Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

a może wynająć busa??

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 21.09.2016 21:35

bmxmen napisał(a):A ile kosztowałoby wynajęcie busa na około 14 dni do Chorwacji? Takiego dla 9 osób, aby można było jechać na kat B. Chodzi o Kraków lub okolicę

My w ten wrzesień za jedną dobę płaciliśmy 159 zł.
Fajna była taka wspólna jazda :)
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 22.09.2016 00:11

bmxmen napisał(a):A ile kosztowałoby wynajęcie busa na około 14 dni do Chorwacji? Takiego dla 9 osób, aby można było jechać na kat B. Chodzi o Kraków lub okolicę

Nie wiem jaki koszt wynajęcia ale ws. komfortu dla 9 osób mogę coś napisać. Ja mam 9-os. Trafica i nie wyobrażam sobie jazdy tyle km w pełnym składzie. Chodzi mi o pasażerów na przedniej kanapie. 2 chudziny lub dorosły z dzieckiem to może dadzą radę. Na krótkie wyjazdy ok. (osoba środkowa w pierwszym rzędzie ma mało miejsca na nogi).
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.09.2016 08:43

Miril napisał(a):

Nie wiem jaki koszt wynajęcia ale ws. komfortu dla 9 osób mogę coś napisać. Ja mam 9-os. Trafica i nie wyobrażam sobie jazdy tyle km w pełnym składzie. Chodzi mi o pasażerów na przedniej kanapie. 2 chudziny lub dorosły z dzieckiem to może dadzą radę. Na krótkie wyjazdy ok. (osoba środkowa w pierwszym rzędzie ma mało miejsca na nogi).

Masz rację, my jechaliśmy w 8 osób 2x 2+2 :)
Kierowców dwóch siedziało z przodu i mieli naprawdę wygodnie- Opel Vivaro- czy jakoś tak :)
Kolejny plus to, że ogromny bagażnik pomieścił wszystko- łącznie z 6 skrzynkami piwa :D
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 22.09.2016 15:01

To pewnie mieliście longa. Mój niestety krótki(trafic oczywiscie :D ) i biorę box dachowy. Chyba błąd się wkradł do obliczeń. Skoro 8 os. to 2,3,3. :papa:
bmxmen
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bmxmen » 27.09.2016 14:45

Dzieki za pomoc... udało się wynająć w wypożyczalni lokalnej...
Po drodze okazało się, że potrzeba jeszcze zabrać trochę sprzętu... Czy takie fiaty dostawcze http://salekbus.pl/flota.html nadają się na taką długą podróż?
bezrobotny500
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezrobotny500 » 27.09.2016 15:00

bmxmen napisał(a):Dzieki za pomoc... udało się wynająć w wypożyczalni lokalnej...
Po drodze okazało się, że potrzeba jeszcze zabrać trochę sprzętu... Czy takie fiaty dostawcze http://salekbus.pl/flota.html nadają się na taką długą podróż?

Do jazdy się nadają jak najbradziej ale jak tam mają jechać ludzie to przydałyby się okna w tym busie. Aa no i siedzenia bardzo podnoszą komfort jazdy.
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 27.09.2016 16:20

bezrobotny500 napisał(a):
Do jazdy się nadają jak najbradziej ale jak tam mają jechać ludzie to przydałyby się okna w tym busie. Aa no i siedzenia bardzo podnoszą komfort jazdy.

Rozumiem ze zabrakło uśmieszku na końcu. :papa: :papa: W dow.rej. i tak będzie wpis o max 3 osobach.
Zacheusz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 05.10.2016 10:13

No właśnie w przyszłym roku najprawdopodobniej w II połowie czerwca chcielibyśmy w 9 osób polecieć takim busem. Ma ktoś może namiary na kogoś kto wynajmuje busiki tanio w lubelskim?
numenius
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 02.02.2017 23:53

Sezon 2017r. jeszcze trochę daleko, ale nie aż tak, żeby o nim już nie myśleć. SZUKAM BUSA 9 os. na 2 tygodnie od 17 VII do Chorwacji w rozsądnej cenie. Diesel, assistance, zielona karta, wersja long. Planuję zrobić około 3,5 tys.km. Jestem z Wrocławia. O cudzą własność dbam jak o swoją, mam spore doświadczenie zarówno zawodowe, jak i prywatne w prowadzeniu aut, również takich. Nie potrzebuję faktury vat.
Jeżeli ktoś może coś polecić lub ma konkretna propozycję, to proszę o kontakt na priv lub e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kangur19
Turysta
Wynajem auta 7osobowego lub busa

Nieprzeczytany postnapisał(a) kangur19 » 05.02.2017 15:36

Hej, macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie bądź orientujecie się gdzie można w miarę normalnych cenach wypożyczyć auto 7osobowe lub busa? Za wszelkie opinie serdecznie dziękuje :D
pablos77
Cromaniak
Re: Wynajem auta 7osobowego lub busa

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 05.02.2017 15:42

Autem na 7 osób w 900-1200 km może być niewygodnie no i miejsca mało na bagaż chyba ze na dachu.
arek_sosnowiec
Cromaniak
Re: Wynajem auta 7osobowego lub busa

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 06.02.2017 09:49

W tym temacie były jakieś namiary:
a-moze-wynajac-busa-t31311.html
Może coś Ci się przyda ...
stachu511
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachu511 » 27.02.2017 13:13

Może ktoś ma namiary z okolic Krakowa na taniego busa 9 osobowego? Bardzo bym był wdzięczny.
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

a może wynająć busa?? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019