Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Tucepi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ricky69
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.07.2010
Wakacje w Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ricky69 » 06.07.2010 23:00

Witam wszystkim forumowiczów! mam pytanie wybieram się w 2 osoby na początku sierpnia do Tucepi, cena pokoju za dobę to 45 euro, przejrzałem wszystkie namiary na pokoje w tej miejscowości i nie udało mi się znaleźć taniej. Czy możecie polecić jakaś miejscowość, w której mógłbym jadąc do miejsca docelowego po drodze poszukać ewentualnie jakiś tańszych noclegów?jeśli znajde oczywiście zatrzymuje się w tym miejscu ponieważ rezerwowałem pokój w Tucepi bez przedpłaty.
Ewentualnie może polecicie jakąś ciekawą miejscowość oraz kwaterę w okolicach makarskiej? Dodam tylko że jadę autem:) Z góry dziękuje za odpowiedz.
PS. to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji:D
Vivika
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vivika » 07.07.2010 14:04

A nie bierzesz pod uwagę samej Makarskiej? Ja byłam tam juz dwukrotnie i w tym roku wybieramy się tam po raz trzeci:) Na miejscu jest taka konkurencja cenowa, że na pewno znajdziesz coś, co będzie Ci odpowiadało. Tucepi jest mniejsze, spokojniejsze - zależy kto co lubi.
45Euro za apartement - dla ilu osób, w jakim miejscu, czy jest klima? to wszystko ważne:)
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 07.07.2010 15:14

Vivika napisał(a):45Euro za apartement - dla ilu osób, ?


Przecież napisał :wink:
ricky69 napisał(a):wybieram się w 2 osoby
Vivika
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vivika » 07.07.2010 17:58

Ok, sorki nie doczytałam :oops: w takim razie myślę, że na miejscu spokojnie można będzie znaleźć coś taniej, z tym, że oczywiście wszystko zależy od oferowanych warunków...
Przed Tucepi i Makarska jest jeszcze całkiem przyjemna miejscowość Baska Voda :wink:
w Makarskiej w lipcu płaciłam 20 Euro/os., we wrześniu 15Euro/os. w świetnych warunkach, z klimatyzacją w każdym pokoju, tarasem, 5 minut do morza. Można było znaleźć coś taniej, z tym, że np. bez klimy, ale na chorwackie upały nie polecam :) Nigdy nie rezerwowaliśmy nic wcześniej i w tym roku też jedziemy "w ciemno" - po co przepłacać :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.07.2010 19:16

Riwiera Makarska tak, sama Makarska nie! 8O
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 07.07.2010 19:20

ines napisał(a):Riwiera Makarska tak, sama Makarska nie! 8O


eeeeeee, zależy kto co lubi .... mnie tam się w Makarskiej podoba !!! :lol: :lol: :lol:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.07.2010 19:23

pawelli napisał(a):
ines napisał(a):Riwiera Makarska tak, sama Makarska nie! 8O


eeeeeee, zależy kto co lubi .... mnie tam się w Makarskiej podoba !!! :lol: :lol: :lol:


no właśnie kto co lubi.. :) :twisted:
Vivika
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vivika » 07.07.2010 19:32

Ines, czemu sama Makarska nie :?: Jest wszystko co trzeba w wakacje, czyste morze, piękne plaże (niekoniecznie ta główna, ale jest wiele pięknych, mniej uczęszczanych zatoczek), knajpki, piękny port, świetne miejsce wypadowe do zwiedzania innych ciekawych miejsc w Dalmacji i nie tylko... Oczywiście zależy co kto lubi, ale żeby tak od razu na nie...:?:
Ja nie lubię cichych, małych miejscowości, gdzie wieczorem nie ma co robić i stąd uważam, że Makarska ma wiele do zaoferowania dla tych turystów, którzy lubią, aby "coś" cię działo, choć nie przekreślam innych miejscowości, bo wszystko ma swoje zalety :D
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 07.07.2010 19:59

ines napisał(a):
pawelli napisał(a):
ines napisał(a):Riwiera Makarska tak, sama Makarska nie! 8O


eeeeeee, zależy kto co lubi .... mnie tam się w Makarskiej podoba !!! :lol: :lol: :lol:


no właśnie kto co lubi.. :) :twisted:


no właśnie .... dla mnie Makarska też na nie 8)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 07.07.2010 20:00

Popieram Vivika.
Dodałbym jeszcze, że jest czym zając dzieci po południu - czyli plac zabaw, karuzele, itp.
szpecgos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpecgos » 07.07.2010 20:09

Podgora, Tucepi, Baska Voda, Brela samą Makarską zdecydowanie odradzam. Pozdrawiam.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 07.07.2010 20:16

Powiedzcie tak:
Chcecie odpoczywać jak w ciszy i spokoju: Tucepi, Baska, itp.
Chcesz odpoczywać jak w typowym kurorcie - Makarska.

Polecacie Tucepi - moi znajomi tam jeździli na plaze z Makarskiej - i co tłok jak pieron i nawet nie ma gdzie samochodu zapakować.
Ehhhhh,

Zrażacie ludzi do Makarskiej - a naprawdę można tam świetnie wypocząć.

Bo jeżeli jest tam tak źle to dlaczego jeździ tam tak wiele osób co roku ?
Znam wiele osób które odwiedza Makarskę po raz kolejny i kolejny.
My np. niebawem wybieramy się 3-ci raz
Vivika
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vivika » 07.07.2010 21:34

pawelli zgadzam się z Tobą, takie negatywne opinie o Makarskiej są krzywdzące, bo niepotrzebnie zrażają ludzi, którzy nigdy nie byli na Cro. Przed naszym pierwszym wyjazdem znajomy polecał nam wyspę Ciovo-całe szczęscie, że pierwszy tydzien byliśmy w Makarskiej i na drugi mieliśmy jechac na Ciovo... Skutek był taki, że jak zobaczyliśmy Ciovo wróciliśmy w okolice Makarskiej i wylądowaliśmy w końcu w Basce Vodzie.
Zgoda - Makarska to kurort, ale w Polsce ludzie też masowo jeżdżą do Zakopanego, a nie do Poronina (żeby wszędzie potem dojeżdżać samochodem). Owszem zawsze znajdą się osoby, które wolą malutkie miejscowości, bo szukają ciszy, ale większość wybiera jednak ten oblegany "Zakopiec" czy taką Makarską:wink: W samej Makarskiej są atrakcje zarówno dla młodych jak i starszych turystów, także dla rodzin z dziećmi (wspomniane place zabaw oraz mini place zabaw przy niektórych knajpkach). Pełno knajpek i wieczorne koncerty lokalnych muzyków tworzą niesamowity, wakacyjny klimat:) Przy polu kampingowym, kierując się w stronę Baski Vody plaże są czyściutkie, a zatoczki mniej uczęszczane i jeśli ktoś jedzie w grupie znajomych można rozłożyć się tam zajmując całą zatoczkę, co gwarantuje brak nawału innych turystów :lol: My wybieramy się tam trzeci raz z rzędu, nie wykluczam, że wylądujemy w innym miasteczku, ale na razie planujemy Makarską :wink:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 07.07.2010 21:40

kierując się w stronę Baski Vody plaże są czyściutkie, a zatoczki mniej uczęszczane i jeśli ktoś jedzie w grupie znajomych można rozłożyć się tam zajmując całą zatoczkę, co gwarantuje brak nawału innych turystów :lol:

Potwierdzam, my też korzystamy z plaż w tej częsci

My wybieramy się tam trzeci raz z rzędu, .... ale na razie planujemy Makarską :wink:

My też po raz 3-ci - i zawsze Makarska !!!
szpecgos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpecgos » 07.07.2010 22:29

Nie wiem na mnie Makarska zrobiła do tej pory najmniejsze wrażenie w Cro. Może po prostu spodziewałem się czegoś więcej i wcale nie chodzi o to, że jest to "kurort" bo właśnie tego się spodziewałem, ale według mnie jest to słaby kurort. W miejscowościach typu Podgora,Tucepi,Baska Voda wcale nie ma jakiegoś spokoju bo też jest bardzo dużo ludzi. Moim zdaniem w tych miejscowościach jest dużo ciekawszy klimat. Warto popatrzeć wsiąść w samochód i pojechać - wybrać na miejscu gdzie chce się zostać i po problemie.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone