Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartament Dinko Sevid

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012
apartament Dinko Sevid

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 01.03.2012 11:44

Witam wszystkich serdecznie
mam do Was pytanie.W sierpniu z rodzinką i znajomymi wybieramy się do CRO, właśnie jesteśmy w trakcie poszukiwań kwaterki. Jesteśmy zainteresowani apartamentami DINKO ( Sevid) . Niestety własciciel nie ma strony inernetowej, ale otrzymaliśmy zdjęcia od właściciela Apatramentów Vukusic . U niego jest juz wszystko zarezerwowane ale on nam poleca sąsiada właśnie tego pana Dinko. I tu moje pytanie czy ktoś był i zna apartamenty Dinko ewentualnie pana Damira Vukusic. Niby zdjecia i apartamenty ok, no ale zastanawia mnie brak strony internetowej ( w dzisiejszycg=h czasach to trochę dziwne...).
Będę wdzieczna za informacje.
pozdrawiam
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2011
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 01.03.2012 12:34

Witam
W dzisiejszych czasach nie jest dziwne, że jakiś apartament nie ma strony internetowej. Nie wszyscy w ten sposób znajdują klientów, a może właściciele tego nie potrafią.
Dużo apartamentów na wynajem jest tak po prostu, po obejrzeniu, jadąc w ciemno.
Jeżeli ten apartament jest obok Apartamentu Vukusic to będzie blisko morza. Jakbyś wrzuciła fotki z lokalizacją to mogę pomóc.
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 01.03.2012 12:46

dzięki wieczorkiem jak będe w domu to wrzucę kilka fotek
pozdrawiam
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 01.03.2012 19:18

Rysiek_r74 niestety nie wiem jak mam wkleić tu zdjęcia ( jeszcze tego nie opanowałam). Podam Ci mojego maila czy mógłbyś mi na niego wysłać swojego a ja wtedy na Twoja pocztę prześlę zdjęcia.Mam nadzieję że nie sprawi Ci to kłopotu.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
Edyta[/img]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.03.2012 19:45

Na kwaterkę w Pakostane jedziemy po raz 8-y.
Dasz wiarę, że kobieta nie ma www, maila, a obłożenie ma na poziomie, strzelam, 95% w sezonie.... :wink:
Tak zaobserwowałem na przestrzeni ostatnich 3-5 lat.
Acha. I nie ma problemu z tym, że przyjeżdżam np. w poniedziałek czy czwartek.
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2011
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 02.03.2012 09:11

draka napisał(a):Rysiek_r74 niestety nie wiem jak mam wkleić tu zdjęcia ( jeszcze tego nie opanowałam). Podam Ci mojego maila czy mógłbyś mi na niego wysłać swojego a ja wtedy na Twoja pocztę prześlę zdjęcia.Mam nadzieję że nie sprawi Ci to kłopotu.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
Edyta[/img]


Poszło.
A tutaj jak wklejać zdjęcia
forum/viewtopic.php?t=17681&postdays=0&postorder=asc&start=0
pawlo030
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlo030 » 12.03.2012 14:35

Witam. Mam zarezerwowaną kwaterę Dinko,równiez przez pana Damir Vukusic,zaliczka przesłana,jak będzie to sie okaże na miejscu! Jedziemy na początku sierpnia, 2 pary i 2 dzieci.
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 13.03.2012 10:25

Cześć Pawlo, my też już przesłaliśmy zaliczkę i wybieramy się pod koniec lipca -początek sierpnia , też jedziemy dwie pary + troje dzieci. Mamy zarezerwowane dwa apartamenty 2+2 . :lol:
Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku, do zobaczenia w CRO :lol:
pozdrawiam
pawlo030
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlo030 » 15.03.2012 09:19

Hej Draka, mamy zarezerwowany apatament od 30.07,jedziemy z dolnego śląska,pozdrawiam i w takim razie do zobaczenia!
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 15.03.2012 11:41

Pawlo my też od 30 lipca mamy rezerwację. A ruszamy z Warszawy na Dolny Śląsk :lol: :lol: ( tam u mamusi nocleg) :D i do CRO. Myślę że na wspólny grill i zimne piwko znajdzie sie czas 8) pozdrawiam
Edyta
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.03.2012 19:26

TRASA DO CHORWACJI

POLSKA
1) WARSZAWA
2) CZĘSTOCHOWA
3) KATOWICE
4) TYCHY
5) PSZCZYNA
6) BIELSKO BIAŁA
7) ŻYWIEC
8) MILÓWKA
9) ZWARDOŃ PRZEJŚCIE GRANICZNE POLSKA/SŁOWACJA

SŁOWACJA - BRATYSŁAWA

10) SKALITA
11) CADCA
12) ZILINA WJAZD NA AUTOSTRADĘ D1
13) POVAŻSKA BYSTRICA D1
14) TRENCIN D-1
15) BRATYSŁAWA ZJAZD Z AUTOSTRADY D1 NA AUTOSTRADĘ D2
16) JAROVCE PRZEJSCIE GRANICZNE SŁOWACJA/WĘGRY ZJAZD Z AUTOSTRADY D2 NA WEGIERSKĄ BEZPŁATNĄ M15

WĘGRY- GYOR, BUDAPEST

17) ZJAZD Z AUTOSTRADY M15 NA M1/E60/E75 NA KIERUNEK GYOR, BUDAPEST
18) MOSONMAGAROVAR ZJAZD Z M1/E60/E75 NA 86/E65 JONOSSMORIA
19) JONOSSMORIA 86/E65
20) CSORNA 86/E65
21) SZIL 86/E65
22) PALI 86/E65
23) REPCELAK 86/E65
24) SZELESTE 86/E65
25) ZONAT 86/E65
26) SZOMBATHELEY 86/E65
27) KORMEND PROSTO TRASĄ 86
28) REDICS PRZEJSCIE GRANICZNE WEGRY/SŁOWENIA

SŁOWENIA

OMIJANIE AUTOSTRADY W SŁOWENI – WARIANT I

29) PRZEJŚCIE GRANICZNE W REDICS
30) PIERWSZE RONDO W LEWO I PO 100 M ŻÓŁTA TABLICA DOLGA VAS
31) PROSTO I WJAZD DO LENDAVY
32) PIERWSZE RONDO W PRAWO NA MURSCO SOBOTA ALE JECHAĆ NA CAKOVEC
33) PROSTO PRZEZ RONDO NA CAKOVEC
34) ZA KILKA KM BĘDZIE GRANICA SŁOWENI I CHORWACJI
35) MURSCO SREDISCE - PRZEJŚCIE GRANICZNE SŁOWENIA/CHORWACJA

TRASA Z MURSCO DO SEVID

36) MURSCO SREDISCE 209
37) CAKOVEC 209 KIEROWAĆ SIĘ NA AUTOSTRADĘ A4 E65/E71 KIEROWAĆ SIĘ NA ZAGREB
38) ZAGREB ZJAZD Z AUTOSTRADY A4 NA AUTOSTRADĘ A1 W KIERUNKU NA SPLIT, DUBROWNIK
39) KARLOVAC A1
40) BOSILIEWO KIEROWAĆ SIĘ DALEJ A1 NA SPLIT, DUBROWNIK
41) OGULIN TUNEL MALA KAPELA A1
42) BRINJE A1
43) ZUTA LOKVA A1
44) OTOCAC A1
45) GOSPIC A1
46) SVETI ROK A1
47) MASLENICA A1
48) POSEDARJE A1
49) ZADAR A1
50) SIBENIK A1 ZJECHAĆ Z AUTOSTRADY NA SIBENIK DALEJ MAGISTRALĄ NAD ADRIATYKIEM W KIERUNKU NA TROGIR, SPLIT DUBROWNIK NR 8
51) BRODARICA 8
52) GREBASTICA 8
53) PRIMOSTEN 8
54) SVINCA 8
55) SEVID - CEL PODRÓŻY



OMIJANIE SŁOWENI – WARIANT II

1) KORMED ZJAZD Z 86/E65 NA 76/E65 W KIERUNKU NA ZALEGERSZEG, NAGYKANZSA
2) ZALEGERSZEG WJAZD NA 74/E65
3) PALIN 74/E65
4) NAGYKANZSA PILNOWAĆ SIĘ ABY NIE WJECHAĆ NA AUTOSTRADĘ DO CHORWACJI
5) WJECHAĆ NA NR 7 /E65/E71 W KIERUNKU NA LETENYE
6) LETENYE
malgosia 76
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malgosia 76 » 20.04.2012 07:28

Witam,

tez jestem w trakcie rozmow z Panem Vukusic.
Proponuje mi apartament Anton.
Ponoc to jego sasiad.
Prosze o info moze ktos był i moze cos kolwiek powiedzieć o Sevid i o tym apartamencie.Bede wdzieczna za kazdą sugestie.
Pozdrawiam serdecznie
kikulakikula
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kikulakikula » 08.07.2012 09:35

Witam

Ja też mam jechać do sąsiada Pana Vukusić na początku sierpnia tylko do apartamentu Tereza ,wie ktoś coś więcej o tym Panu .Proszęo kontakt
Iwona adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 03.11.2012 23:22

FUX napisał(a):Na kwaterkę w Pakostane jedziemy po raz 8-y.
Dasz wiarę, że kobieta nie ma www, maila, a obłożenie ma na poziomie, strzelam, 95% w sezonie.... :wink:
Tak zaobserwowałem na przestrzeni ostatnich 3-5 lat.
Acha. I nie ma problemu z tym, że przyjeżdżam np. w poniedziałek czy czwartek.



Może podrzucisz namiary i coś więcej o położeniu tej kwatery?? No chyba, że zastrzeżona dla stałych bywalców :wink:

Może od poczatku. Jedziemy w dwie rodziny 2+2 razy dwa ( z małymi dziećmi) Szukamy czegoś spokojnego, żwirkowa plaża, mozliwość wyjscia na ogródek i grill. W zeszłym roku byliśmy w Marusici, przedtem w Miholascicy na Cresie- generalnie to wiochy, ale nam pasuje. Dojechać można wszędzie... Generalnie szukam w Sevid, ponieważ wydaje mi się, że tam będzie spokojnie, ale jakoś twój post mnie zaintrygował, zwłaszcza mozliwość przyjazdów w środku tygodnia.


pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.11.2012 08:56

marzka napisał(a):
Może od poczatku. Jedziemy w dwie rodziny 2+2 razy dwa ( z małymi dziećmi) Szukamy czegoś spokojnego, żwirkowa plaża, mozliwość wyjscia na ogródek i grill.


pozdrawiam


To ta kwatera tych wymogów nie spełnia. Do żwirowej, o piaszczystym dnie, plaży trzeba dojechać z km. Grill jest na tarasie, ogródka brak.

W Pakostane kwater, które by odpowiadały Waszym wymaganiom jest troszkę. Wtedy minusem jest dłuższy spacerek do centrum.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zobaczcie sobie jeszcze eventy i dopasujcie urlop. Najlepsze imprezy po 10 sierpnia. Rekonstrukcja we Vranie, żaglowce w Pakostane, etc.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
apartament Dinko Sevid
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone