Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pirovac 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grzesiek1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek1 » 02.01.2013 14:44

A może jesteś w posiadaniu jakiś 2 konkretnych namiarów bo powiem szczerze że szukam coś w granicach 50E
jacekww
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekww » 02.01.2013 15:55

grzesiek1 napisał(a):A może jesteś w posiadaniu jakiś 2 konkretnych namiarów bo powiem szczerze że szukam coś w granicach 50E.


Kazano usunąć linka więc to czynię.
Jeśli jesteś zainteresowany podaj emeila, prześlę namiar na miejsce w którym byŁem.
Odpowiednia jakość za niewygórowaną cenę - niestety w tej cenie bez widoku na Jadran.
Ostatnio edytowano 02.01.2013 22:21 przez jacekww, łącznie edytowano 1 raz
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 02.01.2013 18:07

grzesiek1 napisał(a):A może jesteś w posiadaniu jakiś 2 konkretnych namiarów bo powiem szczerze że szukam coś w granicach 50E


Niestety nie mam. Dwa razy byliśmy w tym samym miejscu więc nie szukałem innych kwater. Ciężko będzie znaleźć coś w dobrym standardzie z klimą i nie za daleko od morza za 50 EUR. Pirovac nie jest wprawdzie duży ale fajnie jest mieć wszędzie blisko no i widok na morze przy śniadaniu to jest to :)
Mogę Ci podać e-mail do dziewczyny, z którą załatwiałem moje apartamenty, może ma też coś tańszego.
Nazywa się lana Miklenic: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Mówi po angielsku.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2013 18:22

Proszę usunąć z postów linki z namiarami, gdyż jest to zabroniona reklama :idea:
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 02.01.2013 19:16

Janusz Bajcer napisał(a):Proszę usunąć z postów linki z namiarami, gdyż jest to zabroniona reklama :idea:

Ja wklejałem tylko linka do hollidaycheck, już usunąłem.
grzesiek1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek1 » 02.01.2013 23:29

Mój mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jak macie namiary to czekam z niecierpliwością.Z góry dzięki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2013 23:34

jacekww napisał(a):
grzesiek1 napisał(a):A może jesteś w posiadaniu jakiś 2 konkretnych namiarów bo powiem szczerze że szukam coś w granicach 50E.


Kazano usunąć linka więc to czynię.
Jeśli jesteś zainteresowany podaj emeila, prześlę namiar na miejsce w którym byŁem.
Odpowiednia jakość za niewygórowaną cenę - niestety w tej cenie bez widoku na Jadran.


Dziękuję :idea:
A tak informacyjnie, jak w awatarze widać u kogoś kopertę, tzn. można, że mu namiar wysłać - tylko trzeba w nią kliknąć :idea:
renik33
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik33 » 04.01.2013 18:21

jacekww - ja też poproszę o namiary na apartamenty w Pirovac.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuje i pozdrawiam.
grzesiek1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek1 » 04.01.2013 23:26

Sorki klikłem za szybko. A wracając do tematu wiadomo że przeżroczystość wody miedzy wyspami a Pirovac się różni a jak sie ma Pirovac do Makarskiej oczywiście pytam jak ktoś był tu i tam.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 04.01.2013 23:41

grzesiek1 napisał(a):Sorki klikłem za szybko. A wracając do tematu wiadomo że przeżroczystość wody miedzy wyspami a Pirovac się różni a jak sie ma Pirovac do Makarskiej oczywiście pytam jak ktoś był tu i tam.


Coś Ci się pokręciło albo ja nie załapałem :? Do którego postu nawiązujesz z tą czystością/przezroczystością?
Byłem dwa razy zarówno w Makarskiej jak i w Pirovacu. W Makarskiej nawet kilka dni nocowałem. Chodzi Ci o porównanie wody, plaż czy całości tych dwóch miejsc?
grzesiek1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek1 » 05.01.2013 19:34

Może faktycznie trochę zamieszałem :wink: Chodzi mi oczywiście o samą czystość wody w Pirovac i Makarskiej Czy między tymi miejscowościami jest pod tym względem duża różnica.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 06.01.2013 00:40

grzesiek1 napisał(a):Może faktycznie trochę zamieszałem :wink: Chodzi mi oczywiście o samą czystość wody w Pirovac i Makarskiej Czy między tymi miejscowościami jest pod tym względem duża różnica.


