Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Marko Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011
Apartament Marko Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 20.05.2011 12:20

Witam, zarezewowałem apartament Maro w Slatine na wyspe ciovo przy ulicy Guje. Czy orjentuje się ktoś jak wyglądają tam apartamenty i jak daleko jest do plaży oraz do centrum. Jade z żoną oraz dziećmi 5,13 i 14 lat, chciałbym wiedzieć coś na temat Slatine. Pozdrawiam
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 20.05.2011 15:19

mars30 napisał(a):Witam, zarezewowałem apartament Maro w Slatine na wyspe ciovo przy ulicy Guje. Czy orjentuje się ktoś jak wyglądają tam apartamenty i jak daleko jest do plaży oraz do centrum. Jade z żoną oraz dziećmi 5,13 i 14 lat, chciałbym wiedzieć coś na temat Slatine. Pozdrawiam

Tu forum/viewtopic.php?t=22888&start=345 masz mapkę Slatine (jak i również dużo informacji odnośnie Slatine). Z mapy wynika, że do centrum masz kawałek (o ile Slatine posiada centrum ;) ) Co do plaży to nie wiem bo ja bliżej centrum mieszkałem i nie wiem czy od tamtej strony są jakieś plaże.
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 22.05.2011 22:42

Hej mars30, znamy doskonale i ten apartament i właścicieli: Marko i Vladke, to bardzo sympatyczni i uczynni ludzie. Serdecznie polecamy !!! Jesteśmy u nich prawie co rok. W tym roku też będziemy od 10 sierpnia. My tj. 2 + 1,5 roczny syn i znajomi w zestawie podobnym jak Wy. W domu Marko są 4 apartamenty, nie wiem który zabukowaliście. Jeden duży jest na wysokim parterze, drugi taki sam jest nad nim, na pierwszym piętrze i jeszcze dwa mniejsze na poddaszu. Wszystkie posiadają tarasy z przepięknym widokiem na morze, pełne wyposażenie kuchni i klimatyzację. Za domem są miejsca parkingowe - co w CRO ważne - zadaszone. Jest też kamienny grill z kompletnym zapleczem. Od domu do plaży i morza jest blisko, jakieś 80 m. Plaża (żwirowa) w tym miejscu jest jedną z najładniejszych w Slatinie. Ma łagodne zejście do morza. Na plaży jest knajpka Saskor, dają tam całkiem niezłe jedzenie i w naszej ocenie dość tanio!! Slatine to bardzo mała miejscowość, trudno powiedzieć gdzie jest centrum. :):):) Do przystani od domu Marko jest jakieś 3 km. Do najbliższego miasta, czyli Trogiru jest jakieś 8 km. Jeśli chcecie więcej informacji, ewentualnie fotki miejsca (domu, otoczenia i plaży), podajcie maila. Pozdrav
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 23.05.2011 09:37

hej misiekiandzia!!
My zabukowaliśmy apartament nr1 i chyba się spotkamy bo jedziemy od 9 sierpnia do 23 sierpnia. Jeżeli możecie podeśljcie zdjęcia na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam :D
P.s. a Wy ktore zarezerwowaliście ?
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 23.05.2011 11:33

hej ponownie :)
Wysłaliśmy Wam maila z małym info. Zdjęcia wyślemy dziś wieczorkiem. Pozdrawiamy i do zobaczenia na miejscu :D :D
mylo123
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mylo123 » 30.05.2011 12:13

macie namiar na ten apartament
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 30.05.2011 12:42

Tak mamy. Możemy Wam wysłać jak podacie swoj adres e-mail :D
mylo123
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mylo123 » 30.05.2011 14:32

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kamo001
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamo001 » 01.09.2011 11:59

Też bym prosił o zdjęcia[url]kamo001@interia.pl[/url]
ElaI
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ElaI » 24.04.2016 20:32

Kto podrzuci kilka zdjęć amartamentu nr 3 i4 . Z góry serdeczne dzięki
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 28.06.2016 12:24

Witam, proszę zatemo priv. maila. Mogę przesłać kilka fotek domu, otoczenia i widoku z balkonu, okolicznej plaży, knajpki, itp.
PS. Polecam gospodarzy, Marko i Wladkę, bardzo sympatyczni, gościnni i uczynni ludzie :D
Pozdrav :papa:
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 28.06.2016 13:55

A ja polecę znacznie bliżej trogirskiej starówki bo jakieś 500 metrów w prostej linii. Gospodarze bardzo przyjemni,
jest ogród i huśtawki, okolica spokojna, rano w 5 min można zrobić zakupy w pobliskim spożywczaku oraz piekarni.

Obrazek
Apartament "VIKELI"
Gospe Kraj Mora 17
VIKELI Josko i Miranda Vicic
tel: (38) 521 882 189
kom: +38 591 592 79 08
Trochę zdjęć z pobytu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Niestety nie znam bieżących stawek, trzeba dzwonić.
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 02.11.2016 22:07

Odświeżam temat czy można namiary na apartament Marko, czy ktoś wie jakie ceny, szukam 2+2
Z góry dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Marko Slatine
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone