Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety w PZM

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.07.2013 10:57

Taaa... i za zaoszczędzone kupię loda... najczęściej powtarzany tekst na forum. Oprócz "ile to kosztuje po wejściu do Unii".
adamo1980
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 29.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamo1980 » 29.07.2013 10:59

piotrulex - dobre :-)
coś jak z moim autem :lol:
wszysce słyszeli że alfa to złom i sie psuje a ja już kolejną śmigam i następna też będzie i jakoś daję radę

no ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził
jak ktoś ma ochotę zapłacić więcej i mieć wcześniej wlepke - to czemu nie
jak ktoś ma ochotę zatrzymać się na chwilę na trasie i zakupić kilka dych taniej - to czemu nie
dla każdego coś dobrego :-)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.07.2013 11:03

Bocian napisał(a):Taaa... i za zaoszczędzone kupię loda... najczęściej powtarzany tekst na forum. Oprócz "ile to kosztuje po wejściu do Unii".


i?
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 29.07.2013 11:16

Zawsze kupuje winiety zaraz po przekroczeniu granicy, nigdy nie zdazylo mi sie zeby jakiejś brakowało.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.07.2013 12:04

_Ewa_ napisał(a):
piotrulex napisał(a):Nie przytrafiło się abym nie dostał takiej jaka była mi potrzebna ale i owszem słyszałem a w autobusie, , że kolega kolegi słyszał jak kuzynka brata ciotki kiedyś czytała, że znajoma ...


i?


i jakby nie czytał ja napisałem jednak baaardzo na temat ;)


Ot, subtelna różnica

Dla mnie temat sie skończył bo tu naprawdę nie ma o czym rozmawiać
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.07.2013 12:25

W 2004 roku w końcówce sierpnia zabrakło winiet słowackich. Objechałem chyba z 5 stacji i na żadnej nie było innej niż całoroczna. Pytałem pompiarzy co zrobić - odpowiedzieli jechać bez. Ponoć jakiś tam minister apelował do Policji by nie karała turystów za brak winiety bo rząd wziął winę na siebie. Przejechałem bez nie będąc niepokojony, więc może rzeczywiście prawda była :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.07.2013 12:43

Rysio napisał(a):W 2004 roku w końcówce sierpnia zabrakło winiet słowackich. Objechałem chyba z 5 stacji i na żadnej nie było innej niż całoroczna. Pytałem pompiarzy co zrobić - odpowiedzieli jechać bez. Ponoć jakiś tam minister apelował do Policji by nie karała turystów za brak winiety bo rząd wziął winę na siebie. Przejechałem bez nie będąc niepokojony, więc może rzeczywiście prawda była :)

Dzięki ,że napisałeś tak jak się umówiliśmy na PW :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :lol:
adahu.cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adahu.cro » 29.07.2013 19:44

Trzeci raz jechałem przez przejście granicznew Rajce i trzeci raz miś z latarką patrzył w prawy górny róg szyby,ciekawie co tam szukał ?
A co do wyrozumiałości Słowackich miśków ,może kilka ojro z kieszonki wyfrunąć.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 29.07.2013 19:59

adahu.cro napisał(a):Trzeci raz jechałem przez przejście granicznew Rajce i trzeci raz miś z latarką patrzył w prawy górny róg szyby,ciekawie co tam szukał ?



Niedźwiedź na autostradzie :?: :?: 8O 8O 8O

I to z latarką :?: :?: 8O 8O

Może miodu szukał :mrgreen: :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone