Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament przy plaży Zitna, Korcula - prośba o opinię

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.01.2016 16:34

:D na filmiku widać jak na dłoni i Zavalaticę i Żitną, wraz ze wspomnianym wyżej apartamentem.

mrobi
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrobi » 13.01.2016 10:50

Czy ktoś ma opienie doświadczenia z wybrzeżem Korculi na przeciwko wyspy Otok ZvirionvikAdres to chyba: Karbuni, Zaglav?

Niestety nie mogę jeszcze wstawiać linków
MMucha
Odkrywca
Poszukuję apartamentów - Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMucha » 02.06.2016 10:44

Witam szanownych Forumowiczów :)

Z racji pierwszego naszego wypadu do Chorwacji w już powiększonym składzie 2+1 (z córeczką Marcelą) po raz pierwszy chcemy zarezerwować noclegi. Plan na ten rok to Korcula. Będziemy jechać ze znajomymi 2+2. Nie mamy szczególnych wymagań co do lokalizacji na wyspie. Zależy nam na wynajęciu dwóch apartamentów typu studio w jednej lokalizacji. Miło by było gdyby z tarasu był widok na morze, nie koniecznie przy głównych deptakach. Preferujemy raczej cichsze miejsca.

Do tej pory zawsze jeździliśmy w ciemno i na miejscu coś wybieraliśmy, teraz mam nadzieje, że podzielicie się swoimi doświadczeniami i ciekawymi lokalizacjami na wyspie Korcula.

Termin: 04.09.2016-14.09.2016.

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry Wam dziękuję
Tritan
Plażowicz
Awaryjne poszukiwanie noclegu Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tritan » 02.08.2016 15:42

Witam, mamy mały problem. Wybraliśmy się na Korcule do Lumabrdy ale nasz nocleg okazał się do 5.08 a nie do 10.08 i teraz mamy problem ze znalezieniem noclegu na pozostałe dni. Jakby ktoś coś wiedział albo jest gdzieś w okolicach Lumbardy. Dopytał by się gospodarzy czy nie mają czegoś wolnego. 2 osoby dorosłe 1 dziecko 3latka. Wymagania klima, aneks kuchenny, ew internet. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
kor_nick
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 05.08.2016 22:51

8) problem już kolega rozwiązał.
iwonjo
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonjo » 07.08.2016 11:23

Cześć,
Polećcie proszę jakiś fajny apartament z widokiem w Zavalaticy. Albo w innym spokojnym miejscu na Korculi: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę bardzo wdzięczna.

Jestem niepoprawną optymistką i ma nadzieję zawitać tam wraz z rodzinką jeszcze w sierpniu. Marzy nam się coś widokiem i blisko wody.
Mam jeszcze jedną wątpliwość: czy to prawda, że w północnej cześci Korculi (Prigradica) nie potrzebna jest klimatyzacja bo wieje?
Tak mnie poinformował właściciel jednego apartmana :?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Apartament przy plaży Zitna, Korcula - prośba o opinię - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021