O.K. Nie ma sprawy. To forum (w mojej opinii) jest po to, żeby pomagać :) Więc chętnie odpowiem na każde pytanie. Nigdy nie rozważałem kwestii czystości wody między poszczególnymi miejscowościami w Cro. Woda w Chorwacji wszędzie jest czysta. Ewentualnie widoczność może być różna ale to zależy od wielu czynników: rodzaju plaży, rodzaju dna, ilości plażowiczów, prądów wodnych etc. Bardziej by się skupił na plaży. W Pirovacu plaża jest szeroka i bardzo przyjazna dla dzieci. Długie, płytkie zejście do wody i nigdy nie było problemu ze znalezieniem miejsca. W Makarskiej to już zupełnie inna bajka. Plaża bardzo długa i zróżnicowana. Są łagodne i mniej łagodne zejścia do wody. Są szersze i bardzo wąskie odcinki. Są miejsca gdzie żwir jest taki jak w Pirovacu i znacznie mniejszy (nie powiem przyjemniejszy dla stóp). Generalnie bardziej tłoczno ale co kto lubi :)
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 08.01.2013 13:24

renik33 napisał(a):jacekww - ja też poproszę o namiary na apartamenty w Pirovac.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuje i pozdrawiam.


Panowie jest na forum taki dział jak "Indeks miejscowości" a w nim między innymi namiary na Zakwaterowanie.
Może tam znajdziecie coś dla siebie.
renik33
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik33 » 12.01.2013 11:28

Tomku, już się poprawiam :oops:
Piękna relacja, przyznam że przyczyniła się do szybszego dokonania wyboru miejscowości na ten rok.
Już się nie mogę doczekać kiedy to wszystko zobaczę swoimi oczami :) Oczywiście muszę odwiedzić polecaną konobe MOISTER, zachwyciła mnie też twoja relacja z wycieczki do PN Kornati, dopisałam go do spisu miejsc które muszę koniecznie zobaczyć.
Kwatery już zarezerwowane.
Pozdrawiam. :D
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 12.01.2013 15:58

renik33 napisał(a):Tomku, już się poprawiam :oops:
Piękna relacja, przyznam że przyczyniła się do szybszego dokonania wyboru miejscowości na ten rok.
Już się nie mogę doczekać kiedy to wszystko zobaczę swoimi oczami :) Oczywiście muszę odwiedzić polecaną konobe MOISTER, zachwyciła mnie też twoja relacja z wycieczki do PN Kornati, dopisałam go do spisu miejsc które muszę koniecznie zobaczyć.
Kwatery już zarezerwowane.
Pozdrawiam. :D


Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że mogłem pomóc :)
Niestety muszę Cię rozczarować ale konoba Moister już nie istnieje :( Jest o tym mowa w mojej drugiej, zeszłorocznej relacji z Pirovaca "klik". Znajdziesz tam jeszcze więcej informacji o samym mieście, o plażach i o innych atrakcjach (również powtórka z Kornati). Po konobie Moister został tylko szyld na murze a w miejscu gdzie stały stoliki rośnie trawka :)
Ale nic to, są inne konoby. Polecam: Stara Riva, Franco i Spalladium. A kwatery, które sobie wybrałeś możesz zobaczyć z bliska na google street view. Właśnie w tym tygodniu odkryłem, że można już podglądać Chorwację z bliska :) Pochodziłem wirtualnie po Pirovacu i nawet spotkałem panią, od której kupowaliśmy latem wino, akurat stała w bramie :) Dobre i tanie, polecam, mogę dać dokładne namiary :mrgreen:

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pirovac 2008 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone