Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.08.2010 14:28

Roksa_ napisał(a):Oczywiście, że się w aucie przebierałam. :P
Przebieranek nigdy za wiele :lol:

I tej wersji się trzymajmy :lol:

Roksa_ napisał(a):Te baby... na wszystko muszą zwracać uwagę :lol:

Ciuchowe szczegóły nigdy mi nie umkną :P
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.08.2010 14:34

Roksa_ napisał(a):Jacku bardzo ładnie mi ten akordeon owce zagłuszał, więc w sumie klapa... ale nie do końca :lol:


...klapa oznacza zespół śpiewający a capella.
Dobrze, że nie zapytałem czy przywiozłaś cipke...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.08.2010 14:37

Jacek S napisał(a):...klapa oznacza zespół śpiewający a capella.
Dobrze, że nie zapytałem czy przywiozłaś cipke...


A mów do mnie, jak ja beztalencie muzyczne jestem, chociarz uważam, że spiewać potrafię :twisted:
Poza tym, nie śpiewali a capella ;)

Zapytać mogłeś.... i pewnie bym ci odpoweidziała 8)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 03.08.2010 14:44

Roksa_ napisał(a):Oczywiście, że się w aucie przebierałam. :P

Ale, aż cztery dni :?: :!: :!: :!:








:devil:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.08.2010 14:47

Oglądam i poczytuję sobie tu Ciebie Roksa no i wreszcie jesteś uśmiechnięta (tzn. na zdjęciu, bo tak na żywo to nie wątpię, że częściej ;) )

Fajnie się czyta równolegle relacje Was obu - Twoją i Maslinki :D
Zaraz tam idę :D

Tam chyba kilka stron wcześniej załapał Ci się też śliczny krzak lawendy! Przy Beli - lewy dolny róg.

Strasznie mnie owce rozbawiły. Ja mam tegoroczną przygodę równie przerażającą :lol: - jak w środku nocy koń zaczął obgryzać trawę tuż przy moim uchu - tzn. dzieliła nas cienka czerwona ściana namiotu :lol: Efekty dźwiękowe jak w horrorze z udziałem wściekłej pumy :lol:

Klapowo-ćipkowe potyczki mnie rozwaliły :lol:

Serdeczności!
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.08.2010 14:56

weldon napisał(a):
Roksa_ napisał(a):Oczywiście, że się w aucie przebierałam. :P

Ale, aż cztery dni :?: :!: :!: :!:

:devil:


Zdejmij koszulkę, zdejmij spódnicę, załóż sukienkę... uczesz się...
Czy ty wiesz ile to czasu zajmuje? :lol:

A tak w ogóle, to jak to sprawdziłeś? ;)

U-la napisał(a):Strasznie mnie owce rozbawiły. Ja mam tegoroczną przygodę równie przerażającą - jak w środku nocy koń zaczął obgryzać trawę tuż przy moim uchu - tzn. dzieliła nas cienka czerwona ściana namiotu Efekty dźwiękowe jak w horrorze z udziałem wściekłej pumy


Ja mam podobne wspomnienia z jedną z owiec, jak mi nad ranem łeb wsadziła do namiotu. Prawie na zawał zeszłam :twisted:
I co tu zrobić, jak mąż nawet jednego oka nie otworzył, żeby żonę ratować :)
Nie mów, że ty też wiedziałaś, że ta cała klapa to znaczy a capella :roll: :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 03.08.2010 14:59

Roksa_ napisał(a):A tak w ogóle, to jak to sprawdziłeś? ;)

Och, to koronkowa robota ... :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.08.2010 15:40

Roksa_ napisał(a):Nie mów, że ty też wiedziałaś, że ta cała klapa to znaczy a capella :roll: :lol:


Nie to żebym się wymądrzała, ale jestem na tym forum 5 lat i się tu dużo nauczyłam :lol: A że pierwsze forumowe kroki (noo poza pisaniem relacji pod nickiem koleżanki wiolak3 :D) tutaj stawiałam w Akademii Języka Chorwackiego, a i to za sprawą usłyszanej w Cro muzyki, to tak jakoś wyszło, że wiedziałam :lol:

Ale powiem Ci, że też czułam się lekko zmieszana (żeby nie powiedzieć wstrząśnięta :lol: ) jak na Hvarze usłyszałam w czasie festynu w Milnej jak cała wioska śpiewała piosenkę ze słowami: "Dalmacijo more moje".
A potem tu na forum wypytywałam co to takiego było. I okazało się, że to oczywista oczywistość ;) - czyli Marko Perković Thompson i jego "Lijepa li si". Ale teraz to już na pamięć umiem :lol:

Aha - klapa to zdaje się niekoniecznie już śpiew a capella, ale to już temat dla kogoś mądrzejszego :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.08.2010 15:50

No to ja się pochwalę, że też wiedziałam, co to klapa :D
To prawda, że tyle się można na cro.pli dowiedzieć. Codziennie uczę się czegoś nowego :wink:

U-la napisał(a):
Ale powiem Ci, że też czułam się lekko zmieszana (żeby nie powiedzieć wstrząśnięta :lol: ) jak na Hvarze usłyszałam w czasie festynu w Milnej jak cała wioska śpiewała piosenkę ze słowami: "Dalmacijo more moje".
A potem tu na forum wypytywałam co to takiego było. I okazało się, że to oczywista oczywistość ;) - czyli Marko Perković Thompson i jego "Lijepa li si". Ale teraz to już na pamięć umiem :lol:

Hehe, ja na pamięć znam tylko refren :D Fajnie było sobie śpiewać razem z Thompsonem, jeżdżąc po dzikich peljeskich (lub mljeckich) drogach :D Ale się wtedy wydzieraliśmy :lol:
Polinna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polinna » 03.08.2010 15:56

Widzę, że w tym roku nie tylko nasz samochód tak szczegółowo sprawdzali... Jakiś prikaz chyba mieli :) :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 03.08.2010 16:07

Polinna napisał(a):
Roksa_ napisał(a):4 Lipiec- niedziela


Widzę...

A ja nawet dwa razy widzę ... 8O



:lol:

(oczywiście mam na myśli: robaki na szybie :twisted: )
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 03.08.2010 16:52

Zaspałem ale już jestem :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.08.2010 07:36

weldon napisał(a):Och, to koronkowa robota ... :D


Och, już tak słówka nie łapcie, bo na to akurat bym się złapać nie dała :lol: :devil:

U-la widzę, że będę musiała zacząć odwiedzać Akademię Języka Chorwackiego :wink:
Ale co... wszystkiego człowiek wiedzieć nie musi ;)
Dość mam wiedzy i nauki jak narazie, przede mną (pod koniec września) egzamin na Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika i na tym się skupmy :lol:

maslinka ty wiedziałaś co to klapa bo ty masz wielki talet językowy, nie od parady na studiach miałaś język starocerkwiosłowiański, czy jakoś tak :twisted: :lol:

Polinna napisał(a):Widzę, że w tym roku nie tylko nasz samochód tak szczegółowo sprawdzali... Jakiś prikaz chyba mieli :)


Pewnie tak, albo za dużo wolnego czasu :twisted:

ufokking witam ponownie :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.08.2010 08:07

Roksa_ napisał(a):Pewnie tak, albo za dużo wolnego czasu :twisted:

Patrząc na zdjęcia sugerowałbym, że nawet jak nie mieli tego czasu za dużo,
to coś ... ktoś ich tam, na tym przejściu, zaabsorbował pewnie ... :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.08.2010 08:56

weldon napisał(a):Patrząc na zdjęcia sugerowałbym, że nawet jak nie mieli tego czasu za dużo,
to coś ... ktoś ich tam, na tym przejściu, zaabsorbował pewnie ... :wink:


Że ja, czy auto? :lol: :twisted:
Uznajmy, że ja, przynajmniej będę miala dobry humor przez resztę dnia... chociaż w sumie i tak mam, bo dziś znowu uśmiałam się z tych całych klap i ćipek :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone