Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda na Istrii

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 25.05.2006 13:05

Czerwiec to nie wrzesień, miesiąc, w którym ja bywa w Cro, ale tez mam doświadczenia pogodowe. 4 razy na Istri zawsze miałem super pogodę, najwyzej 2 dni deszczowe, noce trochę chłodne, morze cieplutkie. 3 wyjazdy do Dalmacji nie wypadły tak rewelacyjnie, ostatni wyjazd pogodowo był niewypałem, na 2 tyg 8 dni to ciągły deszcz. Czyli--nie ma pewności co do pogody w danym rejonie. Pozdrowienia
Anusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anusia » 25.05.2006 19:03

Jak ja byłam w pierwszej polowie lipca na Istrii (okolice Umag) no to powiem szczerze, że pogoda się nie postarała. Przez połowe pobytu lał niezły deszcz lub było pochmurno. plus taki że zawsze było to pół dnia. Jak rano swieciło słońce to po południu padało i na odwrót. Ale i tak wróciłam cudownie brązowiutka :D
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 31.05.2006 12:12

Januszku dzięuje jak awykle jesteś WIELKI :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.06.2006 22:57

Oj widzę, że przez pierwszy tydzień pobytu będzie WIELKI deszcz :(
I rakija do herbatki na wieczory się przyda, a najbiedniejsza będzie Oliwia :cry:
Zyczę jednak aby ta prognoza się nie sprawdziła :lol:
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 01.06.2006 23:02

Janusz błagam nie załamuj mnie :( już nawet na wielkim gorącu mi nie zależy ale żeby chociaż nie padało :? no właśnie moja biedna Oliwcia zanudzi się na śmierć :?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.06.2006 23:13

Może nie będzie tak żle 19-21 stopni ciepła to nie Syberia :wink: :lol: (prognozy mają to do siebie , że to tylko prognozy)
Choć wieczorki i noce będą niestety chłodne, ale z tego co pamiętam, to na Istrii nawet w lipcu i sierpniu wieczory nie takie jak ma południu, gdzie mozna siedzieć tylko w podkoszulku lub bez. A więc wrzucaj do przyczepy trochę cieplejszych ciuszków ,aby się córcia i mama (chyba Was "wypatrzyłem na Onecie :wink: :lol: )
I tak z ciekawości zapytam - to gdzie dokładnie będziecie na Istrii :?:
Jak na jakimś dużym kempingu, to Oliwia się nie zanudzi :lol:
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 01.06.2006 23:24

Januszku haha ale Ty jesteś a jak tam na mnie trafiłeś :?: :?: :?: pisłam już wczęsniej że to strae dzieje :D Oliwia była taka malutka,ze już tego nie pamiętam teraz to już 2 letnia prawie pannica :lol: no i ja się strasznie zmieniałam :roll: ach jedziemy na Laternacamp do Porec :roll: tak to się chyba piszę ale to na począteka a potem na Split i Dobrownik :D mam nadzieję :? a kempng jest duży zresztą dostałam linka na niego włsnie od Cibie nie wiem czy pamiętasz :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.06.2006 23:25

HA już sobie sam odpowiedziałem, jesteś pojutrze w Porec na Lanternacamp
I prognoza pogody się poprawia-sama zobacz :lol:
http://www.dhmz.htnet.hr/prognoza/sedam ... 301_n.html
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.06.2006 23:28

google - "AgaKon" :wink:
Tylko do końca nie wiem czy Ty jesteś Agnieszka czy Agata :lol: :?:
poprzednie posty minęły się wirtualnie :wink:
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 01.06.2006 23:45

Januszku oj oby oby :D mam taką wielką nadzieję :D :D :D a na imię mam Agnieszka :D google mówisz haha a co sprawdzałeś mnie :lol: :lol: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2006 00:00

Tak z ciekawości kto TY, czy aby nie troll :wink: jak sugerował AndrzejJ :evil:
Jeśli z Istrii jedziecie dalej na południe, to koło Splitu "wygooglowałem" ciekawy kemping, chyba jakiś nowy, ze strony wynika, że fajny
http://www.autocamptamaris.cjb.net/
Nie znam go, ale jest blisko Splitu, i o połowę tańszy o Lanterny.
Ja zawsze jak jechałem na jakiś nowy, nieznany kemping, to pierwsze kroki
były do toalet i sanitariatów (czy jest ciepła woda i jaki jest ich stan) jak coś nie pasowało, to jechało się na inny w pobliżu aby było porównanie, też tak radzę zrobić, a Lanterna mimo że droga (choć w czerwcu taniej niż sezonie) napewno się Wam spodoba, tu mozecie jechać w "ciemno" :lol:
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 02.06.2006 00:04

Januszku dziuję Ci jak nie wiem co za wszytsko :D tą stronkę też już oglądałam i zapisałam sobie :D hahaha no tak ten Trol ale mnie wcerwił ten Andrzejek nie powiem

no nic mykam się poplumkać i lulać odezwę się może z pracy a jak nie to już z Cro

pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego naj naj naj :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2006 00:06

Dobranoc. i czekamy na same dobre wieści z Cro :lol:
lavinio
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavinio » 02.06.2006 08:42

Też czekam chociaż wybieramy się w sierpniu :D Miłego wyjazdu!
david8213
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 09.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) david8213 » 16.07.2013 16:14

Jak z pogodą we wrześniu na Istrii [Rabac]. Woda to na pewno ciepła a jak z powietrzem ?
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pogoda na Istrii - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone