Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartament Dinko Sevid

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TheJourney
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) TheJourney » 17.01.2014 00:04

Powracając do tematu. :) Czy ktoś z Was był i może wyrazić opinię na temat Apartamentów Dinko? Pozdrawiam
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 19.01.2014 15:26

Byliśmy w końcu w apartamencie Dinko w Sevid . Co do warunków mieszkalnych to ogólnie ok. Z tyłu domu nieduży basen ( dla dzieciaków wielka frajda) wokół basenu trochę zagracone i zaniedbane podwórko. Do plaży blisko ( 3 minutki spacerkiem), właścicielka ma kawałek " własnej" plaży z dużym parasolem. Plaża kamienista, zejście również oraz śliskie. W przypadku dzieci nie polecam. Wioska ogólnie taka sobie , wieczorem brak oświetlenia na plaży więc spacer taki sobie , brak koszy na śmieci, trochę nudno. Nie żebym była imprezowa bo z dwójką dzieci ( 4,9) nie ma warunków, ale po Breli i Tucepi nie polecałabym Sevidu. Takie jest moje zdanie , drugi raz bym tam nie pojechała.
draka :wink:
gynalgin
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.06.2016
Sevid kameralnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) gynalgin » 19.06.2016 15:44

Witam wszystkich, to będzie mój 4 wyjazd do Cro . Była Makarska , Sevid , Orebic . Tym razem chcemy podzielić wyjazd na tydzień w rejonie Sibienika i tydzień w okolicach Peljesaca żeby trochę pozwiedzać. Sevid zauroczył mnie swoim pięknem , spokojem , kameralnością. Za pierwszym razem szukaliśmy tam apartamentu w ciemno ale to był koniec sierpnia . Teraz wyjeżdzamy około 22 lipca i chyba trzeba będzie czegoś teraz poszukać .
Może ktoś z forumowiczów ma namiar na jakiś przyjemny pokój/apartament dla dwóch osób z klimatyzacja i bezpośrednim dostępem do morza ? :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2020
Dołączył(a): 27.09.2009
Re: Sevid kameralnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 21.06.2016 07:35

gynalgin napisał(a):Witam wszystkich, to będzie mój 4 wyjazd do Cro . Była Makarska , Sevid , Orebic . Tym razem chcemy podzielić wyjazd na tydzień w rejonie Sibienika i tydzień w okolicach Peljesaca żeby trochę pozwiedzać. Sevid zauroczył mnie swoim pięknem , spokojem , kameralnością. Za pierwszym razem szukaliśmy tam apartamentu w ciemno ale to był koniec sierpnia . Teraz wyjeżdzamy około 22 lipca i chyba trzeba będzie czegoś teraz poszukać .
Może ktoś z forumowiczów ma namiar na jakiś przyjemny pokój/apartament dla dwóch osób z klimatyzacja i bezpośrednim dostępem do morza ? :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


wysłałem namiar na PW
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
apartament Dinko Sevid - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone