Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

ALPY vs JADRAN (Zillertal vs Krk).

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iwona75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 11.09.2014 10:14

Żeby nie było, że mnie nie było.... :lol: .
Pozdrawiam serdecznie.
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.09.2014 10:24

madziaos napisał(a):Agnieszko,
Wynik, choć tak obstawiałam, uznaję z podziwem - dla Cromaniaczki, jego publikacja pewnie nie przyszła łatwo.

Masz rację :( ,
ale Cromaniakiem jestem cały czas :D .

madziaos napisał(a):Zapisuję Twoją alpejską relację w pamięci, na pewno będzie mi towarzyszyć przy myśleniu o kolejnym urlopie.

U mnie też się w pamięci zapisała :wink: ,
wrócę tam na pewno :P .

Iwona75 napisał(a):Żeby nie było, że mnie nie było.... :lol: .
Pozdrawiam serdecznie.

Żeby nie było, że nie mówiłam, że czekam na Twoją relację :smo: .
Lidia K
Cromaniak
Re: ALPY vs JADRAN.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 17.09.2014 13:18

mysza73 napisał(a):
Lidia K napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Lidia K napisał(a):No to ciekawe jaki będzie wynik no i dlaczego faworyt przegrał :wink:

Bez komentarza,

a był jakiś faworyt 8O :? :roll: :wink:

A nie był :?

Dla jednych był, dla drugich nie był :wink: .

Lidia K napisał(a):
mysza73 napisał(a):jako Cromaniaczka zdecydowałam się na ten dział :wink:

Który to raz w Cro :wink:

Chyba 11-ty 8O :lol: .

mysza73 napisał(a):Z moich notatek wychodzi, że zwycięstwo Alp obstawiali: kataryniarz, Roxi, -Katka-, Franz, Magdalena S., golibroda, Potter, Kobal66, Fatamorgana, kmichal, kkra, madziaos, SgwdYrEira.
Zdecydowanie na Jadran stawiali : Kasia i Krzyś, Lednice, Goniaa, Aldonka, iwona3001, agata26061, Eunike1984, Piter_M, ELIMAR, beagm.
A na Jadran po tie-breaku: Janusz Bajcer, morgana, maslinka, ziutt.
Natomiast bardzo niezdecydowani byli: longtom, piotrf i SYLWKA_2014.

Nie udało Ci się mnie nigdzie zakwalifikować :wink:
Nie dałam Ci jasnej odpowiedzi bo ta odpowiedź jest ukryta pod "11-ty". Wybrać się do Chorwacji po raz 11-sty na urlop to tak porównując do sportu to to samo jak być mistrzem po raz 11-sty.
Przypomniałam sobie pewną rozmowę sprzed lat z czasów gdy każdego roku wyjeżdżałam nad nasze morze. Że nad Bałtykiem jest super i przepięknie to nikt miał żadnych wątpliwości ale mój kolega z pracy od kilku lat jeździł gdzieś do Grecji. Po powrocie opowiadał o 40 stopniach w cieniu, kąpielach w basenie (w morzu za słona woda by z otwartymi oczami pływać) i błękicie nad głową, 100% pogodą. Zdjęciami się nie chwalił a czasy były analogowe, w przewodnikach zdjęcia czarno-białe. Stwierdziłam, że ja wolę polskie morze. Odpowiedział, że tak mówię bo nie widziałam innego. Co było prawdą.

Tak to jest z górami, trzeba je zobaczyć, wejść na szczyt i poczuć. Ale nie spodziewałam się, że morze przegra tak do 0. Myślę, że taka przewaga to przesada i jest tak wielka bo Krk (a nie Jadran czy Chorwacja) się okazał za mało atrakcyjny. Ciekawe czy wyobrażasz sobie letni urlop bez kąpieli w morzu, bez ogrzewania kości na plaży i spędzeniu całego urlopu tylko w górach przez kolejne 10 lat?
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.09.2014 13:45

Lidia K napisał(a):Tak to jest z górami, trzeba je zobaczyć, wejść na szczyt i poczuć. Ale nie spodziewałam się, że morze przegra tak do 0. Myślę, że taka przewaga to przesada i jest tak wielka bo Krk (a nie Jadran czy Chorwacja) się okazał za mało atrakcyjny.

No kilka spraw się złożyło na to, że tak wyszło :? .
Lidia K napisał(a):Ciekawe czy wyobrażasz sobie letni urlop bez kąpieli w morzu, bez ogrzewania kości na plaży i spędzeniu całego urlopu tylko w górach

Do tej pory sobie nie wyobrażałam :wink: , ale teraz jestem w stanie sobie to wyobrazić :wink: , w górach też można się fajnie powygrzewać na słoneczku :lol:,
gorzej z moją Zuzką :wink: , jej wyobraźnia jeszcze do tego nie dojrzała :wink: .
Lidia K napisał(a): przez kolejne 10 lat?

No ale 10 lat bez ciepłego morza to już przesada :roll: :wink: .

Ale po co sobie to wyobrażać :wink: .
W przyszłym roku postaram się powygrzewać i w górach i nad ciepłym morzem (apartman już zaklepany, zaliczka wysłana :mrgreen: ), tylko będą to dwa osobne wyjazdy :wink: :papa: .
Lidia K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 17.09.2014 20:19

mysza73 napisał(a):W przyszłym roku postaram się powygrzewać i w górach i nad ciepłym morzem (apartman już zaklepany, zaliczka wysłana :mrgreen: ), tylko będą to dwa osobne wyjazdy :wink: :papa: .

No to wynik powinien być 1:1 - jeden wyjazd w góry jeden nad morze. Ten 3:0 jest niesprawiedliwy. Nie wygrał lepszy tylko nowszy model.
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.09.2014 20:37

Lidia K napisał(a):
mysza73 napisał(a):W przyszłym roku postaram się powygrzewać i w górach i nad ciepłym morzem (apartman już zaklepany, zaliczka wysłana :mrgreen: ), tylko będą to dwa osobne wyjazdy :wink: :papa: .

No to wynik powinien być 1:1 - jeden wyjazd w góry jeden nad morze. Ten 3:0 jest niesprawiedliwy. Nie wygrał lepszy tylko nowszy model.

Ja też nie zgadzam się z tym końcowym wynikiem...wręcz protestuję :oczko_usmiech:
...jak to do zera ,przy podawaniu wyniku miała chyba jeszcze tego focha :roll:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.09.2014 20:42

mervik napisał(a):
Lidia K napisał(a):

Ja też nie zgadzam się z tym końcowym wynikiem...wręcz protestuję :oczko_usmiech:

Sugerujecie jakiś challenge 8O :roll: :wink: .
Lidia K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 17.09.2014 20:49

mysza73 napisał(a):
mervik napisał(a):
Lidia K napisał(a):

Sugerujecie jakiś challenge 8O :roll: :wink: .

Napisałam, wynik jest niesprawiedliwy, wygrał nie lepszy a nowszy model. Jak to często w życiu bywa. :wink: :wink: :wink:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.09.2014 20:57

Lidia K napisał(a):Napisałam, wynik jest niesprawiedliwy, wygrał nie lepszy a nowszy model. Jak to często w życiu bywa. :wink: :wink: :wink:

Krk nie zasłużył u mnie na zwycięstwo i tyle :? ,
a nowszy model nie zawsze jest lepszy :wink: .
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.09.2014 21:01

mysza73 napisał(a):
Lidia K napisał(a):Napisałam, wynik jest niesprawiedliwy, wygrał nie lepszy a nowszy model. Jak to często w życiu bywa. :wink: :wink: :wink:

Krk nie zasłużył u mnie na zwycięstwo i tyle :? ,
a nowszy model nie zawsze jest lepszy :wink: .

..ale tu nie chodziło o sam Krk...a Jadran w około wyspy ..to gips :evil: :oczko_usmiech:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.09.2014 21:10

mervik napisał(a):..ale tu nie chodziło o sam Krk...a Jadran w około wyspy ..to gips :evil: :oczko_usmiech:

No właśnie ten Jadran w tym roku nie dał rady :roll: ,
właściwie to tylko jednego dnia widziałam taki Jadran, dla jakiego tam jadę :( .
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 26.09.2014 08:38

mysza73 napisał(a):ALPY vs JADRAN

Franz napisał(a):Od Zillertalu po Krk - spore boisko.

... a ja dopiero tu trafiłem. 8O

Jakoś ciągle czekałem na dalszy ciąg górskich przygód w innym dziale.
No nic ... najważniejsze, że już jestem na właściwym szlaku. 8)

pozdrawiam.
rysiek_r74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 10.11.2014 14:56

w końcu nadrobiłem zaległości 8O
wspaniała relacja :D :papa:
wynik meczu zawsze jest trudny do przewidzenia i czasami decydują szczegóły :mrgreen:
wyszło, że tylko jeden set był kompletnie bez historii :( :?
ale jak to w siatkówce bywa, ktoś musiał wygrać i szczegóły zaważyły, że skończyło się na 3:0 :mrgreen: :papa:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 10.11.2014 15:33

rysiek_r74 napisał(a):w końcu nadrobiłem zaległości 8O

Znaczy długi łykend masz :mrgreen: .
rysiek_r74 napisał(a):wynik meczu zawsze jest trudny do przewidzenia i czasami decydują szczegóły :mrgreen:
ale jak to w siatkówce bywa, ktoś musiał wygrać i szczegóły zaważyły, że skończyło się na 3:0 :mrgreen:

Dokładnie :D ,
np wczoraj Czarni przegrali z Resovią 1-3 :roll: , a mogło być odwrotnie, bo 2 sety przegraliśmy na przewagi i zaważyło większe doświadczenie Resoviaków :roll: .
rysiek_r74 napisał(a):wyszło, że tylko jeden set był kompletnie bez historii :( :?

Już go prawie wymazałam z pamięci :roll: .
kkra
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 10.11.2014 16:25

Mysza, sto lat Cie nie widziałam, gdzie teraz wędrujesz?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży