Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Istrii do Polski

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kokota
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.06.2012
Z Istrii do Polski

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokota » 07.06.2012 19:51

Dramatycznie poszukuję porady w sprawie transportu z Istrii do Polski, a konkretnie do Warszawy, z tym że tak trudno jest cokolwiek znaleźć, że miasto już nie ma dla mnie znaczenia.

Poszukuję połączenia autobusowego (ze względu na cenę, na bilet lotniczy, który kosztuje ok. 1000 złotych, raczej mnie nie stać) najlepiej z Puli, ale znowu - jakiekolwiek miasto na Istrii może być (na miejsce odjazdu mam zagwarantowane podrzucenie samochodem), albo chociaż z Rijeki.

Firma Retman, która zdaje się jako jedna z niewielu mieć jakąkolwiek ofertę przewozów z Chorwacji do Polski, omija niestety Istrię szerokim łukiem (jeśli dobrze widzę). Kompletnie nie wiem, co robić, a muszę wrócić do Polski około 10 lipca i jestem w kropce.

Czy możecie mi coś poradzić? Jest w ogóle jakieś wyjście z tej sytuacji?
caipirinha
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 13.06.2012 14:34

Prosze bardzo :

Pociąg z Rijeki do Wiednia ( wyjazd ok 12 )

Potem z Wiednia do Warszawy Centralnej ( wjazd po 22)

Po 19 godzinach podróży z jedną przesiadką jesteś w Warszawie, sprawdź tylko w informacji PKP szczegóły, ale z tego co się orientuję pociągi te kursują codziennie.
Niestety nie pamiętam ceny.

Pozdrawiam,

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone