Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Amsterdam i okolice - majówka 2019 - Michał

Amsterdam jest miastem zbudowanym na wodzie, często nazywa się go Wenecją Północy. Jest tu ponad 100 kanałów, 100 sztucznych wysp i około 1200 mostów! Holendrzy posiadają 16 milionów rowerów, czyli po jednym dla każdego mieszkańca. W Holandii działa największa liczba muzeów na całym świecie – prawie 1000.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15935
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.06.2019 08:52

Pääkäyttäjä napisał(a):Wsiadasz w samochód i po kilku godzinach jesteś. Choćby na weekend ;)
To zdecydowanie musi być długi weekend... Ja po drodze mam polską A4, a jak wiadomo tam dzień bez wypadku i korków to dzień stracony :roll: :x

A plaża od razu przypomniała mi nasz pobyt na plaży na granicy Belgii z Holandią.....
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2388
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 18.06.2019 15:19

piekara114 napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):Wsiadasz w samochód i po kilku godzinach jesteś. Choćby na weekend ;)
To zdecydowanie musi być długi weekend... Ja po drodze mam polską A4, a jak wiadomo tam dzień bez wypadku i korków to dzień stracony :roll: :x

A plaża od razu przypomniała mi nasz pobyt na plaży na granicy Belgii z Holandią.....


Tak, to takie proste :lol:
Ale, zgadzam się, to fajnie jakby był prawie tydzień ... Trochę plaży liznąć, Haga, Rotterdam, zahaczyć choćby na chwilę o to co Pääkäyttäjä wymieniałeś ... To mi się robi spokojnie tydzień ...
Ale kombinuję jak to zrobić 8)

pozdrawiam, Michał
Poprzednia strona

Powrót do Holandia - Nederland



cron
Amsterdam i okolice - majówka 2019 - Michał - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone