Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A miało być tak pięknie......

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 09.08.2013 10:23

Tak na zakończenie wrzucam jeszcze kilka fotek
Załączniki:
DSC07351.jpg
DSC07327.jpg
DSC07322.jpg
DSC07313.jpg
DSC07281.jpg
DSC07189.jpg
DSC07186.jpg
DSC06908.jpg
DSC06905.jpg
DSC06886.jpg
DSC06883.jpg
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 09.08.2013 11:02

Super zdjęcia. Nawigacja się zepsuła to wcisnąłeś guziczek; szkoda, że Ty nie masz resetu :)
Magdaz911
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdaz911 » 09.08.2013 11:12

Świetna relacja, z miłą chęcią przeczytałam całą. Sama niedługo wybieram się do Cro drugi raz i po obejrzeniu Twoich zdjęć nie mogę się doczekać, a to jeszcze trzy tygodnie. :) Współczuję urazu i skróconych wakacji.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 09.08.2013 13:46

Podoba mi się ta Rogoznica. Dla mnie to nieznany zakątek, ale dzięki Twoim zdjęciom, chciałabym go odwiedzić.
Mam nadzieję, że Wasze kolejne wakacje przebiegną bez zakłóceń :papa:
Ania_mama
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania_mama » 09.08.2013 15:10

No nieciekawie sie zakonczylo :( dobrze ze szybko udzielili Ci pomocy....

Zdjecia cudne juz odliczam dni do wyjazdu :)

A czy we wrzesniu jest tak chociaz taniej czy tak jak w sezonie??

I w czym lepiej placic w kunach czy w euro?? I czy lepiej kupic tu w polsce czy wybierac pieniadze na miejscu albo placic karta???? Ile w ogole gotowki zabrac??

I czy w ogole warto zabierac ze soba jakies jedzenie ?? Dodam ze jade z rocnym synkiem wiec raczej za duzo imprezowac nie bedziemy ale zabieramy mame ze soba zeby malego nam pilnowala wiec moze cos sie uda:)
olcia85
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 11.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) olcia85 » 09.08.2013 16:29

czym robisz zdjęcia, że ją takie nasycone? :oops:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2013 16:52

mirasowski napisał(a):Było pięknie oczywiście że było. Sam fakt że byliśmy kolejny raz w tym przepięknym kraju to jest sukces.

Hvala za relację :lol:

PS "A miało być tak pięknie ..... " - to ja na początku pomysłem - no tak, pojechał z narzeczoną, wrócił bez :oczko_usmiech:
Ale jest dobrze :idea: w 2014 roku do Cro z żoną :?: :lol:
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 09.08.2013 17:42

Fajna relacja, szkoda że przez kontuzję skrócona, bo foty zajefajne i zapowiadało się ciekawie.
Szybkiego powrotu do zdrowia.

Pzd be-ja
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 09.08.2013 20:42

Ania_mama napisał(a):No nieciekawie sie zakonczylo :( dobrze ze szybko udzielili Ci pomocy....

Zdjecia cudne juz odliczam dni do wyjazdu :)

A czy we wrzesniu jest tak chociaz taniej czy tak jak w sezonie??

I w czym lepiej placic w kunach czy w euro?? I czy lepiej kupic tu w polsce czy wybierac pieniadze na miejscu albo placic karta???? Ile w ogole gotowki zabrac??

I czy w ogole warto zabierać ze soba jakies jedzenie ?? Dodam ze jade z rocnym synkiem wiec raczej za duzo imprezowac nie bedziemy ale zabieramy mame ze soba zeby malego nam pilnowala wiec moze cos sie uda:)


W tamtym roku byliśmy w czerwcu i ceny zdecydowanie były niższe niż teraz w lipcu - sierpniu. Podejrzewam że we wrześniu również jest taniej. Za rok chcę jechać właśnie w czerwcu.
Ja nie brałem za dużo gotówki w EUR-o, a Kun wcale nie brałem. Euro przydało się tylko do zapłacenia noclegu w Plitvicach i w Bistro barze.

Gdzie się dało to płaciliśmy kartą Mastercard i wyjmowaliśmy Kuny z bankomatów. Na bramkach na autostradach w Cro. płaciliśmy kartą. Wydaje mi się że jak płacisz kartą to jest lepszy przelicznik .Ale muszę to jeszcze dokładnie sprawdzić.
A cha mieliśmy prawie zawsze jakieś kuny w portfelu na napiwki.

Jeśli chodzi o jedzenie to trochu więcej wezmę za rok z Polski jakiegoś jedzenia. Po pierwsze bo jak po knajpach się stołować cały czas to wychodzi naprawdę drogo. I w ogóle np. pewnych rzeczy nie mogliśmy kupić w tutejszych Chorwackich sklepach.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 09.08.2013 20:46

olcia85 napisał(a):czym robisz zdjęcia, że ją takie nasycone? :oops:


Zdjęcia robię Sony SLT-A37 + 18-55 mm
Mazowsze
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mazowsze » 09.08.2013 22:33

mirasowski napisał(a):
olcia85 napisał(a):czym robisz zdjęcia, że ją takie nasycone? :oops:


Zdjęcia robię Sony SLT-A37 + 18-55 mm

zdjęcia są niesamowicie bajeczne i stanowią doskonałą reklamę Rogoznicy :) :oczko_usmiech:
pepermint
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pepermint » 09.08.2013 22:58

"PS "A miało być tak pięknie ..... " - to ja na początku pomysłem - no tak, pojechał z narzeczoną, wrócił bez :oczko_usmiech:
Ale jest dobrze :idea: w 2014 roku do Cro z żoną :?: :lol:


Zauważmy: kwestię żony taktownie przemilczał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rivi
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rivi » 09.08.2013 23:09

Hmmm...

Zdjecia bajeczne, relacja lekka i przyjemna.... a noga do wesela sie zagoji :) . Zycze zdrowia, smaruj liotonem 1000- taka masc z heparyną swietnie wchlania krwiaki i takie tam.
Ze zwrotem kosztow leczenia nie powinienes miec problemu, jezeli masz wykupione dodatkowe ubezpieczenie, a moze i zaliczka za 2 tydzien ?, ale to zalezy od warunkow umowy.
Na Cro nie dziala karta ECUS, ale jest podpisana w latach 60 chyba, umowa z Jugoslawią jeszcze, i w razie nieszczesliwych wypadkow na pogotowiu udzielają pomocy, wystarczy polski paszport.
Co do platnosci kartą, to dla zainteresowanych, zawsze bardziej oplacalo sie placic kartą, ale wctym roku juz doliczają prowizję niestety :( . Na 100% jeszcze osobiscie nie sprawdzilam, ale to nius od bratowej ktora pracuje w banku więc raczej wie co mowi. Lepiej sprawdzic.
Pozdrawiam
Rivi
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 23:17

Karta ECUS na CRO nie działa,
za to od 1 lipca działa karta EKUZ w Chorwacji :!:


Z kartami jest różnie, każdy bank ma swoje opłaty i proszę nie kierować się tylko opiniami bratowej :wink:

Zdjęcia bardzo fajne, sama relacja bardzo sympatyczna. :wink:
Mam nadzieję, że autor nie ma do mnie żalu za kilka słów :roll:
Powinienem napisać je na PW, nie zrobiłem tego, moja wina.
Rivi
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rivi » 09.08.2013 23:42

Lednice masz racje, znalazlam taką informację, ale nie na stronie NFZ-u, w zeszlym roku mielismy nieszczesliwy wypadek na Cro :roll: , i z tąd ta informacja o wczesniejszej umowie.
A co do kart to oczywiscie, ze kazdy bank ma swoje zasady, ale lepiej wiedziec, ze w tym roku moga ci naliczyc prowizje, niz dowiedziec sie o niej z wydruku. Kazdy zrobi jak chce, ja tylko mowie czego sie dowiedzialam i na pewno sprawdze przed wyjazdem.
Zycze wszystkim ciagle milych wakacji :lol:

Rivi
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A miało być tak pięknie...... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone