Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

09-16 sierpnia, szczyt sezonu i atrakcyjny apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TurboDymoMan
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010
09-16 sierpnia, szczyt sezonu i atrakcyjny apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) TurboDymoMan » 17.06.2014 08:51

Witajcie,
jadę do Chorwacji od 02 sierpnia i do 9go mam już wykupioną miejscówkę w Baska Voda. Zabuliłem, portfel nadal płacze z bólu po stracie gotówki...
Wiem, wiem... szczyt sezonu, drogo, tłoczno... ale jestem uwarunkowany zamknięciem żłobka syna w sierpniu i muszę go akurat w tym miesiącu "zagospodarować":)
Ale postanowiłem przedłużyć pobyt o tydzień, I tu właśnie pytanie gdzie... jakaś fajna miejscowość, z plażą NIEBETONOWĄ (syn na 2,5 roku, po świrku lub małych kamieniach da radę, po betonie niezbyt...) i gdzie można wyjść wieczorem na spacer do jakiejś knajpki...
Rok temu byłem w Baśce na KRK, było super w czerwcu, w lipcu jak się zaczął sezon i był nalot turystów zrobiło się mniej miło..

Co polecicie? Miejscowość i namiary na atrakcyjny apartament 2+1 (tak max 1km od wody, w jakiejś miejscowości a nie gdzieś w polu). Chętnie gdzieś "powyżej" Makarskiej - czyli wszystko wchodzi w grę na odcinku od Istrii do Makarskiej (łącznie z wyspami). Zamierzałem szukać w ciemno, ale szczyt sezonu z dzieckiem... może być nierealne.

Proszę o namiary lub sugestie na priv.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2014 13:39

TurboDymoMan napisał(a):Witajcie,
jadę do Chorwacji od 02 sierpnia i do 9go mam już wykupioną miejscówkę w Baska Voda. Zabuliłem, portfel nadal płacze z bólu po stracie gotówki...
Wiem, wiem... szczyt sezonu, drogo, tłoczno... ale jestem uwarunkowany zamknięciem żłobka syna w sierpniu i muszę go akurat w tym miesiącu "zagospodarować":)
Ale postanowiłem przedłużyć pobyt o tydzień, I tu właśnie pytanie gdzie...

Będąc tydzień w Baska Voda może znajdziesz tam apartament lub w jakimś sąsiednim miasteczku.
TurboDymoMan
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TurboDymoMan » 17.06.2014 13:41

właśnie nie chce siedzieć 2 tygodnie w jednym miejscu.
A chorwacji nie znam więc nie wiem gdzie jeszcze warto być...
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 17.06.2014 13:43

TurboDymoMan napisał(a):właśnie nie chce siedzieć 2 tygodnie w jednym miejscu.
A chorwacji nie znam więc nie wiem gdzie jeszcze warto być...

Jak nie znasz Chorwacji to skąd wiesz, że nie chcesz siedzieć w Baśce 2 tygodnie?! Myślę, że Ci się spodoba i zrobisz tak jak proponuje Janusz. Poszukasz czegoś będąc na miejscu. Masa ludzi nie ogłasza się w internecie etc.
TurboDymoMan
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TurboDymoMan » 17.06.2014 13:44

chyba że...
ogólnie założyłem że szkoda drugiego tygodnia w tym samym miejscu, można by przy okazji coś innego oblookać:) Jakąs fajna wyspa...
Rok temu Baśka na KRK super, a teraz po prostu chciałem zwiedzić dwie miejscówki...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2014 14:23

TurboDymoMan napisał(a):chyba że...
ogólnie założyłem że szkoda drugiego tygodnia w tym samym miejscu, można by przy okazji coś innego oblookać:) Jakąs fajna wyspa...
Rok temu Baśka na KRK super, a teraz po prostu chciałem zwiedzić dwie miejscówki...

To w takim razie na drugą miejscówkę wybierz Tribunj lub Pakoštane :lol:
Będziesz miał przy powrocie bliżej do domu :wink:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 19.06.2014 23:44

Może Riwiera Szybenicko-Trogirska?
Tam jest sporo ciekawych miejscowości ze żwirkowymi plażami.
Np. Zaboric, Grebastica/Sparadici, Primosten, Razanj, Sevid, Kalebova/Uvala Luka, Vinisce, Zecevo/Lozica, ewentualnie Rogoznica
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 17.10.2014 09:12

TurboDymoMan napisał(a):chyba że...
ogólnie założyłem że szkoda drugiego tygodnia w tym samym miejscu, można by przy okazji coś innego oblookać:) Jakąs fajna wyspa...
Rok temu Baśka na KRK super, a teraz po prostu chciałem zwiedzić dwie miejscówki...


I co w końcu wyszło?

Podzielisz się?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
09-16 sierpnia, szczyt sezonu i atrakcyjny apartament
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone