Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
chitua
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 19.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) chitua » 27.05.2010 11:55

Dziś po raz pierwszy widzę dwudziestki w tabelce z temperaturą wody!

Wszystkim wyjeżdżającym "już teraz zaraz" życzę udanego wywczasu :D
Nie łamać się, tylko korzystać!!!
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 27.05.2010 11:59

Temperatura wody jak w naszym Bałtyku w upalne lato. :)
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 27.05.2010 14:08

chitua napisał(a):Dziś po raz pierwszy widzę dwudziestki w tabelce z temperaturą wody!

Wszystkim wyjeżdżającym "już teraz zaraz" życzę udanego wywczasu :D
Nie łamać się, tylko korzystać!!!


dzięki:)Ja wyjeżdżam już jutro w nocy:)do zimnego Bałtyku jestem przyzwyczajona więc mam nadzieję, że słonko w CRO przygrzeje i będę mogła wylegiwać się na materacyku:)
Trzymajcie kciuki za słonko:)pozdrawiam, jak wrócę dam znać jak to z tą pogodą:)
wildstar
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 07.05.2009
...

Nieprzeczytany postnapisał(a) wildstar » 27.05.2010 17:20

hej , tez jade jutro ale na kąpiel brr... nie licze choc w tamtym roku było 24-26 stopni ciepła w morzu .pozdro
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008
Re: ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 27.05.2010 18:16

wildstar napisał(a):hej , tez jade jutro ale na kąpiel brr... nie licze choc w tamtym roku było 24-26 stopni ciepła w morzu .pozdro
hehe, to prawda. My mielismy jechać jutro po połedniu ale koniec końców startujemy w sobotę o 15-tej (dostaję białej gorączki jak się weekendowi kierowcy wytaczają w piątkowe popołudnia).
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 27.05.2010 18:26

A my się jutro wytaczamy w południe... Mam nadzieję, że zażyjemy kąpieli w Jadranie. :)

Wszystkim wyjeżdżającym lada moment pogody i morza ciepłego życzę. :papa:
Sisar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sisar » 27.05.2010 18:34

A ja właśnie przyjechałem do Cro wczoraj, a dziś wszyscy jesteśmy juz po kąpieli ! Gorąco: 26 stopni. Temperatura wody przy brzegu, tam gdzie dziecko puszcza do kąpieli 22 stopnie a dalej, głębiej 20 stopni ! Tylko od jutra ma sie pogoda popsuć. Nie pękajcie: wszyscy sie kąpią... Mieszkamy z wycieczka szkolną w hotelu - dzieci też sie kąpią - te temperatury moria to ja nie wiem skąd są ?! W rzeczywistości jest cieplej !
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 27.05.2010 18:46

Od jutra pogoda prawdopodobnie troszkę się zdestabilizuje (możliwe zachmurzenie deszcze, burze - co nie znaczy, że "na bank", może wzmocni się jugo; dla wybrzeża nie ma prognozy opadów ciągłych; czyli nawet jak popada to będą to opady o charakterze przelotnym).. pogorszy się w części kontynentalnej.. oczywiście, o ile prognozy te się sprawdzą...
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2010 19:14

Aktualne zachmurzenie można ogladać tutaj:
http://www.sat24.com/it

(chwilkę trzeba poczekać na załadowanie obrazu z satelity)
wildstar
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 07.05.2009
...

Nieprzeczytany postnapisał(a) wildstar » 28.05.2010 08:05

witajcie , no to ładna grupka turistów jedzie do cro. pozdro i do zobaczenia .my wyjazd 22.30 cieszyn
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 28.05.2010 10:38

Dajcie znać jak droga przez Czechy i Austrię.
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 28.05.2010 11:44

Kevlar napisał(a):Dajcie znać jak droga przez Czechy i Austrię.


Po kalendarzu wyjazdowym widzę że wybieramy się do Chorwacji w tym samym dniu i z tego co napisałeś pojedziemy tą samą trasą.
smer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 28.05.2010 13:21

Ja wyjeżdżam o 20.00 i liczę na brak korków i śliczniutką pogodę ;) Cała ekipa nastawiona na kąpiel: maski, płetwy, itp., tak że ciepłą woda wskazana.
Docelowo Hvar, ale zatrzymam się w okolicach Porecu na 2 może 3 dni ;)
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 28.05.2010 17:03

canooe napisał(a):
Kevlar napisał(a):Dajcie znać jak droga przez Czechy i Austrię.


Po kalendarzu wyjazdowym widzę że wybieramy się do Chorwacji w tym samym dniu i z tego co napisałeś pojedziemy tą samą trasą.

No nie wiem czy dobrze tam wpisałem bo jakoś nie mogę załapać reguł ale wracam z pracy 16.06.2010, biorę prysznic, wsiadam do auta i hej do Chorwacji. W Cieszynie planuję być tak w granicach wieczornych. Na granicy kolacyjka. Całkiem niezłego mają kurczaka z rożna. Naklejam winiety i pooooszedł ku Jadranowi.
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 28.05.2010 19:43

To ja 17 po południu wsiadam w auto i w drogę do Chorwacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Temperatura wody na przełomie maja i czerwca?? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone