22:58

Dzieki Blums, napisałem do nich ale na razie cisza... :D . Autem bede jezdzil duzo wiec podoba mi sie to skomunikowanie
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 15.01.2011 15:59

Daniellos76 napisał(a):Dzieki Blums, napisałem do nich ale na razie cisza... :D . Autem bede jezdzil duzo wiec podoba mi sie to skomunikowanie


jest tv satelitarna i klima w cenie apartamentu , reczniki wymieniali codziennie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament w Tucepi.Był ktoś? Szukam opinii. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone