Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015
Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 04.05.2015 09:02

Zapraszam na wspolny wyjazd na Istrie do malowniczej miejscowości Rovinj na camping PORTON BIONDI,my młode małrzeństwo z 2 dzieci

Rovinj (wł. Rovigno) – miasto w Chorwacji na półwyspie Istria leżące nad Morzem Adriatyckim, liczące 13 501 mieszkańców, z których jedna trzecia to Włosi.dla mnie te uliczki zakamarki ,dachówki ceglane,mmmm bajka

Podaje link do Campingu portonbiondi.com
ceny w kunach nie w euro ,kamping bardzo dobrze wyposazony ,są miejsca zacienione sa tez odkryte więc dla kazdego coś wykupując karte CCI w polskim PZM za kwotę 40 zł otrzymujemy zniżke do ceny kampingu -10%
z kampingu do centrum 500m max 10 min spacerkiem wyjazd planujemy na 01.08.2015
Załączniki:
Rovinj-Croatia.jpg
Zapraszam raz jeszcze Razem razniej
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.05.2015 11:50

Niestety mankamentem tego kempingu jest to, że nie graniczy z linią brzegową. Aby dostać się na niewielką plażę trzeba przejść przez ulicę, po której normalny ruch samochodowy się odbywa. Mimo, że nie mam już małych dzieci to wolę jednak kempingi przylegające do linii brzegowej.
Płatność na kempingach zawsze w kunach choć ceny podają czasem w euro. Po prostu, w dniu płatności przeliczają z euro na kuny po kursie dnia.
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 04.05.2015 12:28

możesz kupić kuny w Polsce i zapłacić w kunach po kursie w dniu zakupu,lub wymienić gdzieś w kantorze na Chorwacji ,tam gdzie oferują najlepszy kurs,temu podaje ze kamping w kunach a nie w euro, bo zauważ, tam gdzie na kampingach ceny podawane sa w euro, cena z pobyt za 1 osobę mniej więcej wynosi tyle co na kampingu w którym ceny podają w kunach za np za 4 osoby czyli dwójka dorosłych i dwójka dzieci ,pewno ze możesz na każdym kampingu zapłacić w euro po kursie z dnia tyle ze każdy kamping ,tak jak każdy kantor ma swój kurs i rzadko kiedy to się opłaca,tak samo z bramkami na autostradzie,lepiej płacić w kunach,albo jeszcze lepiej kupić euro w Polsce i wymieniać na kuny tam.jeżeli te 50m max do brzegu jest jakimś mankamentem ,to cena tego kampingu to wynagradza tak samo bliskość do centrum 400m, wieczorem można iść pospacerować ,mnie to wogole nie przeszkadza ,a ze trzeba przejść małą nie ruchliwa drogę, to tez nie jest problem, umówmy się to nie jest autostrada:)tylko droga lokalna,ale za to camp blisko do morza i pewnie niejednokrotnie będę miał bliżej ,niż w campingu przylegającym do morza,Namiot mozna rozbic w lasku wiec jest cień,mówisz niewielka plaza, to ile ty miejsca potrzebujesz 15 km przecież tam jest tyle zatoczek dookoła,zresztą jak ktoś był na Chorwacji to wie że każdy tam znajdzie miejsce dla siebie może sobie wybrać taka zatoczkę w której będzie sam co jest niemożliwe nad morzem w Polsce,a tak pozatym to co napisałas nie jest odpowiedzią na moje zapytanie,jezeli ktos bedzie zainteresowany moge wysłac zdjecia z ROVINJ albo z tego campu ,pozdrawiam
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.05.2015 13:31

uzzik napisał(a): zauważ, tam gdzie na kampingach ceny podawane sa w euro, cena z pobyt za 1 osobę mniej więcej wynosi tyle co na kampingu w którym ceny podają w kunach za np za 4 osoby czyli dwójka dorosłych i dwójka dzieci


Jeżdżę do Chorwacji a nie na ..., korzystam z kempingów, nie rozumiem powyższego wpisu. Ceny podają różnie w euro lub w kunach ale to bez różnicy. Na tym kempie np. 50kun/os lub 6,6 eu/os, średnio 1 eu wynosi 7,5-7,6 kun więc wychodzi na to samo. Na tej stronie ceny są w euro a i tak płaci się zawsze w kunach a nie w eu. Płacąc gotówką biorę kuny z bankomatu, płacąc kartą kurs jest bankowy a nie kantorowy czy kempingowy.
Korzystamy też z CCI - zniżki czasem nie są udzielane jak chce się zapłacić właśnie kartą, nigdy nie mieliśmy zniżek na prąd czy taxę klimatyczną - na tym kemp. jest -10% od wszystkiego?
Rozumiem, że byliście na tym kemp. i Wam się spodobał - ok, nie neguję. My też Istria w tym roku ale szukamy ładniejszego brzegu. Nie lubię jak mi auta za plecami jeżdżą. :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.05.2015 13:49

gusia-s napisał(a): Nie lubię jak mi auta za plecami jeżdżą. :papa:

Ja też nie lubię



A kemping wcale do tanich nie należy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.05.2015 13:54

uzzik napisał(a):Zapraszam na wspolny wyjazd na Istrie do malowniczej miejscowości Rovinj na camping PORTON BIONDI,my młode małrzeństwo z 2 dzieci

Wstyd takie ortografy robić 8O w dniu matury z polskiego :idea:
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 05.05.2015 11:02

to proszę o podanie namiarów na kamping tańszy na istri ,w podobnym standardzie ,gdzie do morza jest bardzo blisko a do miasta mozna iść spacerkiem max 400 m
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 05.05.2015 11:12

uzzik napisał(a):to proszę o podanie namiarów na kamping tańszy na istri ,w podobnym standardzie ,gdzie do morza jest bardzo blisko a do miasta mozna iść spacerkiem max 400 m


no ale po co Ci tańszy namiar skoro ten Twój reklamowany tutaj jest idealny dla Ciebie, zmienisz miejsce pobytu?
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 05.05.2015 11:37

no nie zmienię ,ale ktoś tu twierdzi ze kamping do najtańszych nie należy, a ja to porostu neguje,no chyba że Kampingi prywatne,nie wiem bo nie miałem z takimi styczności,wszystko zależy od Standardu , ja nie reklamuje:) mi bardzo odpowiadało tam wszystko i jeżeli komuś to pasuje to może wybierze się z nami ,na stronie campu jest filmik pokazujący wszystko,zainteresowany obejrzy ,ewentualnie zapyta mnie o co tylko chce ,osobę która tam była ,ja tylko polecam i zapraszam :)pozdrawiam malkontentów,to link do campu ocencie sami.
portonbiondi.com/cms/front_content.php?idart=4&lang=1
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2015 11:45

Kamp Puntica w pobliżu Funtana.

Też jest CCI jak na większości kempingów.

Tak w ogóle to wszystkie kempingi na Istrii są w zbliżonych cenach i standardzie, i do tanich w pełnym sezonie nie należą.

Wybór kempingów jest spory - każdy znajdzie coś dla siebie.

Moim ulubionym kempingiem na Istrii był i pozostanie Kamp Valkanella. :D
(cztery pobyty, chętnie pobyłbym piąty raz , ale żona postawiła szlaban na kempingi)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 05.05.2015 11:51

w środku sezonu - 4 osoby, plus parcela z autem, plus taksa pobytowa - takie totalne minimum i wychodzi 40euro ..... no to faktycznie .... baaaaardzo tanio :roll:
bo dopłacam 10euro i mam dwusypialniowy wielki apartman, z kuchnią moją i łazienką moją w pierwszej linii brzegowej w miejscu gdzie 1/3 to nie są Włosi :)

miłego pobytu ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2015 11:55

uzzik napisał(a):na stronie campu jest filmik pokazujący wszystko,

Filmik zmieściłem w jednym z poprzednich postów.
Sam kemping OK - ale ma u mnie minus za drogę przy plaży z ruchem samochodowym.

https://www.google.pl/maps/@45.095149,1 ... EXKwvw!2e0
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2015 12:17

uzzik napisał(a):to proszę o podanie namiarów na kamping tańszy na istri ,w podobnym standardzie ,gdzie do morza jest bardzo blisko a do miasta mozna iść spacerkiem max 400 m

Na stronie kampu podano ze do Rovinj 700 m :oczko_usmiech:


Namiar podałem :wink: a Ty popraw byka pierwszym poście :idea:
Pozdrav.
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 05.05.2015 12:20

owszem widzę że kamping bardzo ładny ale dzienny pobyt naszej 4 osobowej rodziny wynosi tam ponad 50 euro ,
w Rovinj na kampingu tylko 110 zł w tym samym czasie,a pozatym ja nielubie takich kampingów prostych jak stół i do miasta jest 2km a nie 500-600 m,ale zeby nie było, ze ja wszystko na NIE,ładny camp!każdy lubi co innego:)a ja nadal kogoś szukam na wspolną wycieczkę
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2015 12:39

uzzik napisał(a):owszem widzę że kamping bardzo ładny ale dzienny pobyt naszej 4 osobowej rodziny wynosi tam ponad 50 euro ,
w Rovinj na kampingu tylko 110 zł w tym samym czasie,a pozatym ja nielubie takich kampingów prostych jak stół i do miasta jest 2km a nie 500-600 m,ale zeby nie było, ze ja wszystko na NIE,ładny camp!każdy lubi co innego:)a ja nadal kogoś szukam na wspolną wycieczkę

W jakim wieku masz dzieci :?:
I chyba coś źle liczysz, bo wg mnie Puntica trochę tańszy od Porton.
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone