napisał(a) romuald22 » 18.09.2011 21:42
Janusz Bajcer napisał(a):Ja kibicuję Włochom, jak przegrać to z Mistrzem Europy.

Powiem szczerze,że tak ja jak i moi znajomi w finale kibicowali Serbom.
Dlaczego???.
Bo Włosi obnoszą się wedle wszystkich jako nieprawdopodobni mistrzowie i są najważniejsi. (tego nie możecie wiedzieć - musielibyście być np. na zgrupowaniu ich kadry gdy w pobliżu jest inna kadra np. nasza).
Włosi podobnie jak Grecy są leniwi i rozpierdzielają całą Unie - na czym my Polacy cierpimy - ale to już polityka więc nie ciągnę tematu w wątku sportowym.
Mamy brąz i to jest sukces.
Rosjanie chyba mogą powoli mieć syndrom Polaków na głównych imprezach sportowych. Przypomnę, że w 2006 na Mistrzostwach Świata przegrali z nami w półfinale i na Igrzyskach w Pekinie w 2008 również. Dzisiaj 18 ale pamiętajmy 17.09.1939. kiedy od Rusków dostaliśmy od tyłu - dzisiaj kolejny mały rewanż.
j23 napisał(a):.. i siły w ataku, bo kobiety mocniej uderzają
Co do siły mam pytanie do j23.
W dzisiejszym choćby meczu naszej reprezentacji z Rosją kto miał większą siłę w zagrywce i ataku???
I kto wygrał ???